Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara NATA DELTA AVM
« önceki   123 ... 515253

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 53
tilsimonline

6 ay önce - Prş 03 Oca 2019, 15:45

Sanırım başlıkları karıştırdınız, Yazdığınız konu başlığı sadece proje(alınan satılan birşey yok) yazmak istediğiniz konu başlığı http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=156696 ...mp;start=0 olabilir.

POSTAAA
4 ay önce - Cum 15 Mar 2019, 14:49
nata delta avm

merhaba arkadaşlar

avm ile ilgili bir gelişme var mı?

Teşekkürler

kHanTW
4 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 17:38

Bizim o bölgede bir yatırımımız vardı, o AVM'nin olması bana da çok mantıksız gelmemişti, neticede metrodan direk geçiş olan AVM'ler (bknz: Kızılay AVM, Ankamall) oldukça şanslı oluyor.

Aradan geçen yıllarda herhangi bir değişiklik olmadı, hatta kız arkadaşımla o bölgeden ev baktığımızda korktu. Metro'nun çıkışı bile gündüz vakti korkutucu, geceyi düşünemiyorum.

HİT yapı'nın inşaatına baktım biraz ama, bütün müteahhitler satana kadar "aha şuraya avm yapılacak" diyorlar, çok geçerli bir argüman olduğunu düşünmüyorum.

Sözün özü, oraya bir AVM yapılsa hakikaten çehre çok değişir ama AVM ciroları gittikçe düşüp bir de üzerine kiraların TL'ye bağlanmasından dolayı zarar etmeye başladıklarının söylenmesinden sonra, bu inşaat maaliyetleri ile biraz zor gibi görüyorum.

serkantaş
3 hafta önce - Cmt 22 Hzr 2019, 23:12

Daha önce de çokca kez yazıldı. Nata inşaatin kurumsal İnternet sitesinde de bu avm var, yani yapılacak denilmesi yalan ve söylenti değil.

Ancak piyasa ve ülkenin durumunu gözönünde bulundurursak 5 yıl içinde bile zor, belki iptal bile olabilir

06 Bashkent
3 hafta önce - Pzr 23 Hzr 2019, 19:36
NATA Subayevleri AVM

NATA Holding şu an NATA Subayevleri AVM inşaatını devam ettiriyor. Bu proje bitmeden başlayacaklarını zannetmiyorum.

yavuzkanat

3 hafta önce - Pzr 23 Hzr 2019, 21:13

10 senedir yapıldı, yapılacak deniyor. Avm,lerin yıkıldığı (carrefour Avm) bir dönemde kimse oraya parasını gömmez. Belki 20 sene sonra. Bir ihtimal....

sayfa 53
« önceki   123 ... 515253
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet