Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Kemaliyee
6 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 13:33

Tokatspor adına üzüldüm.Türkiye kupasında önemli maçlar oynamışlardı.Şehir takımlarının eriyip ilçe takımlarının ayakta kalması futbolda mide bulandırıcı olmaya başladı.

ads 1940
6 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 21:33

Toplam borç ne kadardı ne kadar para için mazi çöpe atılıyor acaba?

Alıntı:
Çorumspor ile oynanan maçları Anadolu Derbisi olarak adlandırılmaktadır.

Artık gerçek Çorumspor da yok olmakta 2. amatör kümede can çekişiyorlar
http://www.amatorfutbol.org/askf/corum/2-amator-p ...-6164.html

Sahtesi ise Adana'da yapılan final maçı neticesinde 2. lige yükselmişti.


Oğuz kaann44
6 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 16:49

2.ligden veya 3.ligden bir takım alacaklarmış ve ismini yeni tokatspor olarak değiştirilecekmiş

Oğuz kaann44
5 ay önce - Prş 27 Hzr 2019, 19:58

YENİ TOKATSPOR DAN AÇIKLAMA...

23.04.2019 tarihinden bügüne dek değerli iş adamı Salih KUTLU Tarafından Tokatspor A.Ş.’nin alınması hususunda tüm girişimler sağlanmış fakat olumlu bir yanıt alamamış ve süreç sonlandırılmıştır. Bu girişimlerle alakalı bu süreçte Salih KUTLU’ya uzaktan yakından destek olan her bir taraftarımıza ayrı ayrı Teşekkür Ederiz.

Sonuç olarak;

Taraftarımızla yapılan görüşmelerde “Her şekilde yanınızdayız” diyerek umudunu kaybetmeyen, Hırslı, azimli ve vefakar Şanlı taraftarımızla bıkmadan, usanmadan, yılmadan mücadelemizi sürdürüp yolumuza devam edeceğiz.

Salih KUTLU tarafından YENİ TOKATSPOR dün itibarıyla kurulmuş ve hazırlıklar devam etmektedir. Resmi olarak tüm hazırlıklar sağlanmış, yönetim ve takım oluşturma çabalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Takım oluşturmak için bugünden itibaren Salih KUTLU ve ekibi idari yöneticiler ve futbolcular ile görüşmeye başlamıştır.

Hedefimiz;

Takımımız 1. Amatör Ligden başlayarak Hoşgörü ve Disiplin anlayışından taviz vermeyen, imajı, kariyeri ve potansiyeli yüksek, karakterli oyuncular seçerek bu yolda hiç zaman kaybetmeden her yıl şampiyonluk elde ederek “BAL” ligine terfi etmektir. Bal liginde de aynı başarıyı göstererek gerekli tüm çalışmalar en güzel şekilde sağlanıp bir üst lige terfi etmek en büyük amacımızdır. Bir kaç yıl sonra istediğimiz 3. Lig ve 2. Lig kapılarını aralamış olacağız.

Bu süreçte bizlerin en büyük destekçisi taraftarlarımız ve YENİ TOKATSPOR sevenleri olacaktır. Bu yolda bizi yalnız bırakmayacağını, hep birlikte bu yolda yürüyeceğimizden asla şüphemiz yok.

Bu sancılı süreçte yanımızda olan ve Kulüp oluşumunda tüm imkanlarını seferber eden Tokat Valimiz Sn. Dr. Ozan BALCI’ya, Tokat Belediye Başkanımız Sn Av. Eyüp EROĞLU’na, Siyasiler ve Sivil Toplum Kuruluşlarına ayrıca Teşekkür Ederiz.

Yolumuz Açık Olsun !

Yeni Tokatspor !

Saygılarımızla..


salihhr

5 ay önce - Prş 27 Hzr 2019, 20:05

50 sene önce kurulmuş ve 1 sene hariç 49 sezon profesyonel liglerde oynamış 1. lige kadar çıkmış mazisi olan bir kulüp daha tarihin tozlu raflarında yerini alacak anlaşılan. Yeni Tokatspor kurulduğuna göre yeni bir başlık açıp orda yorum yapın, burası Tokatspor'un sayfası.
Çıkmamış candan da ümit kesilmez http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=119 TFF'de halen tescillenmiş Yeni Tokatspor diye bir takım yok. Umarım Tokat halkı gerçek takımına sahip çıkar.


Oğuz kaann44
5 ay önce - Prş 27 Hzr 2019, 20:25

tokatspor'un kapatıldığını duydum

salihhr

5 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 18:37

Tokatspor bu sezon 3. Lig 1. Grupta mücadele edecek.
Bu sezon altyapı daki gençlerle mücadele edeceği söyleniyor. Muhtemelen amatöre düşecekler malesef.
Kulübü A.Ş yapıp tek bir adama verdiler o da batırdı tarihi kulübü. Geçen yıl 50. yılında 2. Ligden 1. Lige çıkma hedefi vardı takımın tam tersi 3. Lige düştü. Şimdide amatöre doğru gidiyor. Birkaç yıla kapanirsa şaşırmam.sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET