Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 188
ata
9 yıl önce - Pts 11 Şub 2008, 21:44

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=3072&a ...p;start=60

Daha önceden burada yazmıştım.Bugün Fırat arkadaşımızın koyduğu fotoğraftan sonra yine yazma gereği duydum.daha öncede belittiğim gibi bana çok mantıklı gelmeyen bir başlık yoldaki her arabayı çekmeye kalkarsak burası bir nevi galeri havasına girer.bu başlıklardaki fotoğraflara kötü demiyorum faka bana göre sitenin ülke tanıtımı amacına uymadığı görüşünü hala savunmaktayım.saygılar

kemalcanhakkı

9 yıl önce - Pts 11 Şub 2008, 22:04

Alıntı:
yoldaki her arabayı çekmeye kalkarsak burası bir nevi galeri havasına girer.bu başlıklardaki fotoğraflara kötü demiyorum faka bana göre sitenin ülke tanıtımı amacına uymadığı görüşünü hala savunmaktayım.saygılar

Bunun Ulke Tanıtımına Bir Katkısı Yok!

Ama Bence Bunun Var

Resmin Cekildigi İli Tanıtan Bir Objenin Yanında Araba Yada Baska Bir Seyin Olması bence Cokta Sorun Olmaması Lazım Ayrıca Fıratın Fotosundaki Arabada Bence Ayrı Bir Guzellik Katmıs

messiah_haktan

9 yıl önce - Cum 15 Şub 2008, 20:44

Eksi puanlar hakkinda cok sikayetci oldum bugüne kadar simdi ise sistem hakkinda sikayetci olmak yerine haksiz buldugum bütün eksi puanlari sildirmek istiyorum ve ayrica site kurallarinin olmadigi zamanlardan kalma mesajlarida belirleyip sildirmek istiyorum. Bunun icin forumda bir baslik var mi yoksa belirli bir site yöneticisine mi danismaliyim?

Burç

9 yıl önce - Cum 15 Şub 2008, 21:01

Seçmece eksi puan sildirme seçeneği yok.
Eğer bir üye devamlı yanlış puanlama yapıyorsa, onun verdiği tüm puanlar silinir.

Üyeler artık beğenmedikleri mesajlarının listesini yapıp şu başlığa koyuyor bazen :
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=16809
Bunlar genellikle haklı eksi puanlar alan mesajları oluyor.
Tabii bunları oturup tek tek silmek çok zahmetli bir iş, özellikle de arkasına yazılan mesajları
etkiliyorsa silinmesi imkansız. Örneğin senin mesajın silinince, sana cevap yazanın ne
dediği anlaşılmıyor ve birisi de ona eksi puan veriyor.
Bu yüzden soru/cevap sayfasına şöyle bir kısım koyduk :

Alıntı:
Kendi mesajımı nasıl sildirebilirim?
Önce yaz, sonra da birilerine sildir uygulaması sitemizde yoktur.
Bu yüzden çok iyi düşünerek yazmaya gayret edin. Site denetçilerinden beğenilmeyen mesajlarınızı silmelerini talep etmeyin. Mesajınızı yazdıktan sonra kendiniz 24 saat içinde silebilirsiniz. Bu süreden sonra kimse mesajınızı silmek zorunda değidir.

Gene de kısa bir liste yapıp yukardaki başlığa eklemekte sakınca yok, belki birisi uğraşmak ister...

Osman Yavuz
9 yıl önce - Cum 15 Şub 2008, 21:06

Alıntı:
haksiz buldugum bütün eksi puanlari sildirmek istiyorum

Birine gore haksiz bulunan digerine gore hakli olabilir.
Okhan eksi puanlari yargilamak icin gorevli saniyorum, kendine gore yargisini yapar. Iyi yapabilir, kotu yapabilir, ama hosnut olsak ta olmasak ta su anda o isi yapan sadece o var.
Velakin tum eksi puanlarin silinmesi demek herkesin ayni sekilde davranabilecegi, ve de kimsenin de eksi puani olmayacagi demektir.
Ondan sonra da isteyen istedigini yazip, sonra da sildirecek olur, bu da kavgalara filan yol acabilir.

Nejat Bilginoglu

9 yıl önce - Cmt 16 Şub 2008, 02:07

Site içinde soruları olan, yada bir takın sorunlarla karşılaşan kişiler, denetçiler ile bire bir konuşma yapabileceği bir chat sayfası tarzında bir bölüm kurulabilir mi ?

-Merhabalar Nejat bey nasıl yardımcı olabilirim ?
- Ben geçenlerde bir mesajımda aynı fotoğrafı iki defa koymuşum. 24 Saati geçti. Acaba silinebilir mi ?
-Tabiki 1 Dk...İşleminiz tamamlandı. Başka hangi konuda yardımcı olabilirim ?
-Yok..Bu kadar, Teşekkür Ederim!..

Örnekte olduğu gibi, bir sistem kurulabilir mi ?

Nejat BİLGİNOGLU

Burç

9 yıl önce - Cmt 16 Şub 2008, 02:10

Eskiden vardı, uğraşan denetçi kafayı yedi, şu anda Bakırköy'de tedavi görüyor...

Zafer

9 yıl önce - Cmt 16 Şub 2008, 02:10

Chat değil ama özel mesaj sistemiyle bu sorunumuzu çözüyoruz zaten, kaldı ki denetçilerimiz bu işi gönüllü olarak yapıyorlar, kimse kimsenin mesajını düzeltmek ya da silmek zorunda değil..

Yinede farklı bir düşünce saygı duyarım..

ekin

9 yıl önce - Cmt 16 Şub 2008, 02:12

Alıntı:
Site içinde soruları olan, yada bir takın sorunlarla karşılaşan kişiler, denetçiler ile bire bir konuşma yapabileceği bir chat sayfası tarzında bir bölüm kurulabilir mi ?

-Merhabalar Nejat bey nasıl yardımcı olabilirim ?
- Ben geçenlerde bir mesajımda aynı fotoğrafı iki defa koymuşum. 24 Saati geçti. Acaba silinebilir mi ?
-Tabiki 1 Dk...İşleminiz tamamlandı. Başka hangi konuda yardımcı olabilirim ?
-Yok..Bu kadar, Teşekkür Ederim!..

Örnekte olduğu gibi, bir sistem kurulabilir mi ?

Nejat BİLGİNOGLU

Kurumsal tarzda bir site olsaydık bu dediğiniz belki mümkün olabilirdi. Heran denetçilerimizn online olmak gibi bir şansları malesef olamıyor ama özel mesajla istek yada sorularınızı ilettiğinizde elimizden geldiği kadar çabuk bir şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz zaten

Gözde

9 yıl önce - Cmt 16 Şub 2008, 02:18

Yeni üyelere rehber olunsun diye Hoşgeldinci çağrısında bulundum ben.
Denetçilikten önce yeni üyelere siteye alışmaları konusunda rehberlik yapıyordum.
Artık yapamayınca, bunun için gönüllü kişi aradım.
İki -3 kişi çıktı. Oysa sitede herkes rumuz savaşcısı. Sanırım çoğunluk yeni üyelere hoşgeldin demek yerine, uyarı yapma hevesindeler. Başka açıklama getiremiyorum buna.

sayfa 188
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET