Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
nkrlpnt
11 ay önce - Çrş 14 Ksm 2018, 13:28

10 milyar tl alt yapıya harcansın hakkıyla 10 sene sonra ülkemiz yerli futbolcu cenneti olur.

cCcenk38
11 ay önce - Prş 15 Ksm 2018, 13:25
Gecmis olsun
Mehmet BAYA

11 ay önce - Prş 15 Ksm 2018, 17:00

Ufak bir araştırmayla Kayserispor'un borcunun çok olmadığını gördüm. 150 milyon TL yönetilmeyecek bir rakam değil.
Vekilin 1 maaşını bağışlaması bir deplasman giderine eşittir. Veya tüm taraftarların yapacağı yardım ancak kulübün 1 aylık mutfak masrafına eşittir. Bu tür kampanyaların sadece sembolik değeri vardır.
Kayseri şehri, Kayserispor'u tekrar raya sokacak gücü kendi bünyesinden çıkartabilecek potansiyeldedir. Zaten bunun için toplantılar düşünülüyormuş. Bakalım oradan ne çıkacak.ads 1940
11 ay önce - Prş 15 Ksm 2018, 22:12

Alıntı:
Vekilin 1 maaşını bağışlaması bir deplasman giderine eşittir.

Vekiller maaşını neden bağışlasın? adamlar zaten kıt kanaat geçiniyorlarmış!

Bence siz direk Sabancı ailesine başvurun o bir çaresine bakar.


cCcenk38
11 ay önce - Prş 15 Ksm 2018, 22:59

Alıntı:
Vekiller maaşını neden bağışlasın?

Kayserispor tribunlerinden mecliste iki milletvekili var.

Biri Dursun Atas (Iyi Parti), digeride Kapali Kale’den; Baki Ersoy (Mhp).

Ikiside maddi konuda yardimda bulundu/bulunuyor.cCcenk38
11 ay önce - Cum 16 Ksm 2018, 16:37

BASIN AÇIKLAMASI

16 KASIM 201820
Kulübümüzün, son 2 yıldır hangi problemlerle karşı-karşıya kaldığını, yönetimimizin bu sıkıntıları çözebilmek için hangi mücadeleleri verdiğini başta büyük taraftarımız olmak üzere, konuya ilgi duyan herkes çok iyi bilmektedir.

Vicdanı körleşmiş, menfaatleri engellenmiş, Kayserispor’dan akan hortumları kesilmiş bir avuç kişi ve mensubunun dışında tüm hemşerilerimiz, Kayserisporumuzun. içinde bulunduğu tüm olumsuzluklardan kurtulabilmesi için yönetim olarak yaptığımız ve yapmayı düşündüğümüz çalışmalara destek olmakta en azından bu zorlu uğraşta, yönetim, teknik heyet ve takımımıza moral vermeye çalışmaktadırlar.

Kulübümüzün halen içinde bulunduğu tüm sıkıntıların müsebbibi olan çevre ve onların borazanları ise bizim yönetimimizden önceki dönemlere ait hangi problemi çözmeye çalışsak korkunç bir kıskançlık, anlaşılmaz bir utanmazlık ve akla-hayale sığmayan pişkinlikleKayserispor’un menfaatine ne varsa onun karşısına geçmekte ve yapılabilecek olumlu işleri engellemeye çalışmaktadırlar.Kucağımıza bırakılan ve altından kalkması imkansız olan borç yükü için yaptığımız yardım çağrılarına olumlu yanıt verebilme ihtimali olan resmi kurum veya özel firmaları “tehdit ” etmekte, bunu yaparken de , kendileri tarafından oluşturulan bu problemlerin çözümüne engel olmaya çalışmak gibi akla – mantığa sığmaz bir davranıştan da sıkılmamaktadırlar.Ülkemiz ve şehrimizde ekonomik sıkıntıların olduğu günümüzde işadamlarımızın takımımıza yardımcı olma konusunda oldukça zorlanmaları ve seçim ortamına girildiği bugünlerde siyasilerimizin, gücü çok az da olsa hiçbir basın mensubunu karşılarına almak istemeyişleri de bu hortumcu menfaat şebekelerinin işine gelmekte ve 1 olan etkileme güçleri 100 ‘ e çıkmaktadır.Bu da, takımımızı şehirden alması gereken desteği sağlamakta zora sokmaktadır.

Ancak, unutmayalım ki;

Öğrenimi, kariyeri ve yaptığı işin etik ilkelerine uyumu konusunda sıfır seviyesinde olan bu şantajcılar, şahıs ve kurumların üzerine koydukları baskı, tehdit ,yalan haberler ve helal-haram ayrımını asla düşünmeden sağlamaya çalıştıkları menfaat temini, gayretleri Kayseri’nin unutabileceği bir ihanet olmayıp, Kayserispor sevdalıları da oynanan oyunun farkındadırlar.

İstenen nedir ? Bu Kayserispor düşmanlığı niyedir? Takıma yardım yapılırsa veya takım sportif olarak başarılı olursa kime ne zararı olacaktır? Halen görevde olan yönetim 2 yıl içinde 3 genel kurul yapıp ” isteyen gelsin yönetsin “demesine rağmen ortaya çıkmayıp bu yıkıcı faaliyette bulunmak hangi ruh halinin göstergesidir ?Evet 2 yıldır menfaatleri kesilmiştir ama öncekilerinde mi hatırı yoktur!! ?

Yöneticisi, sade vatandaşı, taraftarı özetle tüm KAYSERi’ye sesleniyoruz !

Çözümü zor olan maddi, sportif veya zamana yaymamız gereken diğer problemlerimiz olabilir.Ama hiçbir ahlaki kurala uymayan bu KAYSERİSPOR düşmanlığı konusunda herkese sorumluluk düşmektedir.Kim kime mecburdur? Hepimizin bu şehrin en önemli değeri olarak kabul ettiği KAYSERİSPOR’a zarar veren , kulüp yönetimi de olsa, bürokratta olsa, siyasi de olsa, basın mensubu da olsa derhal gereği yapılmalı en azından adı geçen kişiler ” yalnızlığa” mahkum edilmelidir.

Değerli hemşehrilerimiz;

Takımımızın yukarıda izah edilmeye çalışılan durumu ve şehirle olan ilişkisinin masaya yatırılacağı geniş kapsamlı toplantı bugün akşam yapılacaktır. Başta onursal başkanımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ, büyükşehir belediye başkanımız Sayın Mustafa ÇELİK’le birlikte merkez belediye başkanlarımız, 4 siyasi parti il başkanı ve milletvekillerimiz, oda başkanlarımız ve ana sponsorlarımızın davet edildiği bu istişarenin KAYSERİSPORumuz için hayırlı neticeler vermesini umut ediyoruz.

Büyük KAYSERİSPOR taraftarı ;

Açıklama ihtiyacı duyduğumuz bir başka konu daha mevcut olup, 15.11.2018 günü resmi sitemizde paylaştığımız, kulübümüze verilen 1 dönem transfer yasağı meselesi ile ilgili de şunları belirtmek isteriz:

1-Bu yasak bildiğiniz gibi yönetimimizden önceki dönemdeki bir oyuncudan dolayı gelmiş ancak, itirazımız nedeniyle geçtiğimiz yaz ayında uygulanmamıştır. (Adı geçen oyuncunun alacağı yönetimimizce ödenmiştir.)

2-Bu cezayı ne biz, ne de başka hiç kimse arzu etmez. Ancak bu gibi durumlarda ” ne yapabiliriz? “çalışması yapılır.Bu istişare sonucunda geçtiğimiz yaz döneminde ceza çekmenin uygun olmadığı kanaatiyle ertelemeye çalıştık ve başardık.Yaz dönemi ile, ara dönemin transfer açısından önemi herhalde farklıdır.

3-Belki bir takım hukuki girişimleri yapsaydık, az ihtimalde olsa bu cezayı “şubat “ değil de 2019 Haziranında çekebilirdik.Ancak tamamen iptal söz konusu değildi.Kabule etmeliyiz ki; Şubat ayında yapabileceğimiz 2-3 takviye uğruna , 8 oyuncumuzun sözleşmesinin sona erdiği 2019 yaz sezonunda “transfer yasağı” asla istenemezdi. Bu nedenle risk alamazdık.

4-Halen geçmişten gelen borçlar nedeniyle sözleşmeli oyunculara ödemelerde sıkıntı yaşarken, önceki dönem oyunculardan Mijailovic’e ve diğer oyunculara borçlardan dolayı halen transfer tahtasında bulunan 12-13 Milyon Tl’lik ödeme de beklerken Şubat döneminde yapılabilecek 2-3 transfer için bu ödemeleri yapmak herhalde hem zor hem de mantıksız olanıdır.

5-Yönetim olarak biz de biliyor ve görüyoruz ki takımımız şu an ligin 15. sırasındadır.Hali hazırda 8-9 oyuncumuz sakat veya cezalıdır.Son 5-6 maçta 13-14 oyuncu ile sahaya çıkmak zorunda kalınmıştır.Ana transfer dönemine kadar bu eksiklerimizin geri dönmesini bekliyoruz.Takımımızın normal 22-23 kişilik kadrosu düşünüldüğünde (sezon başı eksiğimiz yok iken performansımız ortadadır) belki yine eksiğimiz olabilir ancak, yönetim, teknik heyet, takım ve taraftar olarak kenetlenerek transfer yapmadan da bundan önceki daha zor şartlarda yaptığımız gibi başarılı olabiliriz.Eksiği olmayan , maddi sıkıntı çekmeyen, her maçı kazanan takımı kim istemez ? Ancak, biz yönetim olarak geldiğimiz günden itibaren krizlerle uğraşıp, günübirlik problemlerden kolumuzu kardıramamakta ve uzun vadeli planlamalara çok az imkan ayırabilmekteyiz.Buna rağmen yapılanlar da büyük taraftarımızın takdirlerindedir.Şimdi de, şartları en iyi şekilde ve hep birlikte değerlendirip, sezon sonu imkanlarımız ölçüsünde takımımıza hedefleri doğrultusunda ciddi takviyeler yapmak durumundayız.

6-Bizler yönetim olarak gece-gündüz demeden, mevcut veya oluşabilecek her türlü problemi çözebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Bununla da yetinmiyor, yeni bir takım fikirler veya yeni bir ekip oluşabilir diye de, sık sık seçimli genel kurula gidiyoruz. Ancak çözüm üretmeyen veya taşın altına elini koyma konusunda isteksiz davrananlar mevcut durumu eleştirmekten de geri durmuyorlar.Çok az sayıda da olsa bu kişilerin gerçekleri bilmeden, sadece zevk almak için yaptıkları olumsuz yorumlardaki diğer bir amaçları ise takımımıza zarar vermektir.Ne yönetim, ne takım ne de büyük taraftarlarımız bu oyuna gelmeyecektir.

7-Bizler kenetlenince, her türlü zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz.

Sevgi ve saygılarımla…

Dr.Erol BEDİR

KAYSERİSPOR BAŞKANI


Emre92
3 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 20:10

Ne kadar yardım toplandı bilgisi olan var mıcCcenk38
2 ay önce - Çrş 07 Ağu 2019, 01:05

Kayserispor’umuza destek olalim.
cCcenk38
1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 00:44
Destek olalim degerli Kayserililer
tulpar kayrak
1 ay önce - Cmt 24 Ağu 2019, 09:25

yardıma muhtaç o kadar cok yer var ki Kayserispor sonlarda gelirsayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET