Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 563
yildirim13
5 ay önce - Sal 30 Nis 2019, 00:34
2 etap

bende sizinle aynı fikirdeyim. kuzey ankaranın dolması lazım. yeni yapılan yerler bolgenin sosyal statusunu yukseltecektır. yalnız bu sure içinde inşallah altyapı tamamlanır. yollar yapılır . saglık ocagı okul cami vb işler başlar. cubuk barajı projesinin tamamlanıp kanalın ıslah edilmesi ve ormnlık bırakılan alanların ıslahıda cok onemli. bu calısmalar 2 yılda biterse zaten müteahhit lerin ilgisi artacaktır. 2 etabın komsusu villalar bu bölgeyı 1 etaptan ayıracaktır. ama en buyuk sorun suriyeliler onlar ne olacak muamma

Golden Tooth
5 ay önce - Cmt 04 May 2019, 22:48

Çocukluk dönemlerinde hatırlıyorum, babam ve dedem konuşurdu bağlariçi mahallesi, yeşilöz vb. o bölgeye imar gelecek müteahhit ile anlaşılacak 30 küsür sene geçti, arsalardan yol geçti küçüldü, imar geldi küçüldü, ogm geldi burası orman dedi el koydu...
Elde kalanlara da halen bişey yapılmadı.

Fatma goktas
5 ay önce - Pts 20 May 2019, 09:13

Hayirli ramazanlar cumleden ankara dortyollular hic arayan soran yokmu mutayyitlerden bilgilisi olan varmi acaba

Emlak bilgi
5 ay önce - Prş 23 May 2019, 11:49
Bilgi

Ahmeton ve/ veya matbaacı
Beni arayabilir misiniz
Bir kaç şey soracağım
Tecrübenize binaen
05324731002

ahmeton
4 ay önce - Pts 27 May 2019, 11:05

Pursaklarda 2019 yılında inşaat ruhsatı alan yok, Keçiörende sayı 5i geçmemiş.
Ne inşaatı ne müteahhitinden bahsediyorsunuz.
Türkiye çok ciddi ekeonomik krizde.
Arsa fiyatları dip yaptı o yüzden, uzun vadeli yatırımcılar için alım zamanı.

yildirim13
4 ay önce - Sal 04 Hzr 2019, 18:01
iyi bayramlar

kuzeykent ahalisi herkese iyi bayramlar

Odyseuss
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 11:24

Arkadaşlar Merhaba,

Bilgi amaçlı yazıyorum. 140m2 civarında yatırım amaçlı aldığım bir arsam vardı. İmar sonrası 80m2 konut +4m2 kop olarak imarlı tapuya çevirdiler. Dün gidip yeni tapuyu Ankara Büyükşehir Belediyesi Satı hanımdan aldım 7,55 TL bir bedel aldılar, iki tapunun da renkli fotokopisini verdiler. Ayrıca tapu almanıza gerek yok dendi. Belediyeye gidip yeni tapular ile beyan verdim yıllık 32 TL (tutarlar 1 yıllıktır) civarı olan arsa vergim 125 TL ye çıktığı ve fark beraberinde geç beyan verdiğim için de 4 TL ceza aldılar. Detayları bilerek yazdım sizde kendi m2 nize göre tutarları hesap edebilirsiniz.

Bilginize.

ersind
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 12:52
selam

selam arkadaşlar dörtyol tarafı ne oldu.Ne şekilde deyerlendirilecek bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi

Fatma goktas
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 14:13

Evet son bilgisi olan varmi dortyolla ilgili

Golden Tooth
4 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 16:59

Hiç bir hareket yok, zaten olduğunda ilk burada paylaşılacaktır.

sayfa 563
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet