Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Ibrahim
13 yıl önce - Pts 21 Hzr 2004, 16:10

Bence olimpiyat stadimiz cok plansiz yapildi hic olmazsa Stad de france gibi yapilsaydi futbol maci izlemeside zevkli olurdu atmosfer bakimindan tribünler istendigi zaman yerinden kaldirilabilirdi mesela, ama sirf ziyan olmus simdi galatasaray bile cürümüs a.samiyende oynamak istiyor . Koskoca stadyum bombos kalacak konser desen zaten hic duymadim yapildigini

Mert K
13 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 10:06

valla nasil olsa olimpiyatlarin alinamayacagi kesin...bence sdneydeki stadium australia ya yapilanin benzeri bi operasyonla bu stad bir futbol arenasi haline getirilsin...diger kluplere yapildigi gibi 49 seneline gs ye verilsin karsiligindada mecidiyekoydeki arsa tamamen devlete gecsin. ben memleket icin en hayirlisi bu, seyrantepeye bisi yapacaklari yok utanmadan milleti kandiriyolar hala artik is galatasarayi asti belediye bile karisti,resmen fiyasko...

Mert K
13 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 10:10

bilgisi olmayan arkadaslara kisaca anlatiyim
stadium australia 2000 yaz oyunlarin dan kisa bir sonra tadilata alindi ve tribunlerdeki aciyla oynayarak ve zeminin konumunu tribunlere dahada yaklastirarak buranin zeminini avusturalya futbolu sahasi yaptilar (rugby gibi bi cene kirmaca sporu) kale arkalarinida yikip kuculttuler stadin kapasitesi 80000 kisiye dustu...harika bi atmosfer oldu tribunlerin hemen onunden saha basliyo
cogunuzun haberi vardir zaten bilmeyenler icin soyledim

Mert K
13 yıl önce - Sal 22 Hzr 2004, 10:15

http://www.eurostadiums.com/countries.php?co=australia

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL