Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Abdullah Egemen
2 yıl önce - Pzr 30 Tem 2017, 14:26

Temizlesinler şu pislik mahalleyi artık. Hiç yakışmıyor Trabzon şehrine üstelik hemen sahil yolunun dibinde bir sürü batakhaneden bozma oteller..

Sadece buranın yıkılması değil çömlekçi zihniyetinin de değişmesi gerekiyor Trabzon şehrinde. O pisliği orada tutan da maalesef Trabzonlular idi sık sık ziyaret ederek.

Misafir 9bf

2 yıl önce - Pzr 30 Tem 2017, 20:18

Orayı trabzonlulardan çok dışardan gelenler ayakta tutuyordu.Trabzona uğrayan her türk vatandaşı oranın yolunu soruyordu.Sizinde çevrenizden trabzona iş için,üniverste okumak için gelen olmuşsa yüzde doksan dokuz uğramıştır oraya.Trabzonun insanı harama uşkur çözmez,öyle çukur insan azdır trabzonda.

Misafir a07

1 yıl önce - Prş 16 Ağu 2018, 07:32

Merhaba ani biz bie neçe il önce sizon otelde müsafir olmuşduk yeniden gelmek istiyoruz bilmek istiyordum fiyat kaçadı ve yer varmı önceden teşekkür ediyorum 5 kişiyiz

Atakum Mehmet
4 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 01:56

Geçen yıl gittiğimde, hâlâ binalar,oteller vardı.
Burayı komple yıkmak zor mu bilmiyorum.
Hâlâ bu işlerin dönüyor olması hayret verici.

Trabzon'da fuhuş operasyonu: 28 gözaltı

Trabzon'da, polis ekiplerince düzenlenen operasyonda, fuhuş yaptıkları iddiasıyla yabancı uyruklu 28 kadın gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, kentte Taşbaşı mevkisinde tespit edilen 10 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Gruplar halinde yaklaşık 200 polisin görev aldığı operasyonda; fuhuş yaptıkları iddiasıyla aralarında Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Rusya, Kırgızistan, Özbekistan ve Ermenistan uyruklu 28 kadın gözaltına aldı.

İŞLEMLERİ SÜRÜYOR

Gözaltına alınarak emniyete götürülen kadınların işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

https://www.google.com/amp/s/m.sabah.com.tr/yasam ...ozalti/amp

Jolly Roger
4 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 11:24

Aynen orasi derhal yikilmali. Cpk gec kaldilar.
Ama eskiya degilya belediye. Sahibleriyle pazarlik yapmasi lazim devlet.

sayfa 8
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler