Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1072
Sancakli
5 ay önce - Cum 01 Şub 2019, 21:04
Sky 101

Bu yer neresi, tam anlasilmiyor

Sky101
5 ay önce - Cum 01 Şub 2019, 21:53

Görsel gayet açık, sitemizle oyak arasında kalan alan park oluyor.

AksuKa
5 ay önce - Cum 01 Şub 2019, 22:48

Bu işaretlediğim kısım nedir, yeşillik mi yoksa anlayamadığımız başka birşey mi düşünülmüş?

esat60

3 ay önce - Pts 01 Nis 2019, 01:29

O alana ne olacağına Mansur Başkan karar verir diye yazdım birkaç gün önce ama AKP'li moderatör yayınlamadı. Şimdi aynısını tekrar söylüyorum.

Mansur Başkan verecek kararı...

esat60

3 ay önce - Sal 09 Nis 2019, 12:43

Bence site yönetimi Mansur Başkan'a hayırlıolsun ziyaretine gitsin ve gitmişken de Göksu Parkı ile sitemiz arasındaki alana ne yapılacağını sorsun.

green destiny
1 ay önce - Cmt 25 May 2019, 16:28

Mansur Başkan'a parkı değil de mangal yerlerini kaldırmak için ziyaret edin bence. Yahu yerleşim yerinin dibinde piknik yeri mi olur? şimdi heryer site oldu hadi eskiden sadece karşıdaki maybachlar ve kcler vardı şimdi kaşmir var oyak var yonca var yeter yahu piknik yerini de başka yere yapsınlar, bu parkta daha temiz daha ferah bir yer olur gidersin akşamları gezersin oturursun çocuğunu gezdirirsin yoksa ne gereği var ordaki gölünde parkında kullanamadıktan sonra.

siz hiç iftar vakti parkın içinde bulundunuz mu? resmen duman altı oluyor ve evinizden dumanları görüyorsunuzdur. şimdi siz ne duman kokusu trolmüsün zart zurt dersiniz ama ters rüzgarda bal gibi de kokuyor evden hiç boşuna saklamaya çalışmayın. sitenin içindeyken de kokuyor her zaman değil tabikide dikkat edin ters rüzgar estiğinde oluyor bu. Allahtan kiracıyız ve taşınacaz yoksa çekilecek dert değil!!!

Bir de parkı genişletecekler diye seviniyosunuz ama oraya da piknik yerleri yaparlar yapmasalar bile piknikçiler orada da mangal yakarlar sonra daha yakından koklarsınız dumanlarını

şimdi yalanlara devam edin burda ya da burnunuzu kontrol ettirin belki de alıştınız bu mangal kokularına yada sigarayı bırakın!

kckilic
4 hafta önce - Çrş 19 Hzr 2019, 15:35

Bayağı söz söyleyen oldu siteye ama sanki yine de karlı bir yatırım oldu alanlar için. Kira fiyatları 2750-3000 bandına çıkmış...

ernyaman
3 hafta önce - Cum 21 Hzr 2019, 15:52

20 senedir eryamandayim, bana gore butunu icinde degerlendirilince tartışmasız eryaman yapılan acik ara en iyi site, buna yapılmakta olan diğer butun siteler dahil, nokta.

ahmetsoul
3 hafta önce - Çrş 26 Hzr 2019, 09:27
Sahibinden

Sahibinden satılık daire var mı

ernyaman
1 hafta önce - Cmt 06 Tem 2019, 11:28

Site yönetimini saymazsak diye eklemeliydim. yönetimin site sakinlerinin ve kat maliklerinin faydasına iş yaptığını daha görmedim. özellikle parasal konularda. site yönetimi her geçen yıl daha da olumsuz bir yöne kayıyor. gelen gideni aratıyor.
neyse bilen biliyor, ne diyeyim daha.

sayfa 1072
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet