Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Göksu Prestij
« önceki   123 ... 808182 ... 929394   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 81
Movie
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 02:31

Tonguç bey çok teşekkür ederiz bu guzel bilgilendirme için

Cengra
4 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 14:58

Merhaba arkadaşlar. Bende göksuprestij den ev alarak aranıza katıldım. Herkese hayırlı uğurlu olsun.

ozi61
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 23:20

Evi teslim almadan elektrik su actirabiliyor muyuz? bunun icin ne yapmamiz lazim?

MRTKRG
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 08:31

Merhaba Sayın Komşular, daireyi teslim almadan elektrik ve su aboneliğini yaptırabiliyoruz. Elektrik aboneliğini yaptırdım fakat su aboneliğini yaptırmadım. Abonelik işlemleri yapılmadan önce ikameti yeni adresimize aldırmamız gerekiyor. Gerekli belgeler;

ELEKTRİK ABONELİĞİ İÇİN:
1- Kimlik Aslı,
2- Kat Mülkiyetli Tapu Aslı,
3- Sayaç Numarası
4- DASK Poliçe Aslı veya DASK Poliçe Numarası
5- 150,41 TL Güvence Bedeli
isteniyor.

SU ABONELİĞİ İÇİN:
1- Kimlik Aslı,
2- Kat Mülkiyetli Tapu Aslı,
3- DASK Poliçe Aslı veya DASK Poliçe Numarası
4- Adres Beyanı
5- 331,00 TL Güvence Bedeli
isteniyormuş.

Movie
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 12:45

Fırat gibi güçlü bi firmanın satış ofisindeki elemanlar neden güzelce ev sahiplerine bire-bir nasil bir yol izlenecegi bilgisini vermiyor
Teslimat nasıl olacak
Abonelik işlemlerinde nasıl bi yol izlenecek
Vb...

ozi61
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 18:58

Daireleri ofisten eve dönüştürme işini nasıl yapacağız? Aboneliklerden önce mi, sonra mı? Sanırım faturaya ihtiyaç olacak o yüzden sonrasındadır. Ayrıca ikametgah neden gerekli ki elektriği açtırmak için? Normalde tapunun yetmesi gerekmiyor mu?

Burcu99
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 14:31

Herkese merhaba. Az once satis ofisinden ogrendigimize gore siyah cam balkon yapilmasina karar verilmis. Siyah cam balkon hem disaridan bina goruntusunu bir is merkezi (plaza) gibi gosterecek hem de ozellikle kisin evlerimizin mutfak ve oturma odalarinin karanlik olmasina sebep olacak. Bu tarz ortak kararlarda benim bildigim gordugum herkesin fikrinin alinarak ortak karar verilmesidir. Bize kimse fikrimizi sormadi, yonetim neye gore bu karari aldi? Herkes siyah cam yapilmasi konusunda hemfikir mi merak icerisindeyim???

Mcinar
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 16:01

Camlar siyah ama asıl sırıtan çerçevelerin rengi..bana göre hiç uymamış..

(+)

pcrss
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 16:21

Selamlar herkese, elektrik aboneligi aktif olduktan bir gun sonra bize elektrik faturasi geldi size de boyle birsey oldu mu ? ayrica kornis taktirmak isteyen varsa bizim daireye pazrtesi veya sali gelecekler . isterseniz adamin numarasini satis ofisine birakirim.

ozi61
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 18:24

Bence cam balkon konusunda satış ofisi kafasına göre karar aldık diyor. Sorumsuzluk.

Korniş için numara bırakabilirsiniz çok iyi olur. Fiyat olarak ne kadar tutuyor, bilgi verebilir misiniz ?

sayfa 81
« önceki   123 ... 808182 ... 929394   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet