Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Resul GUL
5 ay önce - Sal 28 May 2019, 13:05
Adana Canada Koleji Çukurova Kampüsü

Kanada Eğitim sistemi İstanbul dan sonra Adana'da!

Kampüs İnşaatı şu an Çukurova ilçesi Türkmenbaşı Bulvarı üzerinde devam etmekte

Projenin İnşaat gelişmeleri ve yorumları buradan paylaşabiliriz

Okul Hakkında Bilgi

Alıntı:
Öğrencilerimiz; anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm ana dersleri Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde öğrenmektedirler. Çocuklarda okuma ve anlama becerilerini geliştirmeyi ve kalıcı hale getirmeyi hedefleyen zengin bir kaynak listesiyle desteklenen eğitim yaklaşımı, çocuklarda var olan doğal öğrenme merakını ve keşfetme isteğini pekiştiriyor. Sağlıklı beslenmenin çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini doğrudan etkilediğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden tüm beslenme programımızı %100 doğal, organik ve mevsiminde yetişen gıdalardan oluşan menüler üzerine kurduk."

Canada Koleji Çukurova Kampüsü
Kampüsün İnşaat ve Proje Görselleri

Okulun Yeri Kırmızı ile işaretli Alanı 3 e bölersek Alanın ortaya yakın kısmında yer almakta Yukarıda ki kısımda Erkan Kolejinin Projesi devam etmekte En aşağı kısımsa halen Forum Arazisinin olduğu yer..

(+)

Okulun Bilboardlardaki reklamı

(+)

Huzurevleri Mah, Türkmenbaşı Bulvarı, 77123. Sk., 01360 Çukurova

444 0 223 https://g.co/kgs/oLKYut

En son Resul GUL tarafından Sal 28 May 2019, 13:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

önens

5 ay önce - Sal 28 May 2019, 13:37

Yanlışın var Resul forum arazisinin kırmızı işaretli yer bir bölümünü almış görünüyor fakat köşe bölüm hala o arazinin ve canada okulları o bölümü kullanmıyor

Murat Ds
5 ay önce - Sal 28 May 2019, 13:41

Yalnız okulun projesi efsane. Kanadalılar eğitim sisteminde gayet iyiler diye biliyorum.

En son Murat Ds tarafından Sal 28 May 2019, 13:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Resul GUL
5 ay önce - Sal 28 May 2019, 13:42

Aşağı Köşeye kadar değil biliyorum Ekstra Harita çizimi yapmadım Önceden bölümlediğim bir Haritada kabaca göstermek istedim Bahsi geçen yer Kırmızı ile işaretlenen kısmın Orta kısmında yer alıyor Yukarıdaki açıklamayı düzelttim

Müsait bir zamanda tam yerini çizeriz

Resul GUL
5 ay önce - Çrş 29 May 2019, 23:04

Projede son durum

güney 01

5 ay önce - Prş 30 May 2019, 00:54

Görseller çok hoşuma gitti inşallah aynı olur güzel hava katar o bölgeye.

Resul GUL
5 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 20:14

Projede son durum..

Resul GUL
4 ay önce - Cmt 06 Tem 2019, 23:46

Projede son durum..Çok bir değişiklik yok gibi görünüyor.. Fotoğraflar günceldir

Resul GUL
3 ay önce - Sal 30 Tem 2019, 18:02

Dış Cepheye başlamışlar..

urchan

3 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 10:06

2019-2020 eğitim yılında okulun eğitim hayatına başlayacağını insanlara söyleyen ve kayıt alan, ve bu okula kayıt yaptırıp parasını ödeyen kişilere okulun eğitim yılına yetişemeyeceğini bildirmişler.

insanlar para iadesi istiyor ama ne telefonda ne mail ile ne de dilekçelere cevap verilmiyormuş, akıbeti ne olacak göreceğiz. umarım bir an önce mağduriyetler giderilir, daha eğitim hayatı başlamadan böyle kötü bir ilk izlenim pek hoş olmadı çok güzel pazarlamışlardı kendilerini. Aslında reklama da gerek yoktu, Kanada yaz bizim millet direk düşüyor zaten.

Bu arada okulun gerçek adı Can Ada Okulları. Türkiye'de MEB'e göre başka ülke isimleriyle okul açmak yasak olduğu için aslında bir kelime oyunu var, ve kesinlikle Kanada ile herhangi bir bağlantısı yok, ya da Kanada destekli bir proje de değil.

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET