Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dünyanın En Büyük Kentsel Dönüşüm Projesi Ankara Mamak'ta Gerçekleşiyor
« önceki   123 ... 110111112   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 111
Duha06
3 hafta önce - Çrş 26 Hzr 2019, 08:13

Murat kose üstüne düşen görevi fazlasıyla yapıyor şu anda Ankara da en iyi çalışan belediye başkanı bunu herkes söylüyor ama sadece kendi çabalarıyla olmayan işlerde var Mansur yavaş zaten muhalefet hala da devam ediyor Ankara için gelmemiş sanki oraya da ak partili belediyelerin işlerine taş koymak için gelmiş adam her gelen şeye Red veriyor

1481
3 hafta önce - Pzr 30 Hzr 2019, 12:30
25 yıllık fiyasko

Mansur Yavaş geleli 3 ay olmadı hâlâ adamı çalışamaz hale getirmek için uğraşıyorlar. 25 senedir ankarayı Mansur Yavaş yönetmiş gibi Mansur Yavaş'a yüklenilmesi ve daha 3 aydır görevde olan Murat Köse'nin göklere çıkarılması bilinçli bir algıdan öteye gidemez. Kimse kusura bakmasın, Ankara başta olmak üzere Mamak'ı kentsel dönüşüm de rezil eden zihniyet bellidir.

Duha06
3 hafta önce - Pzr 30 Hzr 2019, 12:31

Dutluk ta son durum

(+)

muzaffer gurcan
3 hafta önce - Pts 01 Tem 2019, 02:59

Alıntı:
Kimse kusura bakmasın, Ankara başta olmak üzere Mamak'ı kentsel dönüşüm de rezil eden zihniyet bellidir.

Sayın 1481, "kentsel dönüşümde" yazmak istediniz
sanırım. Buradaki 'de' ekini ayırmayalım, yoksa farklı
bir anlam ortaya çıkar. Bu bir. İkincisi, rezil eden
zihniyet derken iktidarı kastediyorsanız bu tamamen
sizin kendi düşüncenizdir. Ben buna bir laf edemem
ama YHT hattı için yeniden inşa edilen demiryoluyla
ile eski evlerin bir arada bulunması pek sağlıklı bir
durum değil. Ayrıca bundan önce görevde olan Sayın
Mesut Akgül Beyefendi daha "Mamak Çöplüğü'nü
metroya dönüştüreceğim" diyordu ama elde var sıfır.
Öyle lafla peynir gemisi yürünseydi o zaman herkes
ekmek elden su gölden yaşayıp giderdi valla.

Duha06
3 hafta önce - Pts 01 Tem 2019, 09:47

Murat kose babamızın oğlu değil göklere çıkardığımız da yok sadece gördüğümüzü taktir ediyoruz görmediğimizi de söylüyoruz sadece ankarali olarak hizmet bekliyoruz hizmet yapanı taktir ederiz yapmayanı da rezil ederiz kim olursa olsun.

muzaffer gurcan
2 hafta önce - Sal 02 Tem 2019, 21:48

Alıntı:
Murat kose babamızın oğlu değil göklere çıkardığımız da yok sadece gördüğümüzü taktir ediyoruz görmediğimizi de söylüyoruz sadece ankarali olarak hizmet bekliyoruz hizmet yapanı taktir ederiz yapmayanı da rezil ederiz kim olursa olsun.

Duha06, bunu bana mı dediniz? Yoksa başka bir
kullanıcıya mı söylüyorsunuz? Ayrıca ben o cevabı
"1481" adlı kullanıcıya verdim. Sizlik bir durum yok
ortada. Lütfen sakin olun ve beni anlamaya gayret
edin. Sizden tek ricam bu. Ben de bir şeylerin
değişmesi taraftarıyım.

Duha06
2 hafta önce - Çrş 03 Tem 2019, 07:22

Muzaffer gürcan size değil 1481 e dedim Mansur yavaş ne yapmis ki bu kadar savunuyor son vukuatini görmemiş galiba ihaledeki şeffaflığı canli yayında ihaleyi kendi istedikleri firmaya vermişler millet o kadar kör ki adamlar canli yayında bile sahtekarlık yapıyor. 25 yıllık fiyasko demiş kendisi 25 yıl öncesine dönsün o zaman madem o günleri özlüyor bu kadar nankör olmayın.

drya sisoglu
2 hafta önce - Çrş 03 Tem 2019, 15:59

TOKİ Ankara Mamak kentsel dönüşüm projesinin ihalesi yapıldı!
Sağlıksız ve afetlere karşı riskli alanları yaşanılabilir alanlara dönüştüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Mamak'ta Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projelerine hızla devam ediyor.

TOKİ Ankara’nın Mamak İlçesi’nde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim projelerine hızla devam ediyor.

Ankara’nın Mamak İlçesi’nde Yeni Mamak Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında 7. Etap’ta hayata geçirilecek olan 548 konutun ihalesi yapıldı. Bugün yapılan ihale kapsamında ayrıca altyapı ve çevre düzenleme işi yer alıyor.

Yükseklikleri zemin+3, zemin+4 ve zemin+5 olan projedeki konutların72’si 2 oda 1 salon, 476’sı ise 3 oda 1 salon planında inşa edilecek. Projedeki konutların cephe tasarımlarında modern mimari anlayış hâkim kılındı.

devamı için:https://reklam_link.com/toki-ankara-mamak-kentsel-donusum-projesinin-ihalesi-yapildi/598792

Duha06
2 hafta önce - Çrş 03 Tem 2019, 17:31

3 ay önce başladı zaten bizde hak sahibiyiz gayet hızlı bir şekilde devam ediyor secimden önce bakan murat kurum saolsun başlattı eğer seçimden sonraya kalsaydı başlamazdi şanslıyız yani.

sekizsaniye
2 hafta önce - Prş 04 Tem 2019, 09:12

Bizde ilk anlaşanlardanız 12 yıldır yol kenarındaki değerli arsalarımıza dükkan yapılacak diye bekliyoruz

sayfa 111
« önceki   123 ... 110111112   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet