Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 343
mkddes
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 01:00
Istgate

Selamlar, bizde yaklasik 3 aydir oturuyoruz ve yazilan tüm sorun ve sikayetlere katılıyoruz hicbir bilgi verilmeden toplanti duzenlenmeden , sozlesmelerde yazili olan hizmetleri bitirmeyip insanlara almadiklari hizmetler icin aidat talep edilmesi büyük sorumsuzluk..sizlerin yazmis oldugunuz tüm sikayetlere katiliyor ve en kisa zamanda çözüm üretilmesini umuyoruz bunun icinde birlik olma adina apartman sakinleri olarak toplanıp ilgililerle gorusmemiz gerekiyor

BaharPY
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 08:43
İstgate

Günaydın, evet benim mesajım silinmiş😑 galiba yasak buradan iletişim bilgileri yazmak başka bir fikri olan varmı birbirimizle iletişime geçmek adına ne yapabiliriz

POSTAAA
4 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 09:49
istgate

cok mantıklı hafta sonu uygun bir bir saat belirleyip bulusmak iyi bir fikir.

umut__
4 ay önce - Prş 20 Hzr 2019, 16:07
ASTİM METROLİFE

Astim metrolife projesi örnek daireyi gezdim begendim,bu proje hakkında bilgi sahibi olan var mı?

06Ümit

4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 10:21

@umut__ projenin en güzel 2 özelliği inşaat firması ve lokasyonu

dezavantajları satış ofisi ilgisizliği, inşaat hızı, daire metrajları ve fiyatı

etrafta benzer projeler ile kıyaslandığında hem pahalı hem evleri özellikle 3+1 tipleri küçük
satış ofisinin doymuşluğu ve ilgisizliği eklenince ister istemez uzaklaştım
malzeme kalitesi bölgenin ufak bi fark olsa bile daha iyi, kapalı otopark var

3+1 dairelerde açık mutfak olan tip bana göre çok kullanışsız diğer bağımsız mutfakta daire metrajı yetersiz olduğu için odalar küçük yatak odasının küçüklüğü belli olmasın diye en küçük yatak tipi seçilmiş ona rağmen çok belli oluyor

almayı düşünüyorsanız arsa sahipleri ata yıldız inşaatın elinde 3+1 tiplerden var görüşmenizi tavsiye ederim

umut__
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 12:34
ASTİM METROLİFE

06ümit vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.iki kişiyiz büyük daire düşünmediğimiz için 3+1 bağımsız mutfak olan daire bizim ihtiyacımızı karşılar,yalnız sizin de bahsettiğiniz gibi inşaat hızının yavaş olması kafamı kurcalıyor,kararsız kaldım.teşekkür ederim..

serkantaş
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 19:56

Merhaba. Astim'den 3+1 yerine Hit Yapı'dan 2.5+1 bakmanızı şiddetle tavsiye ederim. Ankara da gördüğüm en güzel 2 odalı daire. Kapalı garajı olmaması ise dezavantajı.
İlla 3+1 derseniz Ataköy' e de bakın derim. Bitmiş proje, hemen taşınabilirsiniz.

Levent300
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 20:53
Istway

İst way projesinde 2,5 + 1 daire öneririm. Ben aldım. Aralık sonu teslim edilecek.

umut__
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 22:17
ASTİM METROLİFE

Ben aslında 2+1 çift banyolu bağımsız mutfak olan dairelere bakıyorum.batı cephe istemiyorum,yuksek kat tercihim.hit yapı 2.5+1 daireye baktım gerçekten çok güzel hoşuma da gitti yanlız istediğim cephe ve katlarda kalmamıştı.Ataköy projesine de baktım 3+1 bana göre çok büyük,2+1 ler ise mutfak bağımsız deyil salon küçük.ıstway hakında bilgim yok bakmadım en kısa zamanda bakmayı düşünüyorum.önerileriniz için teşekkür ederim.astım metrolife 3+1 daire ama çok büyük deyil 2+1 büyüklüğünde sayılır.projeyi beğendim sadece inşaatın yavaş ilerlemesi beni tereddütte bıraktı.

serkantaş
4 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 23:05

Astim aslında özellikle Çakırlar bölgesinde, çokca kaliteli site yapmış ve güvenilir bir firma ancak şu piyasada tabi tereddütlerinizde haklısınız.

Şu an Çakırlar büyük göbekte inşaatleri devam ediyor ve önceliklerinide oraya verdiler. Ev ile ilgili size katılıyorum 3+1ler maalesef çok küçük, eve sonradan alınacak herhangi bir eşya için bile yer yok.
İstGate önerisine ek olarak Green Park sitesine de bakın, bitmiş proje, belki satılık denk gelir. İşçilik ve inşaat kalitesiyle ilgili çok söylenti vardı ancak site oturumda olduğu için oturanlara bilgi alabilirsiniz.

sayfa 343
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet