Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Akın 688 Konut Projesi
« önceki   123 ... 167168169

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 169
engin1254
6 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 15:34
Saygısızlar

Camdan halı çırpan saygısızlar

Akınturkey
6 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 12:59
Çocuk oyun alanı

Merhaba. Ev alırken verilen birçok vaat arasında anne olarak beni en çok ilgilendiren çocuk parkı hakkında olan. On dönüm arazi bagisladik belediyeye park yapılacak o yüzden sitemizde çocuk oyun alanı yok diyen arkadaşlara sesleniyorum. İki yıl aynı şeyler söylenerek bekletildik, park yapıldı ama yürüyüş parkı. Diyoruz bir salıncak bir kaydırak yapin yapılacak deniyor ama ne zaman. Yaz bitecek park yapılacak. Camlarda yasanan durumu yasiycaz sanirim. Her gün hangi parka çocuk goturecegimi düşünmekten yoruldum. Ev satarken söylenen biz günlük kiraliga ev vermeyiz aile sitesi dendi, relax bu konuda karalandi ancak relaxta çocuk parkı var.bir sürü çocuklu aile var sitemizde ancak minicik bir park alanı yok. İsyan ediyorum ve ev alacak ailelere bilgi olmasi adına paylaşıyorum bu bilgiyi

Beşiktaş 23
6 ay önce - Pzr 07 Tem 2019, 11:28
Daire alınır mı

Mrhb akın 688 i bilen oturan arkadaş Lara soruyorum aile ye (3 kişi)en uygun 2+1 modeli hangisi kışın ısınıyor mu 2+1 in yakıt masrafi nasıl birde bu bölgede çok 2+1 satılık var Akın 688 280-300 bin arası 2+1 fiyatı nasıl fiyat

erkinislee
4 ay önce - Pzr 01 Eyl 2019, 14:14
tavsiye eder misiniz

siteyi gezdik beğendik. 2+1 ev kiralamak istiyorum. d blokta bir adet boş varmış. okuduğum kadarıyla bazı sıkıntılar var. bu sıkıntılar giderildi mi?

yalnızzaat
4 ay önce - Prş 12 Eyl 2019, 23:46
güvenlik ve yönetim

bir derdim var sevgili mütahit bey güvenlikli site dıye aldık başta ama masallah bayadır dıkkat etmıyordum ıcerıde acayıp acayıp kadınlar geziyor güvenlik desen aramıyor misafirim gelmiş hiç sormamıslar direk geçtim diyor siz ne yapıyorsunuz eski güvenlikler vardı onlar nerde bunlar nerde anlayamadım

Akınturkey
4 ay önce - Pzr 22 Eyl 2019, 19:58

Erkinisle ben d blokta oturuyorum. Sıcak olması dışında sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Ben ev sahibiyim. Çocuğunuz varsa park alanı yok biliyorsunuz. Ara kat olursa ısınma için çok odemezsiniz

venü mavi
2 ay önce - Sal 19 Ksm 2019, 21:59

Kafalarına göre aidatı arttıran site. Alacak varsa bunu da bilsin de!

selimon
1 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 10:21
köpek düşmanları çocuk sahibi mi merak ediyorum

köpek düşmanlarına bir iki şey sormak istiyoruz.. ne yaptı bu hayvanlar size de abuk sabuk tepkiler veriyorsunuz?

ara sıra evde havlıyor diye rahatsız mı oluyorsun?
senin çocuğun sabahtan akşama kadar zırlıyor, biz kalkıp senin çocuğunu siteden atıyor muyuz? biz ses etmiyor saygı gösteriyorsak sen de aynı saygıyı göstereceksin.. köpek sevmeye bilrisin, biz de bebek çocuk sevmiyoruz belki.. saygı saygı!! herşey burada başlar.. sen saygısızlaşırsan bil ki, biz de saygısızlaşırız..

çevreyi mi pisletiyor kirletiyorlar?
hayvanların çevreyi kirletmesinden kasıt sadece çiş/kaka olabilir.. çişini çime yapıyor toprağa karışıyor o da yok oluyor gidiyor, kakasını da topluyoruz zaten, çöpe atıyoruz.. senin çocuğun, karın/kocan ve sen, siz bu çevreyi köpeklerden daha çok pisletiyorsunuz, çocuğun dondurma kağıdı atıyor, dondurma çubukları yerlerde geziyor, sen ve eşin, sigara izmaritlerinizi sağa sola savuruyorsunuz? sen bunlara ses ediyor musun? çevrene bak bakayım, kaç tane köpek pisliği, kaç tane insan pisliği görüyorsun.. sen senden temiz canlı için çevreyi kirletiyor diyemezsin.. herkes bi kendine gelsin.. asıl pis olan bizleriz, bizim dikkat etmemiz lazım.. çocuklarımızı eğitmemiz, kendimizi eğitmemiz lazım bu konularda, çuvaldızı batır kendine..

köpeği ancak site toplantısında yönetim kararı ve oy birliği bile yasaklayabilirsiniz.. artı birçok insana burada evler, köpek beslemek serbest diyerek satıldı.. bu insanları kandırmak olur o zaman.. ve bu sebeple insanların artık yavrusu gibi gördüğü canlıları da ayırmaya hakkınız yoktur o insanlardan.. eğer kin ve nefret kusacak insanlar arıyorsanız, bunlar hayvan sahipleri değil, halısını alt katında oturanları hiçe sayarak ve yasak olduğu halde camdan çırpan hayvan oğlu hayvanlarına kusun lütfen.. asıl insana ve kurallara saygısı olmayan onlar..

saygılarımla..

Capel
1 ay önce - Pts 16 Arl 2019, 21:57

Selimon az bile yazmissin agzina saglik👏👏👏

Lavinya_06
2 hafta önce - Cmt 11 Oca 2020, 11:35
:)

Köpek ile alakalı fazlaca dolmuşsunuz kendinize göre haklı olduğunuzu düşünebilirsiniz fakat bu evler insanlar için yapılmış. Evet ben evimi alırken hayvan yasak denildi.. Hayvanım yok evet hayvanseverim hemde köpekseverim ama asla bahçesiz balkonsuz tek cephe ufacık evde köpek beslenmez. Üstelik o hayvanları eve bırakıp işe gidiyosunuz akşama kadar havlıyor kusura bakmayında rahatsızsız olmayı geçtim o hayvanın ne sıkıntısı var acaba havasızmı açmı bunaldımı. Ben şahsıma köpek gördükce şikayet ediyorum. Ve çıkanlarda oldu. Evler heleki bu evler insanlara göre tasarlanmış. Yani insanların çocuklarını ve yaşamlarını anlatırken bunuda göz önünde bulundurun.. Ve ayrıca hayvanların yaşam alanları doğa.. illa evde besliycem diyorsanızda müstakil bir eve geçersiniz bakarsınız kimseyle olmaması gereken konular yüzünden haklıymış gibi tartışmaya girmezsiniz. Hayvanseverlik diil bahçesiz balkonsuz ufacık evde köpek bakmak....

sayfa 169
« önceki   123 ... 167168169
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet