Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 564
Eren Baaaa
1 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 16:02

Bi 20 sene de böyle gider

Odyseuss
1 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 17:31

Faiz, enflasyon düşmeden... Geleceğe güvenle bakıp, önümüzü görmeden inşaat işinde yeni yatırım çok zor.

Toki bile ilk 6 aylık satış hedefinin ancak %60 ını tutturdu ki bir çok projesinde devlete yapacağı ödemelerden muaf kamu gücü arkasında. TOKİ satışları mevcut faiz yükünden uzak olmasına rağmen bu kadar az satıyor. Bizim proje özel sektör eliyle ilerleyecek, tahminim 2023 e bir hareket olursa iyi.

Fatma goktas
3 hafta önce - Sal 30 Tem 2019, 08:18

Hayırlı günler arkadaşlar dortyolda en son haber varmi kimsede ses yok müteahitlerden ses yokmu soran felan tapular cikti ama gene beklemekteyiz hayirlisi olsun diyelim

FERTUT
3 hafta önce - Sal 30 Tem 2019, 16:45

Kuzey ANKARA 2.Etap Altındağ bölümü ile ilgili tapular çıktı.Buranın geleceği ile ilgili gerçek bilgiye sahip olanlar varsa ve paylaşırsa sevinirim.

yildirim13
2 hafta önce - Pts 05 Ağu 2019, 15:35
belediye

müteahhit lerin gelmesi için önce belediyenin alt yaıyı ve yolları tamamlaması gerekiyor diye düşünüyorum bolgede yasayanlara bir sorum var planda sağllık tesisi cami karakol sosyal tesis gibi görünen yerler için herhangi bir çalışma var mı yollar açılıyor mu cubuk barajı ıslah projesi ne durumda herkese iyi forumlar

FERTUT
2 hafta önce - Pts 05 Ağu 2019, 16:53

ARKADAŞLAR BÖLGE İLE İLGİLİ ANKARA B.ŞEHİR BELEFIYESİNE SON DURUM NİLGİSİ SORDUM.GELEN CEVABI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM. Ankara B.şehir belediye Meclisinin 12.05.2017 tarih ve 1010 sayılı kararı ile onaylanan Altındağ ve Keçiören ilçe sınırları içerisinde yer alan Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi 2. Etaba ait 1/1000 ölçekli uygulama imar planı doğrultusunda Altındağ İlçesi içerisindeki kısımları 81558 nolu parselasyon planı ile askıya çıkarılmış ve askı süreçleri tamamlanmıştır. Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi 2.Etap Proje alanı Altındağ kısmı 06.11.2018 tarih 41985 yevmiye no ile tescil edilmiştir. Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesi 2. Etap Keçiören kısmı parselasyon planı Keçiören Tapu Müdürlüğünün 25.02.2019 tarih ve 4148 yevmiye nosu ile tescillenmiştir.
Altındağ İlçesinde yeni parselasyon tapularının dağıtımına Tapu Müdürlüğünce 5 Aralık 2018 tarihi itibariyle başlanmıştır.
Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesinin 2. Etap kapsamındaki tapu tahsis belgesine sahip hak sahiplerine parselasyon planında ayrılan adalardan arsa tahsisi yapılacaktır. Proje alanında yol çalışmaları için gerekli kamulaştırmalar için arazi çalışmalarına başlanmıştır.

Fatma goktas
2 hafta önce - Pts 05 Ağu 2019, 16:56

Ben az once kecioren belediyeyi aradim fen işlerini alt yapısı var diyor yeşilozun dedi

ahmeton
2 hafta önce - Pts 05 Ağu 2019, 23:44

Altındağ bölgesinde açılacak yollar için , bina ve ağaç tespiti yapıyorlar. Belediyeciler çalışıyor

Golden Tooth
2 hafta önce - Pts 05 Ağu 2019, 23:50

Bilgiler için teşekkürler

FERTUT
2 hafta önce - Sal 06 Ağu 2019, 00:42

Sayın AHMETON, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

sayfa 564
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet