Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir'in yeni yatırımlık yerleri neresi olur?
« önceki   123 ... 112113114   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 113
yertan
3 ay önce - Çrş 29 May 2019, 13:47

Balıkesir uyku modunda her zamanki gibi

Çağrı1045

3 ay önce - Çrş 29 May 2019, 23:27

Alıntı:
Balıkesir Express Gazetesi'nin 29.05.2019 Çarşamba Tarihli Yayınından

Büyükşehir Belediyesinin Haberini Yakınlaştırıp okuyun...

(+)

cevdetpaşa
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:27

Alıntı:
ramazan mübarek gün hakkım haram olsun 18 uygulaması yapmayanlara yazık olsun yazıkkkkkk yazık olsun haram olsun vergilerimiz emeklerimiz umutlarımız haram olsun

ne hakkın var ki haram olsun diyorsun???
almışın bi tarla, imar gelsin de onlarca daireye bedevadan konayım diye çiyaklıyon.
o kadar insan, asgari ücretli, krediyle ev sahibi olmaya çalışan insanlar keriz, bi sen uyanıksın di mi!!!

hayır bi de hakkın yeniliyormuşçasına hönkürüyon, o garibime gitti.

osb 1012
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 10:43

SİZ ilk baş bir konuşmasını öğrenin hönkürmek ne ? benim 2 tane evim var arsam da var ilk baş şunda bir anlaşalım okey ? broo sonra şunu söylelyim hakkım nasıl yok bizim vergilerimizle bak iyi dinle bi daha oku gerekirse oke benim vergimle heryerlere birşeyler yapılırken buralar neden karantinalı gibi duruyor kardeşim devlet buralara neden okullar yaptı neden gelin yıkın buraları dediğimizde yıkmadılar neden muaammda arada kalıyor hep burası bana vunları bir cevapla almışsın bir tarla diyor la benim 2 evim 1 de arsam var parayı napayım ben bana onu söyle ? benim derdim batık belediye , ŞEHRİMİZİN büyümesi genişlemesi her yöne oke sen bunları anla az da kitap oku hönkürme oralarda etkiye tepki hadi byyyyyy

HA DİPNOT buarada sana cevap dahi vermem bir daha oke asgari ücret krediden bahsediosun iktidardakiler insnları bu hale getirdiler yokettiler insnalarımızın alım gücünü vs yerli tohum almak bile suç sen düşün artık

Önder_1071
1 ay önce - Pzr 28 Tem 2019, 13:40
tavsiye

Merhabalar danışmak istediğim bir şey var bir yakının tavsiyesi ile geçen yaz bir gazla Karesi - Kırmızılardan 5800m2 tarla aldım ama bakıyorum yerine aklım almıyor burası ne işe yarar diye kredi ile aldığımdan ayağıma bağ oldu gibi satsam sanki zarar gibi.
Bilgisi olan varsa görsele göre buraların ederi fikir sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi ?

Görsel de net okunmuyorda otobana mesafe 4 km.

ahmet sert

1 ay önce - Pzr 28 Tem 2019, 15:52

Yanlış anlamayın, işte sizin gibileri para kazanma hırsını aracı kılıp, otobanların birleştiği yer, taşı toprağı altın olacak gibi söylemlerle tava getirip arada kazanç sağlıyorlar.Pek kullanım amacı yok gibi görülüyor, ancak sizin gibi düşünceye sahip biri çıkarsa satabileceğinizi düşünüyorum.O da çıkar mı? meçhul...

bahattin10

1 ay önce - Pzr 28 Tem 2019, 18:05

Gecmis olsun kardesim. Oralar tosbağanın bileyicilik faliyetleri icra ettiği yerler. Umarım maliyetin yüksek değildir.

cevdetpaşa
1 ay önce - Prş 01 Ağu 2019, 13:27

Alıntı:
SİZ ilk baş bir konuşmasını öğrenin hönkürmek ne ? benim 2 tane evim var arsam da var ilk baş şunda bir anlaşalım okey ? broo sonra şunu söylelyim hakkım nasıl yok bizim vergilerimizle bak iyi dinle bi daha oku gerekirse oke benim vergimle heryerlere birşeyler yapılırken buralar neden karantinalı gibi duruyor kardeşim devlet buralara neden okullar yaptı neden gelin yıkın buraları dediğimizde yıkmadılar neden muaammda arada kalıyor hep burası bana vunları bir cevapla almışsın bir tarla diyor la benim 2 evim 1 de arsam var parayı napayım ben bana onu söyle ? benim derdim batık belediye , ŞEHRİMİZİN büyümesi genişlemesi her yöne oke sen bunları anla az da kitap oku hönkürme oralarda etkiye tepki hadi byyyyyy

HA DİPNOT buarada sana cevap dahi vermem bir daha oke asgari ücret krediden bahsediosun iktidardakiler insnları bu hale getirdiler yokettiler insnalarımızın alım gücünü vs yerli tohum almak bile suç sen düşün artık

balıkesirin yen yatırımlık arazileri ve yerli tohumluk;;; ne alaka!!!
senin mesajında basbayağı 18 uygulanmamasından dolayı beddualar var.
imar uygulaması ve elde edeceğin rantın elde edilmemesinden dolayı kızgınlık var.
burada vatan millet sakarya edebiyatına ne lüzum var.
2 evin ve 1 arazinin olması kimin umurunda.

Cem1010
1 ay önce - Cum 16 Ağu 2019, 00:37

Merhaba burası Edremit yolu doktor evleri karşısı daha önce burları tarla imarliydi suan arsa olup asya villari diye inşaata başlanmış özel imarlamı tarlayi arsaya çevirdiler ve yeni villa bölgesi bu bölgeler olabilirmi otobanda açıldı bu asya villarida bittiğinde guzel prim yaparmı

(+)

bahattin10

1 ay önce - Cum 16 Ağu 2019, 10:31

Ozel imar aldilar. Oralarda bu tur yapilasmani. Artacagini disunuyorum. Bunun icin bazi faktorler var onlarin hepsine sahip bu bolge. Giselere 1 dakika uzaklikta. Sehrin rakimi 120 o bolgenin rakimi 300 metre i yuzdeb havasi temiz ve depreme dayanikli zemin uzerinde.sehire ulasimi kolay.arazi sorunu yok. Korfez yolu uzerinde. Bu yuzdeb 15-20 yil sonra bunun gibi en az 20-30 proje bekliyorum bu bolgede.

sayfa 113
« önceki   123 ... 112113114   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET