Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Orhun Mahallesi İmar Bilgileri ve İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 126127128   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 127
HTTN76
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 21:26

Beni arayan en az 10 alıcı oldu. İlginç tarafı hiç bir yere ilan vermedim. Kişiler yatırım amaçlı arsamı büyütmek istiyorum emekli oldum biraz birikmişim var diyor. 1 hafta sonra aynı numarayı arıyorum emlakçı çıkıyor. Bu olay 1 senedir oluyor. Ama teklif hep diplerde. Alıcı olunca Mia bölgesi olarak belirtilen at nalı olan bölgede yer yok alakasız yerlere yönlendiriliyorum. Bence bu işi bilenler orhun mahallesinin değerini çok iyi biliyor. Arsası olan arkadaşlara nacizhane tavsiyem bizde bilelim. Hayırlı günler.

ssinan55
5 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 00:11

Sayin HTTN76 verdiginiz bilgi icin tesekkürler hakikaten fiyatlar cok düsük gösteriliyor

kill9bill
5 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 16:15

Benim yatırımım 3.3 Konut ve 1.5 ticari parsellerde. Beni hiç arayan soran olmadı. Demek ki beklenti iptal olan MİA bölgesinde. Muhtemelen yeni bir planlama bekleniyor.

aybars1910
5 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 16:39

Sayın kill9bill, bizimde var hisse Mia diye işaretlenen yerde, Çevre yolu boyunca Tuluntaş mahallesine kadar yerlerimiz var. Hiç kimse aramadı bugüne kadar.

İzzet AYDOGAN
5 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 17:41

Arkadaşlar zaten işin doğası gereği imarın çevre yolundan başlıyarak (MiA) yukarı doğru olması gerekiyordu fakat buralarda Limak mesa gibi büyük firmaların Batibirlik gibi kop arazileri vardı melih buralardan rant eldeedemeyince imar rotasını incek yönüne çevirdi 3.3 emsallı yerlerden rant elde etmedi mi tabiki etti bölgenin imarını Kartallar firmasına yaptırarak buralarda arazisi olan arkadaşlar yıllarca tarla vergisi yerine arsa vergisi ödedi ve hala yapılaşmanın olması için gerekli altyapı çalışmaları yapılmadı.Kanimca imar çevre yolundan başliyarak yukarı doğru olacak bölgede sular iyice ısındı arkadaşlar son çevre yolu bağlantı yolunun revize edilerek yeniden yapılması bunun önemli göstergesi imar süreci doğası gereği uzun bir süreç şu anda inş sektoru adeta durdu bu süreçte bölgenin imarın'ın geçmesi bölge için daha hayırlı olur diye düşünüyorum.DAMTAY

HTTN76
5 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 23:10

Benim hissemin olduğu parsel irili ufaklı birçok hisse içeriyor sanırım bu nedenden beni sürekli arıyorlar. Çok Hisseli sat rahatla mantığı güdüyorlar. Ama çok bekledim bekleyecegimde. Ben sadece anlatmak istedim.

kill9bill
5 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 14:56

Piyasa bu denli ölüyken burda yazılanlar hiçbirşey ifade etmiyor.

İzzet AYDOGAN
5 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 22:58

Sayın kill ne yapalım? Piyasalar düzelene kadar hiç yorum almayalımmı formu hiç takip etmeyip yanlızca ABB askıya çıkan imar planları sayfasinimi takip edelim.DAMTAY

kill9bill
5 ay önce - Sal 25 Hzr 2019, 10:27

Yatırımlarım doğrultusunda Yapracık, Orhun, Şehitali, Altındağ Gicik gibi birçok forumu takip ediyorum. Olumlu konuşmak adı altında kendince piyasayı canlı tutmaya çalışanlar yada arsasının reklamını yapıp, ilgiyi bölgesine çekmeye çalışanlar var. Bu tarz hareketler insanları yanlış yönlendirebilir yada boşuna umutlandırabilir. Reel piyasalarda bir canlanma yada umut ışığı olmadığı sürece forumlardan yapılan gazlamalarla bu işler yürümez. Benim şahsi fikrim bu yönde, anlatmaya çalıştığımda buydu. Siz nasıl isterseniz öyle davranın.

Hakan Gokmen
5 ay önce - Prş 11 Tem 2019, 10:58

emlakçı değilizki piyasanın hareketlenip hareketlenmediğini takip edelim.... umutla belki projeler, belki çalışmalar, belki birşeyler olur diye gözümüz burdan (forumdan) haber almak için başka bir yeri göremiyor malesef...

sayfa 127
« önceki   123 ... 126127128   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet