Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
frambuaz
1 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2017, 14:26

Alıntı:
Misafir 11c

21 saat önce - 16:23 (dün)

Türkiye'de yerel kanallar bakımından rakipsiz iki şehir Bursa ve Ankara'dır. Bursa ve Ankara yerel medyası en gelişmiş iki şehirdir. Gazeteleri kaliteli, TV kanalları ve radyoları İstanbul medyasıyla yarışacak düzeydedir. Özellikle Bursa'nın yerel kanalları Cumhurbaşkanı, Başbakan yada bir muhalefet lideri konuştuğu anda canlı yayınla bağlanıyorlar. Konu Bursaspor olunca tüm kanallar imza törenlerini bile canlı yayınlıyorlar.

Maalesef Konya için aynı şey söz konusu değil. Ben Konyasporun iki kupan birden almasını canı gönülden tebrik ediyorum ancak geçen akşam baktım Konya'nın uydudan seyredebilen iki yerel kanalı KONTV ve Konya TV'ye ikisinde de ne kupa nede Konyaspor'un başarısı ile ilgili tek bir yayın, haber, görüntü, röportaj hiçbir şey yoktu. Bu nasıl bir komedidir. Şehrinizin takımı Süper Kupayı kazanmış sizde bununla ilgili tek bir yayın bile yok. Oysa coşkulu bir şekilde canlı yayınlarla takımlarını desteklemeleri gerekirdi.

Öncelikle Konyaspor tebriğiniz için de teşekkür ederim.
Bursalılar bu sitede pek düşman kesilirler Konya'ya ama aralarında iyileri de varmış demek ki.

Kardeş, Türkiye'deki ilk yerel kanal Konya'da kuruldu bundan haberin var mı acaba?
Bursa kanalları mı? Flash TV diyor ve orada duruyorum. yorum sizin.

Bursa zaten İstanbul'un alt mahallesi. O kadar sermaye İstanbulun ve İstanbulun gölgesinden hiçbir zaman çıkamayacaksınız.
Kendimiz yaptık ettik demeyin lütfen.

İstanbul olmasa Bursa sanayisi dediğin şey iplikten başka bir şey değil.

Otomobil fabrikalarınızın önemli aksamları bile hiç otomobil fabrikası olmayan Konyadan gidiyor.

Yıl 2017 olmuş, twitter, facebook gibi mecralarda tüm yerel, ulusal kanallar yayın yapıyor.
Ve siz kalkmış yerel kanallarımız şöyle böyle diyorsunuz.
Yerel kanal mı kaldı allasen.

Ankara'da bir tane kanal var. O da zamanında M. gökçekten destek alıp sonra, doğalgaz sayaç ihalesini Gökçek başka firmaya verince Gökçek'e düşman kesilen bir kanal.

Ha doğru demişsiniz Konya'da İstanbul sermayesi olmadığı için kanallarımız yeterli çalışmayabiliyor.
Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Ama Kontv, Bursa kanallarından daha fazla izleniyor.
Ve Konya'daki Üniversite Televizyonu tüm ulusal kanallara eleman gönderiyor.
Bu da bir marifet.

Misafir c42

1 yıl önce - Cum 11 Ağu 2017, 22:49

Onun için vizyon şart her şey olmaksızın yeni görüşlere açık olmanız gerekir TEK TİP olmak yerine araştırmacı belli konulara takılmayan,tarihten,bilim,teknolojiye haberlere açık olması toplumun ,geleneksel haraket edersek beş adım ileri gidemeyiz

Misafir 7c6

8 ay önce - Pts 29 Ekm 2018, 22:38

Televizyonumda SunTv ve ÜnTv kanallarını bulamıyorum. Bu kanallar yayın hayatlarına devam ediyorlar mı? Nasıl kaydedebilirim?

Misafir e48

8 ay önce - Pts 12 Ksm 2018, 21:25

Şu an Kanal 42'de Futbol Saati ve KonTv'de Spor Gündemi programlarında Konyaspor'un durumu değerlendiriliyor. Şehrin kanalları şehrin takımı Konyaspor'a sahip çıkıyor. Helal olsun.

Misafir 281

7 ay önce - Sal 27 Ksm 2018, 20:19

Akşamları Kerem İşkan'ı izlemek büyük keyif veriyor. Ülkenin gerçekleri neyse onu yansıtıyor, yalan yok plan yok bodozlama yardırıyor. Helal olsun abi böyle devam et...

Misafir 223

3 ay önce - Pzr 14 Nis 2019, 08:55

Bugün oynanacak akşehir spor kirikkale spor maçını hangi kanal verir

Muratdmrc
2 hafta önce - Çrş 03 Tem 2019, 11:46

Kontv'nin 1 Ağustos itibariyle frekansı değişecek.

Frekans:12685
Symbol Rate:27500
Polarizasyon: Horizontal

Konyanın masal kanalını izlemek isteyenlere duyurulur.

sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET