Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
kaan0703
1 yıl önce - Cum 31 Ağu 2018, 20:32

Sasa

Resul GUL
4 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 11:18
TEMSA DAN ROMANYA’YA 46,5 MİLYON EURO’LUK BÜYÜK SATIŞ

Bugüne kadar 15 bine yakın aracı dünyanın 66 ülkesinde yollara çıkan TEMSA, Romanya’da büyük bir ihale kazandı. Romanya İç İşleri Bakanlığı’nın düzenlediği ihalede birinci olan TEMSA, bu ülkeye toplam 326 adet LD12 SB model otobüs ihraç edecek.

Detaylar
Alıntı:

50 yılı aşkın tecrübesiyle otobüs ve midibüs üretiminde dünyanın lider otomotiv markaları arasında yer alan TEMSA, Romanya’ya 326 adet LD12 SB model otobüs ihraç edecek. Romanya İç İşleri Bakanlığı’nın açtığı ihaleyi 46,5 milyon Euro’luk anlaşma ile kazanan TEMSA’nın otobüsleri Romen asker, güvenlik ve emniyet birimlerine hizmet verecek.

TEMSA ile Romanya İç İşleri Bakanlığı arasındaki satış protokolünün imza töreninde konuşan True Value Capital Partners temsilcisi Evren Ünver, “Avrupa, büyüme hedeflerimiz içinde oldukça önemli bir yer tutuyor. Romanya’da gerçekleştirdiğimiz bu satış, 2019 yılı Avrupa Birliği hedeflerimize hizmet edecek, TEMSA’nın pazardaki konumunu güçlendirecek. Otobüslerimiz Romanya İç İşleri Bakanlığı’nın personel taşımacılığına verimlilik, emniyet mensupları gibi son tüketicilerimize ise konfor getirecek” dedi.

TEMSA CEO’su Hasan Yıldırım ise “İhracat sadece bizim değil ülkemizin büyüme rakamları içinde de çok önemli bir yer tutuyor. Adana’da üreteceğimiz toplam 326 adet otobüsümüzü iki yıllık bir süreç içinde peyderpey Romanya’ya teslim edeceğiz. İhracat rakamlarımıza pozitif katkı yapacak bu satışımızın TEMSA’ya ve Türk otomotiv sanayine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

https://www.google.com.tr/amp/s/www.cnnturk.com/a ...rac-edecek

güney 01

4 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 13:54

Keşke şirketin sahipleri yerli olarak kalsaydı

Adanalı Hamko
4 ay önce - Çrş 03 Tem 2019, 14:29

Yerli veya yabancı farketmez önemli olan Adana’da üretimini devam ettirmesi, dünyada birçok tanınmış marka hisselerinin büyük bölümünü yabancı şirketlere satıyor yani Ülkeye yabancı sermaye girdisi sağlıyor, bunun yanında sahiplerinin Avrupa’lı olmasıda ihracatı dahada kolaylaştırır güven açısından.

Resul GUL
4 ay önce - Pzr 07 Tem 2019, 14:05
Hevin Mobilya

Hevin Mobilya da Yağmur Mobilya gibi Adana markasıdır..

HAKKIMIZDA

1989 yılından bu yana mobilya sektörünün satış-pazarlama alanında varlığını gösteren Özpinar Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti. bir yandan piyasa taleplerini analiz ederken diğer yandan da üretim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek alt yapı çalışmalarını tamamlayıp 2005 yılında "Hevin" markasıyla üretime başlamıştır. 27.000 metrekare alan üzerinde kurulan modern üretim tesisinde yatak odası, yemek odası, genç odası, avangart ve modern oturma grupları üreten Hevin, bu ürünlerin en küçük parçasında dahi özgünlük, uzun ömürlülük, estetik ve ergonomiyi ön planda tutmaktadır.

https://hevin.com.tr/

01 yakup
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 00:05

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama deterjan markası olan peros da adanamızın markasıdır üstelik son günlerde ulusal medya kanallarında da reklamları dönmeye başladı

01 yakup
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 00:10

Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum arkadaşlar ama adana olarak ürünlerimizin tanıtımını pek yapmıyoruz örneğin sunar yağları gibi markamız var türkiyenin her yerinde satılıyor ama ulusal kanallarda reklamını görmedim aynı şekilde gıdadan inşaata kimyadan makineye bir çok alanda önde gelen markalarımız var ama tv de reklamlarını görmüyorum ve bilinmiyorlarda örneğin gaziantebin şölen markasını konya nın torkusunu vs bilmeyen yok ama bizim birçok markamız bilinmiyor tanıtılmıyor

Resul GUL
4 ay önce - Sal 09 Tem 2019, 09:45

Evet Peros Adana Hacı Sabancı Sanayi Organize Sanayi sin de faaliyet gösteren Beyaz kağıt Fabrikasının markası Aslında Adana da bayağıdan beri satılıyor

Aynı İşletme nin Asperoks diye bir markası daha var O da bayağı biliyor

http://beyazkagit.com.tr/

.

Akademisyen 01
3 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 22:06

Türk kahvesi alanında Madenci ve Filiz markaları da Adanalı diye biliyorum.

Resul GUL
3 ay önce - Prş 18 Tem 2019, 23:00

Alıntı:
Türk kahvesi alanında Madenci ve Filiz markaları da Adanalı diye biliyorum.

Artı Kahvecizade de Adana markası

http://kahvecizade.com/iletisim.aspx

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET