Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 23
burak t

2 hafta önce - Pzr 30 Hzr 2019, 15:04

Aynen cok haklısınız asfalt o kadar kötü ki gelecek kışı asla cıkaramaz böyle kalırsa

Akademisyen 01
2 hafta önce - Pzr 30 Hzr 2019, 19:49

Asfalt meselesi yıllardır kanayan bir yara. Düzgün asfaltı ben sadece Zihni Aldırmaz döneminde gördüm. Bu dönem belediyecilik adına bir şey göreceğimizi sanmıyorum. Bari asfaltlar güzel olsa...

Yani belediyecilik adına Zeydan Bey'e özel değil yazdığım, Hüseyin Bey de gelseydi bir şey değişmeyecekti. Maalesef çok parası olanın siyasetçi olduğu ülkemizin kanayan yarası bu. Ülkemizde bu konu hakkında benim gördüğüm tek istisna Sayın Büyükerşen'dir. Umarım ileride Adana'ya Büyükerşen gibi bir kent sevdalısı başkan olur.

Resul GUL

1 hafta önce - Cmt 06 Tem 2019, 23:44
Adana Türkmenbaşı Bulvarı TAG Otoyol Bağlantı Projesi

Türkmenbaşı Bulvarı ve otoyol bağlantılarında son durum.. Fotoğraflar Günceldir.

Türkmenbaşı Bulvarı Otoyol Köprüsü üstü.

Mersin den Türkmenbaşı na Giriş yönü halen asfalt dökülmemiş...

Türkmenbaşı - Mavi Bulvar kavşağındaki Çalışmalar devam ediyor sadece Asfalt dökülmüş Daha işi var gibi..

Mavi Bulvar Real tarafına dönüş Kapalı..

Türkmenbaşın dan Gaziantep Yönüne çıkış aynı..
Hiç bir gelişme yok..

Gaziantep Yönünden Türkmenbaşı na giriş de aynı.. şekil Hiç bir gelişme yok..

Buradaki Şantiye Alanı

kaan0703
1 hafta önce - Pzr 07 Tem 2019, 09:16

Dun aksam 9 gibi tesaduf gectim gorebildigim.kadariyla guzel birseyler ortaya cikmis..

hsahin01
1 hafta önce - Sal 09 Tem 2019, 07:12

Sonunda 1 yıl sonra asfalt işi yapıldı. Fakat 2000 evlere geçiş kavşağın geliş ve gidiş için iptal edilmesi iyi olmadı gibi.

burak t

1 hafta önce - Sal 09 Tem 2019, 09:55

Son 5 gündür makineler yatıyor hiçbir çalışma yok

burak t

1 hafta önce - Çrş 10 Tem 2019, 09:19

Maalesef dün bölgede büyük bir kaza oldu 6 aylık bir bebegin öldügü söyleniyor ama dogrumu bilemiyorum

(+)

Resul GUL

1 hafta önce - Çrş 10 Tem 2019, 09:57

Kavşakta trafik sinyalizasyon sistemi daha kurulmadı Kavşakta dikkatli olmak lazım muhtemelen kaza kavşakta meydana gelmiş..

Vefat edenler varsa Allah Rahmet eylesin

Dün akşama doğru oradan geçtim Işıklandırma da yok Yol da yeni olunca Asfalt simsiyah çizgiler de yapılmadığı için göz gözü görmüyor Karşıdan gelen aracın ışıkları da gözünü daha çok alıyor

Yolun bir an önce tamamlanması lazım..

burak t

1 hafta önce - Çrş 10 Tem 2019, 14:23

Aynen ışıktan kaynaklı kaza..cok tehlikeli olmaya başladı burası

sayfa 23
« önceki   123 ... 212223
ANA SAYFA -> ULAŞIM