Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1456
Kanfory Sylla
1 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 18:51

ÖZEL // Sivasspor, Ligue 2 ekibi Troyes'in 1,98 boyundaki Malili milli kalecisi Mamadou Samassa ile görüşüyor.

📌 Samassa, bu sezon 36 maçta 28 gol yerken; 16 maçta kalesini gole kapatmayı başardı.

Kaynak: transfer merkezi Twitter sayfası

recepsivas
1 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 20:16

Samassa bu sezon 36 maçta forma giymiş ve henüz 29 yaşında. İsabetli bir transfer olacağını düşünüyorum inşallah gerçekleşir.

Muratdmrc
1 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 20:22

Alt ligde Troyes güçlü bir takım gol sayısının böyle olması normal. Ama gelirse Itandje gibi uzun yıllar oynayabilir. Ama bence gerek yok Türk bir kaleci de oynatılabilir yeni bir transferle.

resulbey
1 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 21:57

Benim işim vardı Tüm gün Transfer Merkezi'nin paylaştığı haberler balon.Fransa liginden bahseden benim ertesi gün alt ligden Troyes gibi güçlü Takımından menejer sallamasyonu var.

Münferit58
1 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 23:29

Beinsports çekilecek haberi var.Transferde dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum.Şu an için DemirGruptan da ses çıkmadı diye biliyorum.Transfer yapması zor değil paraları ödemesi zor.

talha58
1 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 23:38

Ben zaten en başından beri söylüyorum. Bu sene en temkinli olunması gereken sene. Yıllardır borçsuz kulüp olarak nam salmamız güzel. Gerçi bu sene bir miktar borcumuz var mı bilemiyoruz. Fakat bence borçsuz kulüp olmaktan öteye geçmemiz lazım. Gelirleri artan, kasası dolan bir takım olmalıyız. Bunun için de en temel şart oyuncular yetiştirip, geliştirerek ihraç etmek.

Mesela şu anda Emre Kılınç bu açıdan en değerli isimlerden birisi. Sivasspor'u tatmin edecek çok iyi bir teklif değerlendirilebilir. Seneye sözleşmesi bitiyor. Anlaştığımız oyuncularla makul şartlarla anlaştığımızı ve sözleşmelerin kulüp menfaatine uygun olduğunu varsayıyorum. Yerli oyuncularla TL üzerinden anlaşma yapılıyorsa çok olumludur. Bu yönde söylentiler vardı ama resmi bir açıklama duymadım. Menajerler konusunda da dikkatli davranıldığını zannediyorum. Zaten Rıza hoca kendi seyrettiği listesindeki oyunculara bakacaktır.

Will Hughes
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 14:49

adı geçen forvet oyuncularından ne eren nede yatabare hıç bir sekilde beni heyecanlandırmıyor malesef.

şimdi kağıt uzerınde sadece kone ve viera kaldı kone'nin hali ortada zaten kariyerı boyunca golcü bir oyuncu olmadı viera kağıt uzerınde önemli bir golcu ama ağır sakatlık geçirdi nasıl döner bilmiyoruz

tabi mali şartlarda önemli ama daha skorer oyunculara yönelmeliyiz bana göre.

ne eren nede yatabare skorer oyuncular değiller.

recepsivas
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 15:14

Eren ve Yatabare yerine Sinan Gümüş'ü tercih ederim. Henüz 26 yaşında ihtiyac olduğunda Santraforda oynayabilir. Maliyet olarakta iki isimdende az maaş aldığı yazıyor internette. Sivassporda görmek isterim.

eyup58
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 19:05

Rıza hoca radio sportsa konuşmuş.Eren,Alper İle görüşmelerimiz oldu...Atıf ile de görüşeceğiz.Yatabare listemizde yok...Altay li genç oyuncu Ulaş ı izledim..Altay'a teklifimizi yaptık bekliyoruz..12 ile 14 oyuncu transferi yapacağız..Kaliteli oyuncular transfer edeceğiz...

eyup58
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 19:12

Facebook ta Atıf ile ilgili çok sayıda haber var..Bu haberlerde Konya kaynaklı olsa gerek..Haberde Konya sporun Atıf ile anlaşmaya yakın olduğu;arada küçük pürüzlerin olduğu ve aradaki fiyat farkının 150.000 euroya kadar düştüğü söylenmiş...Tarafların anlaşacağı söylenmiş...

sayfa 1456
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET