Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 20
v0lkhan
1 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 16:26

Arazide yapılan çalışmalara ait uydu görüntüsü.

(+)

ertgrlll
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 20:10

Agaclari tasimak yerine kesenlere yaziklar olsun

Yalcin Tasdelen
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 22:09

Ya ne kadar saçma ne kadar aptalca konuşuyorsunuz yani sadece konuşmak için konuşuyorsunuz. O hat üzerinde Yenikent merkezdeki eski parkta ve askeriyenin içerisindeki alandan başka yerde ağaç yoktur. Ve onlarda elbette taşınacaktır. Ha taşınması mümkün olmayan ağaçlarında kesimi mecburdur. Onada yapacak bişi yok ne yazikki

Yalcin Tasdelen
3 hafta önce - Cum 21 Hzr 2019, 18:13

Silinsin...

ertgrlll
3 hafta önce - Cum 21 Hzr 2019, 20:30

Sacma konusan sensin kesilecekmis lafa bak kac yilda yetisiyor o agac haberin varmi senin

Yalcin Tasdelen
3 hafta önce - Cum 21 Hzr 2019, 20:50

Yenikentte oturmuyorsun belli. Ağaç kesilmesi taraftarı degilim ama böyle bir projenin gelmesi için bazı şeylerede katlanmak gerek. Siz istemiyormusunuz bu projenin yapılmasını?

Serkan Pehlivan
3 hafta önce - Cmt 22 Hzr 2019, 11:03

2020'de seçim olmadığına göre (ne olduğunu henüz anlayamadığımız bir değişim için) referandum planlanıyordu. Açılışı o seneye ayarlanmış otobanlar, havaalanları, şehir hastaneleri, daha neler neler var. Ama şu aralar referandum değil, mecburi bir erken genel seçim gündemde. Yenikent hattı da 2020'de kurulacak sandığa yetişmek zorunda. Fakat bunların kafa yapısını artık biliyoruz: Tavuğun önüne darı atar gibi parça parça açılış... Önce tek hat üzerinden belki 20 dakikada bir tek set tren Yenikent-Sincan arası çalışacak, Sincan'da sadece aktarma olacak. Bu eziyeti hizmet diye üç sene yapacaklar. Planlarına göre, 2023'teki normal seçimde ise aktarmayı kaldırıp Kayaş-Akçaören aktarmasız normal seferlerini başlatacaklar. (Akçaören üniversite projesi gerçekleşirse tabi) Sincan mitinginde vaat ettikleri Fatih metro- Sincan çarşı tramvay hattının da ancak temelini 2020'de atarlar.

En son Serkan Pehlivan tarafından Cmt 22 Hzr 2019, 15:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ertgrlll
3 hafta önce - Cmt 22 Hzr 2019, 13:23

Yenikentte oturuyorum hizmet gelecek diye agac katliamina seyirci kalacak degilim tasimasi zor olmasa gerek zira orası boydan boya tren yolu olmayacak olcusu belli o agaclari tasimasida zor degil sokup mevcuk bolge icine dikilebilir sizin zihniyetiniz bu ormanlari katledip otel yapilmasi ile su banliyo meselesindeki agac kesimi arasinda bir fark yok yenikentte boyleyse askeriyedeki agaclari dusunemiyorum

Aslan Sevda
3 hafta önce - Cmt 22 Hzr 2019, 13:45

Alıntı:
Ama şu aralar referandum değil, mecburi bir erken genel seçim gündemde.

Hangi gündemmiş o, Halk tv falan mı ? Yoksa fox tv mi ?
Başkentray başlığında 2020 de seçim var falan yazman abes kaçmış. Ülkenin Cumhurbaşkanı seçim falan yok, önümüze bakacağız dedi. Her sene 5 kere seçime mi gideceğiz ? Artık belediyeler ve devlet işine baksın. Ankara belediye başkanı 5 gündür İstanbul'da mitinglerde geziyor

Sami Ertaga

3 hafta önce - Cmt 22 Hzr 2019, 13:57

Seçim de nereden çıktı? Bıktık seçimlerden.

sayfa 20
« önceki   123 ... 192021 ... 242526   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet