Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 544
aybars1910
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 15:25

Bana da tekrar geldi. Kurum ve Kuruluşların çalışması olduğu yönünde...
Hangi kurum ve kuruluşlar çalışma yapıyor yada yapacak diye tekrar sordum..
Sizde sorarsanız takipçisi olduğumuzu bilsinler.

Yprck
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 20:00

(+)

ADAMLAR BIKTI BENDEN🤣🤣🤣

hbatmaca
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 20:44

Yapracık Bağlıca otoban bağlantısının yakın zamanda başlanacağını 1 ay önce de söylemiştiniz ama başlamadı acaba ne zaman başlayacak ya da başlamayacaksa bunu da bize soyleyiniz

Aksi takdirde bizi oyaladığınızı dusunuyoruz

Sapyin Hatmaca, 14.06.2019 15:09 tarihindeki 2602066 numarali basvurunuz cevaplanmistir; Ilgili adreste alt yapi calismalari yapilmaktadir. Altyapi calismalari bittikten sonra gerekli asfalt calismalari is yogunluguna bagli olarak planlanacaktir Ilginize tesekkur eder, iyi gunler dileriz. Basvuru takip linkiniz: https://mavimasa.net/E2LFr9EHr4 B002

Merhabalar
Benim yukarıda bilgi almak için sorduğum soruya bu şekilde cevap verilmis

Hangi kuruluşlar alt yapi için çalışıyor öğrenebilir miyiz? Kaldı ki biz hergun oradan geçiyor ve hic bir çalışma goremiyoruz

Bu şekilde bir daha yazdım bakalım ......

maxkapasit
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 10:37

Degerli arkadaşlar bizlere cevap verilmemesi ve ilgisiz ve gerçeği yansıtmayan cevaplar ile oyalanmamız konusunu CİMER e aksettirebiliriz sonuçta belediye anayasal bir hakkı kullanmamıza işine gelmediği için engel oluyor.
Saygılarımla,

aybars1910
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 11:33

Haklısın bizim yıllardır bize verilen dilekçe cevaplarına baktığımızda tecrübemiz iş yoğunluğuna göre planlanacak yada program dahilinde yapılacak deniyorsa o iş ya yapılmayacaktır yada uzun süre sonra yapılacaktır.

Gecikmesi bile eleştrilirken vahim bir sonuçla karşı karşıya kalınmış oldu. Devam eden hayati bir bağlantının, medeniyet bağlantısının gecikmesi ile bölge için olumsuz sonuçlar fazlasıyla görülecek.

Yprck
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 12:51

Yapılaşma olduktan sonra o yolu mecbur açacaktır tabi piyasanın normallesip halkın önünü görmesi lazım bölgenin değerini çoğu firma ve halk biliyor zamana ihtiyacı var

kill9bill
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 14:26

O bölgede yapılaşma var. Hemde devlet eliyle yapılmış yaklaşık Onbin konuttan oluşan TOKİ blokları var. Onbin konut yaklaşık kırkbin kişi demek. Bu da Anadolu'da ortalama bir ilçe nüfusuna eşit. Bu sayılar bölgeye hizmet götürmek için yeterlidir.

Yprck
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 15:29

Bağlica yapracik yolu yapılmasında kaç kişi araya girdi yapracik baglica sakinleri şikayet üstüne şikayet ederek yaptılar ama bağlantının yapılmasını istemeyen kesimde var aşti otobüsleri bağlantıyı kullanıp baglica bulvarıni kullanacak ama şu bir gerçek eskisehir yolundan veya istanbul yolundan çıkıp bu hattı kullanacaklarını zannetmem çoğu ümitköy köprüsünü yine kullancaktir ümitköy eskişehir yoluyla daha yakın otoban la mesafe var

aybars1910
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 16:06

Hürriyet Gazetesi ile görüşüp haber yaptırmaya çalışacam. Bağlıca ve Yapracık sakinleri, Etimesgut ve Ankara halkının haberi olsun çalışma alanını terkedip bir daha gelmediklerinin.
Çalışmanın inşaat halinde yarım bırakılması vahim olan husus.
Etimesgut iftar programında iletilmişti Mansur yavaş a. Kaale almamış demek. Sosyal medyada köpek barınağı yolunun yapılmasına hemen tepki verip yapımına başladı. Bizede yaklaşımı öyle olacak diye umduk yanılmışız.

çaltalı
4 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 17:05

yeni katıldım bu guruba
gözlemlerime göre yeni yönetim belediye- ağırlığı -yenimahalle belediyesine bağlı susuz tarafına vercek

sayfa 544
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet