Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu da mahalle arası mangal işi daha nereye kadar sürecek..
« önceki   123 ... 757677

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 77
Ali_TT
3 ay önce - Pzr 12 May 2019, 20:22
Göksu Parkındaki rezalet

(+)

Şu an için Göksu Parkı üzerindeki rezalet, parktaki bütün insanlar şu anda bu havayı soluyor ve ankara büyükşehir yıllardır buna göz yumuyor. Resim mavi masaya da gönderildi

Misafir d36

3 ay önce - Pzr 12 May 2019, 21:36

Bugün çoşmuş gelmişler yazık maybaklarda oturanlara yazık göksuavm ve kc göksu evlerinde oturanlara bütün duman o tarafa gidiyor bu mangallar kalkmalı diyorum ama kalkmaz nedeni belli duyarsızlık ve oy kaygısı bu zihniyetlerle hiç bir ilerleme olmaz yıllarca devam eder durur.olan masum çocuklara olur sonrada kalkarlar çevre temizliği temiz toplum diye birsürü laf kalabalığı ederler geçiniz bunları...

Misafir d36

3 ay önce - Pts 13 May 2019, 11:07

Anlaması anlamak istemeyen arkadaşlara lafım o zaman o çocukların ve yürümeye parkta oturmaya gelenlerin günahı ne hangi kafalardasınız ya çağdaşım diye sakın ortalıklarda gezinmeyin.Beni etkilemiyor deyip etkilenenleri korumayacakmısınız ayıp günah.O küçücük bebeleri görüyorum minik çocukları koşup gezerken görüyorum oturmuş çimenlerin üzerinde çayını demlemiş çekirdeğini çitleyerek göle bakmanın keyfini yaşayanlar adına yazıyorum iki üç vatandaş mangal yapacak diye bunca kişiyi zehirleyemez insan sağlığıyla hem kendilerini hemde başkalarını etkiliyorlar....

Misafir ede

2 ay önce - Pts 27 May 2019, 13:39

Göksunun mangal sorunu artık bıktırdı havuzlu evler sitesinde oturuyoruz ve bütün evin içi mangal dumanı doluyor akşamları böyle bi rezalet olamaz ne balkonda oturabiliyoruz ne evin canımı açabiliyoruz

Misafir d36

2 ay önce - Pts 27 May 2019, 16:57

Bunun günahını oy için müsade edenler çeksin bu mübarek ramazanda başkada bir şey söylemiyorum

Misafir fd8

2 ay önce - Pts 27 May 2019, 23:11

Ben de KC sitesinde oturan mahalle sakini olarak göksu mangal parktan rahatsız değilim, buraların esintisi çok oluyor duman iki dakikada dağılıyor.

hasan040
2 ay önce - Cum 31 May 2019, 09:52

Bu Göksu parkı etrafında ev alan Allah'ın ELİT insanları alırken hiç mi düşünmediniz mangal dumanını...Neyin şikayetini yapıyorsunuz, 21 yıldır Eryaman'da ikamet ediyorum o doğal parkı rant uğruna beton duvarlarla ören insanlar inşallah mangal dumanında telef olursunuz.. ne deyim başka.

Ahmet2211
2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 00:00

Göksu parkta göl kenarındaki ışıklandırmaların hepsi neden yanmıyor bazı yerler karanlık yolu göremiyoruz tahtalar yerinden çıkmış takılıp düşüyoruz bu aydınlatmalarla birileri ilgilensin neden bazı yerler şıkır şıkır yanarken bazı yerler karanlık önümüzü göremiyoruz...ayrıca göl kenarındaki musluklar niye akmıyor akan musluk neden kesilir bilmem ellerim kirlenmişti yıkıyamadım sinirlendim

Ahmet2211
1 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 11:02

Göksuparkında ada kısmındaki tahtalar çok eskimişken değişmesi yerine kırıkların tamiri hiç iyi olmamış..Yetkililere sesleniyorum hele bir yeri tamamiyle göle doğru çökmuş vaziyetteydi geçenlerde birileri geldi tamam bir çözüm bulacak derken bir baktık tamirat nerede,en basit en olmayacak çözüm bulundu korkulukları biçimsiz bir şekilde yapıp hem geçiş yerini daraltılar hemde yerdeki taşlar oynuyor bari harç yapılsaydı da o taşlar yerinden oynamasaydı...Yani baştan savma bir düzenleme yaptılar açıkçası hiç memnun değiliz vatandaşın yürüyüş yaparken daha da zor duruma getirdiler....Yine bir izlenimimi dile getirmek istiyorum ne zamandan beri caminin orada bir araba yıkanır oldu hayatımda görmediğim şeyleri şu üç ayda görür oldum vatandaş olarak bunları belirtmek zorundayım bunu mevcut yönetimde yapıcı olarak algılamalıdır buralar hepimizin iyi olsun daha iyisi olsun diye yazıyorum....Balık avlama yasağı varmı yokmu eskiden yasak vardı şimdi göldeki balıklar bitti 12 ay burada balık avlanıyor buna da bir çözüm bulunmalı yetkililere sesleniyorum lütfen ilgilenilsin.

AksuKa
1 ay önce - Pts 22 Tem 2019, 22:31

Eve koku gelmiyor diyorduk, yeni yapılar eklenince duman altı olduk. Mansur bey’in Ankara’da aylardır sesi soluğunu duyan var mı, Göksu mangal yasağı ve park alanı genişletilmesi konularında adım ne zaman atacak, seçimde güzel oy aldı buralardan. Milleti kanser etmeyecek umarım?

sayfa 77
« önceki   123 ... 757677
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet