Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir'in yeni yatırımlık yerleri neresi olur?
« önceki   123 ... 111112113

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 113
yertan
3 hafta önce - Çrş 29 May 2019, 13:47

Balıkesir uyku modunda her zamanki gibi

Çağrı1045

3 hafta önce - Çrş 29 May 2019, 23:27

Alıntı:
Balıkesir Express Gazetesi'nin 29.05.2019 Çarşamba Tarihli Yayınından

Büyükşehir Belediyesinin Haberini Yakınlaştırıp okuyun...

(+)

cevdetpaşa
1 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:27

Alıntı:
ramazan mübarek gün hakkım haram olsun 18 uygulaması yapmayanlara yazık olsun yazıkkkkkk yazık olsun haram olsun vergilerimiz emeklerimiz umutlarımız haram olsun

ne hakkın var ki haram olsun diyorsun???
almışın bi tarla, imar gelsin de onlarca daireye bedevadan konayım diye çiyaklıyon.
o kadar insan, asgari ücretli, krediyle ev sahibi olmaya çalışan insanlar keriz, bi sen uyanıksın di mi!!!

hayır bi de hakkın yeniliyormuşçasına hönkürüyon, o garibime gitti.

osb 1012
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 10:43

SİZ ilk baş bir konuşmasını öğrenin hönkürmek ne ? benim 2 tane evim var arsam da var ilk baş şunda bir anlaşalım okey ? broo sonra şunu söylelyim hakkım nasıl yok bizim vergilerimizle bak iyi dinle bi daha oku gerekirse oke benim vergimle heryerlere birşeyler yapılırken buralar neden karantinalı gibi duruyor kardeşim devlet buralara neden okullar yaptı neden gelin yıkın buraları dediğimizde yıkmadılar neden muaammda arada kalıyor hep burası bana vunları bir cevapla almışsın bir tarla diyor la benim 2 evim 1 de arsam var parayı napayım ben bana onu söyle ? benim derdim batık belediye , ŞEHRİMİZİN büyümesi genişlemesi her yöne oke sen bunları anla az da kitap oku hönkürme oralarda etkiye tepki hadi byyyyyy

HA DİPNOT buarada sana cevap dahi vermem bir daha oke asgari ücret krediden bahsediosun iktidardakiler insnları bu hale getirdiler yokettiler insnalarımızın alım gücünü vs yerli tohum almak bile suç sen düşün artık

sayfa 113
« önceki   123 ... 111112113
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET