Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
engin_ank
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 22:32

Trafik lambaları konulmuştu ama çalışmıyordu. Demek ki bunların kaldırılması bekleniyormuş.

Mehmet0660
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 23:31

ziya gökalp caddesi karanfil sokak ı bağlayan üst geçitte gşder inşallah yer açılsın

onurnazliaka
2 ay önce - Pts 29 Tem 2019, 21:44

Bilkent köprüsü kenarında inşa edilen ve her iki yandan köprü üzerine çıkmayı sağlayan metal merdivenler tam bir felaket. Bugün Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde Ferruh Bozbeyli'nin cenaze töreni olduğundan cami önü kapalıydı. Bu nedenle mecburen köprü üzerine çıktım, bu aşamada da metal merdivenleri kullandım. Ancak merdivenler, köprünün beton bariyerleri ve korkuluklarını aşamadığı için kaldırıma inmek amacıyla epey bir hoplayıp zıplamak zorunda kalıyorsunuz. "Bu merdivenleri de yapan kör oldu." diyor, susuyorum. Fırsatınız varsa oraları bir görün, rezilliğe tanık olun. Merdivenler hiç yapılmasa, etraftaki geçitlerle idare edilse daha iyi olacakmış.

Nazım B

2 ay önce - Pts 29 Tem 2019, 23:15

@Onur Nazlıaka, bahsettiğiniz merdivenler Show Haber'e mizah haberi oldu. Merdivenleri çıkıyorsun ve finalde köprünün korkulukları seni karşılıyor. Yaptım oldu mantığıyla yapılmış bir iş olmuş.

onurnazliaka
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:16

(+)

(+)

Kahramanmaraş'taki yaya üst geçitlerinin asansörlerinde yapılan uygulamayla asansör girişlerine yerleştirilen ücret toplama cihazları belki ücret toplamıyorlar ama asansörlerin kontrollü olarak kullanılmasını sağlıyor.

Onur1998
4 hafta önce - Pzr 22 Eyl 2019, 21:20

Yakında toplamaya başlar

Cihan91
3 hafta önce - Prş 26 Eyl 2019, 00:59

Söğütözü metro istasyonu ile Armada arasındaki üst geçit nihayet yenilenmiş,
Yıllardır çalışmayan yürüyen merdivenleri çalışır halde görmek gerçekten şaşırttı
Ayrıca üst geçidin basamaları ve zemini -teknik ismini bilmediğim- çocuk parklarında kullanılan zemin malzemesi ile kaplanmış ve cam korkuluklar takılmış, oldukça şık ve ergonomik duruyordu

Bu yenileme tüm üst geçitler için uygulanmalı ama burası için asıl uzun vadeli çözüm Söğütözü metro istasyonunun içinden Mövenpick hotel önüne çıkacak şekilde bir yaya altgeçidi yaparak bu üst geçidi tamamen ortadan kaldırmak olmalı

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet