Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
erkinalp
4 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 00:23

Konya Mavi Treninde yataklı vagon var. Geçen yıl kullandım.

mahmut11
4 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 00:40

Acaba geçici mi giriyor. Çünkü ben random zamanlarda bir kaç kez göremedim .

erkinalp
4 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 08:55

Dolu vagonlar EYBİS'te gözükmez. Her gün yataklı vagon olduğunu biliyorum çünkü sabah Uşak Ekspresine binerken Basmahane garında karşılaşıyorum.

feyyazturu
3 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 18:47

Gerçi üzerinden zaman geçmiş ama yine düzeltelim
vagon dolunca sistem de yine gözükür ama yanında 0 sıfır yazar
Konya mavi treni de hergün yataklı vagon ile yola çıkar ama eskisi gibi kuşetli vagon yok artık

erkinalp
3 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 19:23

Geçen hafta bir defalığına kuşet vardı.

Erdemc6
2 ay önce - Sal 13 Ağu 2019, 01:31

Merhabalar bu tren ile ilgili bir anımı yazmak istedim
Öncelikle İstanbul'da yaşıyorum annemle benim de raylı sistemler okumam nedeniyle içinde tren olan bir tatil yapalım dedik .Ama okul nedeniyle sadece hafta sonu vardı bu yüzden 11-12 Mayıs 2019 tarihini seçtik ve 11 Mayıs 2019 saat 06:50 de Bakırköy'den YHT ile Konya'ya gittik.Öğlen 13:00 dan 18:30'a kadar Konya'yı gezip akşam 19:15 de kalkan Konya mavi treni yataklı vagonunda 11-12 numaralı kompartımana geçtik yemekli vagon vardı ve Ramazan olmasından ötürü sahura kadar açıktı ama çok bir şey yoktu Afyonkarahisar'a kadar oturup yattık ve ben sabah İzmir Menemen istasyonunda uyandım. Akşama kadar İzmir'i gezip İzmir'den İstanbul'a tren olmamasından ötürü ve o zamanlarda İstanbul Yeni Havalimanını merak etmemden ötürü uçakla İstanbul'a döndüm

Trenle ilgili değerlendirmem
Oda:
Güzel fakat yanınıza atıştırmalık almalısınız mini bar yetersiz örtüler temizdi rahatça uyudum.
tuvalet:
K50 olmasından ötürü alafrangayı pek kullanmadım daha çok alaturkayı kullandım(TVS2000 yataklı vagonlarda vakumlu tuvalet var bu yüzden TVS2000serisi benim favorim )

Tavsiye eder miyim?
KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

sayfa 5
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege