Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 344
Mcinar
1 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 13:11

İstway deki 2.5+1 in planı harika fakat istgate le aynı müteahhit yapmıyor mu, bahsedilen sorunların orada da yaşanması muhtemel..

Levent300
1 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 14:35
Istway

Istgate deki sorunlar giderilebilir. Sorunlar. Istway üç cepheli ,etrafı açık,tek blok olması aidat 'ın düşük olması muhtemel. Önünde durak var. Yapılması planlanan avm ye yürüme mesafesinde,daire çok kullanışlı...

06Ümit

1 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 17:04

@umut bey eğer daire metrajlarını beğendiyseniz yüklenici inşaat firması astimin sahibi ahmet torun ile yüz yüze görüşün
daireyi ister ordan isterseniz ata yıldız satış ofisinde mehmet nazlı var onunla görüşerek netleştirebilirsiniz

ben iki taraflada görüşmüştüm zamanında çekinmekte çok haklısınız piyasa malum hangi firmaya ne olacağı muallak o yüzden iyice araştırmakta fayda var
ama malzeme kalitesi yönünden metrolife bölgenin en kaliteli inşaatı bir diğer alternatif hittown ise cezbedici taraflarının olması

ankalux projesi var hityapının bi önceki projesi orda oturuma hazır 2+1 daire bulabilirsiniz

bende sürekli o bölgeden daire bakıyorum ama kredi faiz oranları ve piyasa şartları korkutuyor açıkcası

Kara kartal1903
1 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 17:05
Gölde luxe konutları balkonu salon ve mutfaga katma hakkında

Merhaba kıymetli komsularim, balkonumu Ekim ayına doğru mutfağa ve salona katma fikrim var.Bunu yapan yada yapmak için teklif alan oldu mu?Olduysa bilgi verirse çok sevinirim.Tesekkurler

DenizAC
1 ay önce - Sal 25 Hzr 2019, 22:20
Çakırlar Yolu Aydınlatması

Sonunda...

(+)

Csk36
1 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 23:54
satılık daire

Merhabalar..
Greenpark'ta 6.kat net 155 m2 güneybatı cepheli peyzaj manzaralı 3+1 dairemi satıyorum. İçindeki kiracımın sözleşmesi 20 Temmuzda bitiyor.

martial99
1 ay önce - Çrş 10 Tem 2019, 00:05
istgate

Herkese merhaba ist gate 'ten ev almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz artıları eksileri nelerdir gelişme durumu nasıldır yönetimsel altyapısal vs gelişmeler hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

mrregya
2 hafta önce - Çrş 31 Tem 2019, 05:50
sokak köpekleri

yeni eryaman çakırlar yolunun oradaki sokak köpeği sürüsü hakkında ne düşünüyorsunuz? çok sayıda araba onlara çarpıyor ve yayalar için ise büyük bir güvenlik sorunu. belediye barınaklara yerleştiremez mi onları da?

alcn01
2 hafta önce - Çrş 31 Tem 2019, 09:57

Konu ile alakalı belediyeye başvurdum. Yenimahalle Belediyesiyle irtibata geçmem söylendi. Orayada başvurdum. Veterinerler gelip hepsine baktı. Beni aradılar. Küpeli ve saldırgan olmadıkları için yasa gereği barınaklara koyamıyorlarmış. Mes polariste yaşayan bir sokak köpeği var. Hayvanları çok sevmeme rağmen havlaması gece dayanılmaz boyutlara geldi. O sitedekiler nasıl rahatsız olmuyor anlamıyorum.

elk1390
2 hafta önce - Sal 06 Ağu 2019, 11:11
Asfalt yapılmayan sokaklar.

Sayın Yeni Batı sakinleri asfalt yapılmayan sokaklar nedeniyle yağmur yağdığında diğer cadde ve sokaklar da çamur deryasına dönüyor.
Müteahhitler daire satma derdine düşmüşler dairelere gidecek yol umurlarında değil. Bilsinler ki çevre düzenlemesi düzgün olan yerin müşterisi de fazla olur. Belediye nezlinde müteahhitlerin etkinliği daha fazla fakat adamlar uğraşmıyor.
Yaz geçmek üzere henüz bir asfalt çalışması bölgemizde yapılmadı.Bilgisi olan varsa burada yazarsa seviniriz.

sayfa 344
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet