Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 108
mahmut11
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 20:16

Alıntı:

Mansur başkanimiza yazdim. Sehir girislerinde rte kisisinin bilboardlarda yuzunu gormek zorunda degilim.Kaldirilmasini istiyoruz

Kudurmaya devam edeceksin

ceyhunyor
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 20:47

Bu başlığın altındaki bazı haberlerde Mansur Yavaş hkkında ihale yolsuzluğu iddiaları var. Eğer ki böyle bir durum varsa, mağdur firmalar KİK'e başvurabiliyor diye biliyorum. Usulsüzlük varsa şikayet kapısı açık, ancak şikayet eden tek bir firma yok.

Hamza BAŞYURT
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 21:12

Alıntı:
Polatlı'ya Dev Proje 🚰💧

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. @mansuryavas06, bir sözünü daha tutuyor. ASKİ şebeke suyunun Polatlı İlçesine getirilmesi için, proje hazırlıkları ASKİ tarafından tüm hızıyla devam ederken, projenin 2021 yılında tamamlanması planlanıyor.

https://twitter.com/ankarabbld/Reklam_link/1141631615396921344

sebasteia
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 21:18

Eyt’liler olarak aksiyon alinmasini bekliyoruz.

EYT EYT EYT EYT EYT EYT
EYT EYT EYT EYT EYT EYT

MANSUR BASGAN EYT!

akın akpınar

4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 22:28

Sizinle 5 sene sonraki ankaranin yeni yuzunu hizmetleri gordukten sonra goruscez.Suan belediye tabir caizse gusül aliyor arindiktan sonra yatirim hizmet patlamasi olacak.Aksine bir durum olursa sizden once ben elestiririm biz kafatasci degiliz birileri degil ankara kazansin ankara artik marka sehir olsun istiyoruz

Yalcin Tasdelen
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 07:25

Münafık kâfir istediği kadar gusül alsın kâfir yine kafirdir (tabiri caizse manasında diyorum yanlış anlaşılmasın) O yüzden şuanda belediye daha yapımı bir türlü bitmeyen Sincan organize kavşağına yapılan köprülü kavşağıni bile bitirtemedi. Aksine bir durum şuanda bir çok yerde var refujlerdeki otlar boyumuz kadar oldu neredeyse. Ne çalışan var ne iş gören şuan yatistalar. Elle tutulur bir hizmet yok mecliste karar alınmış bir hizmette yok. Madem kafatasçı degilsiniz Niye elestirmiyorsunuz. Bakin Keçiörenden Altındağdan örnek alın biraz adamlar başa geldi geleli beş dakka boş durmuyorlar. Buyuksehirde ne var hiç bir şey boş boş. Acıyorum sizlere yazık. Boş boş bir 5 sene geçirmeniz dileğiyle.

huseyinnss
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 07:34

Senelerdir eleştiri nedir bilmeyenler bu başlık altında aylar sonra eleştiriye başlamış. Art niyetinizi çok belli ediyorsunuz. Eleştiri herkese olacaktır, halk tarafından gelen eleştiri dikkate alınıyor mu alınmıyor mu önemli kıstas yada eskiden olduğu gibi yollar tuzlanmadı diyen insanlara tuzlandı istersen yala ve gör mü? denmeli.
Nitekim biraz daha zaman vermek lazım, koyun gibi değil vaatler olmadığında hizmet olmadığında hesabını sormak lazım ki ileriye gidebilelim, yok insanlar çıkarları için susar görmezden gelirse sonrada eleştirince dikkate alınmaz..

Furkan 1453
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 07:44
İhale

Alıntı:
Aksine bir durum şuanda bir çok yerde var refujlerdeki otlar boyumuz kadar oldu neredeyse.

Yalçın beyefendi. Yeşil alanların bakım ve onarımına ilişkin ihale Saim Ataman’a verilmiştir. Bu kişi canlı yayınlanan kırımda değil birinci gelmek, yer bile almamıştır. Kimdir, nedir siz araştırınız. Refüje bakım falan beklemeyiniz. Ankara felakete sürükleniyor. Göz göre göre belediye soyuluyor.

Burç

4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 07:51

Daha iki ay oldu, 108 sayfa eleştiri gelmiş, 5 sene sonrasını düşünmek bile istemiyorum.
Melih Gökçek'in 25 senelik yönetiminde ise en çok dinozorlardan şikayet ediliyordu.
Alın size dinazor işte. Herkes hak ettiği gibi yönetiliyor.

alp 888
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 08:19

Alıntı:
Daha iki ay oldu, 108 sayfa eleştiri gelmiş

Kriter bu sitemi ?
Akpartililerin hakaretli küfürlü mesajlarının yayınlandığı , muhalif düşüncelerin ise % 10 nun yayınlandığı bu sitenin kriter olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bayım .

sayfa 108
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet