Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Altıeylül Belediyesinden Haberler
« önceki   123 ... 313233

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 33
Erhanmat
5 ay önce - Cmt 30 Mar 2019, 22:58

Bahçelievler Asuva Park yanındaki arazilere ne yapılacak? Bilgisi olan var mı?

ahmet sert

5 ay önce - Cmt 30 Mar 2019, 23:45

Hemen üstteki mesajda yazdım ne yapılacağını, iyice incelersen göreceksin.Park ve yüzme havuzlu sosyal tesis yapılıyor.

ahmet sert

5 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 14:43

Sevgili Forumdaşlarım, hemşehrilerim, bu başlığı görevli arkadaşımız sağolsun bizi kırmayarak tekrardan açtı ama lütfen bu başlıklarda siyaset yapmayalım, sizden bunu hassaten rica ediyorum...


(+)


Algem-2 binası İnşaatı devam ediyor...ahmet sert

3 ay önce - Cum 31 May 2019, 23:48

31.05.2019


(+)

(+)


Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 13:30

ALTIEYLÜL BELEDİYESİ YENİ LOGOSUNU SEÇTİ
Alıntı:
Altıeylül Belediyesi Haziran Olağan Meclis toplantısında yeni logosunu belirlendi. Yeni logoda Karesi Beyliğinin amblemi öne çıkıyor.Altıeylül Belediyesi Haziran Olağan Meclis toplantısında yeni logosunu belirlendi. Yeni logoda Karesi Beyliğinin amblemi öne çıkıyor.

Mevcut logonun kullanım zorluğu nedeniyle Başkan Hasan Avcı’nın talimatıyla hazırlanan logolar meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Mecliste 6 farklı tasarım arasından oy birliği ile yeni logo seçildi. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Hasan Avcı; “Şehrimiz için en güzeli hangisi olursa onu değerlendirmeye gayret ettik. 6 logoda birbirinden güzel çalışmalar. Logo çalışmaları için arkadaşlara herhangi bir ücret ödenmemiştir. Tamamen gönüllülük esasıyla tasarımlar yapılmıştır. Şunu da belirtmek isterim; Mevcut logoların oldukları yerlerden kaldırılıp yenisinin konulması gibi bir uygulama söz konusu değil.
Konteynerler, kaldırımlar vb. yerlerde eski logomuz duracak. Öncelikle belediyemizin tabelasında değişim olacak ve yeni yapılan işlerde yeni logo kullanılacak. Zamanla değişim kademeli olarak ilerleyecek. Bundan önce kullanılan logonun Altıeylül Belediyemizin kurucu belediye olarak kurumsallaşmasında büyük katkısı oldu. Emek verenlere teşekkür ediyoruz. Bundan sonra daha kullanışlı ve rantabl bir logo ile belediyemizi tanıtmaya devam edeceğiz. Logomuzun altlığını arkadaşlarımız hazırlayacak. Belki bir kaç değişiklik olabilir ama logomuz ana hatlarıyla bu şekilde ” dedi.

Kepsut ve Karesi Belediyelerinin ve yurt çapında birçok özel işletmenin logosunu tasarlayan Sinan Ergün ile grafik tasarım uzmanı Mehmet Karataş tarafından tasarlanan logonun merkezinde kırmızı olarak Balıkesir bölgesinde hüküm süren Karesi Beyliği amblemi bulunuyor. Balıkesir’in kurtuluş günü olan 6 Eylül ve ilçeye ait efe figürü de logo da yer alırken ilçeye ait motifler de dikkat çekiyor.

Kaynak: https://www.haberturk.com/balikesir-haberleri/697 ...sunu-secti

Yeni logoyu açıkçası beğendim eskisi biraz amatörceydi ama 5 sene kadar idare etti.
Gerek var mıydı orası tartışılır. Bu arada şehirde tartışma konusu olan logoyu da buraya koyalım:

Ugi Öz

3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 14:13

Dedigin gibi önceki Logo baya amatörce kaliyordu, bende yenisini begendim. Buda son kez olsun, logo‘lar degistirilip durmasin.

Erdal Düven

3 hafta önce - Prş 29 Ağu 2019, 21:14
Millet kıraathanesinin son durumu(+)

(+)
sayfa 33
« önceki   123 ... 313233
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET