Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 798
Ankaralı50
4 hafta önce - Sal 18 Hzr 2019, 14:36

Kenan, şimdi her yer fabrika dolur.
Hala algı hala algı, tamam bir Almanya bir Japonya gibi üretim yok ama sadece binalara değil, diğer alanlara da yatırım yapıldı, sağlık turizmi az görülür bir kaynak geliri değil, uluslararası havaalanı ticareti, silah sanayisinde atılımlar.
Yok yani, sanki bir Almanya gibiydik de şimdi üretim yokmuş gibi söylemek biraz saçma, 200milyar dolara dayandı ihraç, bir şey yok da bunlar ne satıyor o zaman.
Ayreten konu bu değil zaten, konu proje ve şu an ki Başkanın hiç bir projesini açıkladığını görmedik, Ankaraya ne yapacak, hangi alt yapıyı hazırlayacak, hangi yol çalışması yapacak, yok yok yine yok Arkadaş.
Beş sene hiç bir şey beklemeyin, bunlar eskiden de aynı idi şimdi de aynı, anca koltuğuna geçip oturmayı bilirler, umarım yakın zamanda çıkarda şunu planlıyoruz bunu yapacağız deyip, bir projeye başlar da, bizide şaşırtır.

Zeki006
4 hafta önce - Sal 18 Hzr 2019, 15:28
Arda besir

Nerelerdesin projeleri falan yazardin projelerden bir haber varmi ???????

Asam006
4 hafta önce - Sal 18 Hzr 2019, 19:25

Belediye değişince matik işi iptal olmuştur ondan yok sanırım.

Furkan uygur
4 hafta önce - Sal 18 Hzr 2019, 22:01

Patates sogan 2 lira suan 1 tlde domates millet gercekten bisi bildigi yok kışın domates fiyati gosterirsen tabi 15 lira gelir karsina 18 yılda turkiyenin geldigi nokta belli talep arz meselesi konut her zman talep var once sehrini guzellestircen sonra insanlar para kazandiktan sonra uretime gececek sermayeli bi sekilde uretim yapmassan urun satamassin bi gida toptancisi olarak olay bu

Ankaralı50
4 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 08:26

Furkan Uygar, 18 sene önceden geldiği nokta nasıldı ?

Furkan uygur
3 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 22:01

Faizler yuzde yuz du bi araba almistik 2 milyara 4 odemistik 2 yila hastane kuyruklari ekmek tüp ceteler duzen yok gecekondu her yerde sefillik hatsafa daha baska istermisin

Ankaralı50
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 01:07

Furkan teşekkür ederim, bunların yanında birde Baskı vardı, başörtülü kızların üniversiteye gitmeyi yasaklayan zihniyet vardı, diğer baskıları anlatmıyorum bile, bunun için bu zihniyetten hala bişeyler bekleyip oy verenleri anlayamıyorum.

Aslan Sevda
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 10:24

Ankara hizmet mi hezimet mi diye seçim yaptı. Melih'in hataları sebebiyle Özhaseki seçilmedi. Ankara bunu kendi seçti. Ovacık metrosu mu he oldu canım. Ne metrosu hadi oradan ! 5 sene rüyada görürüz.

Furkan uygur
3 hafta önce - Prş 20 Hzr 2019, 22:18

Reis olmazsa bu ulkeyi kimse yonetemez nokta ileriside yok o kadar badireyi bi reis bi abdulmait yonetti assası bataklik ustu pislik

Aslan Sevda
3 hafta önce - Cum 21 Hzr 2019, 12:08

“KARTALTEPE’Yİ DAHA DA GÜZELLEŞTİRECEĞİZ”

Keçiören Belediyesi’nin desteğiyle Kartaltepe Kent Ormanı Mesire Alanı’na 1 kilometre uzunluğundaki Türkiye’nin en uzun Dağ Kızağı Parkı’nı açtıklarına dikkat çeken Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Ovacık’ı yeşil bir vadi, yeşil bir vaha görüntüsüne kavuşturacağız. Çevre yolunun üstü ve altı olarak düşündüğümüzde buraları ağaçlandıracağız. Buraya piknik için gelen vatandaşlarımız yürüyüşünü, sporunu rahatlıkla yapacak. Park ve oyun alanlarıyla burayı daha da güzelleştirip, geliştireceğiz. Bu tür hizmetler şehrimiz ve Başkentimiz için önemli bir kazanımdır” dedi.

21.06.2019

(+)

(+)

(+)

sayfa 798
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet