Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 442

İBB Seçimini Sizce Kim Kazanır?
Ekrem İmamoğlu 64.7%  64.7%  [491]
Binali Yıldırım 33.7%  33.7%  [256]
Diğerleri 1.6%  1.6%  [12]
Toplam Oy : 759

Sezgin Cengiz

1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 02:08

Alıntı:
Son Dakika :
"Didem Arslan Yılmaz 16 haziran 2019 imamoğlu yıldırım canlı yayını için, akp tarafından 10 soruyu chp 10 soruyu akp belirlesin teklifi geldiğini ve bunun üzerine moderatörlüğü kabul etmediğini dile getirdi."

Ortalık karışır.

Hayırdır ne var ortada da ortalık karışırmış? İşiniz gücünüz ortalığı velveleye vermek. Birsey olsa da yaygara koparsanız. Sonuçta işlemin gerçekleşmesi için biryerden başlanacak. Sen de yap önerini elinden tutan mı var? 10 soru akpden chpye 10 soru da chpden akpye sorulmak üzere soru hazırlanılabilir ne var bunda?

hasan-hüseyin
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 04:14

Alıntı:

Binali Yıldırım: İstanbul’da musluk suyu içilebilir hale gelecek. Ayrıca İstanbul’daki 900’ün üzerindeki çeşmeden tertemiz içilebilir su akacak.

Dün Binali Yıldırım Haber Türk kanalında Kübra Par'a konuk olmuştu ve özellikle İstanbul'daki su sorunu hakkında birkaç kelime etti.Bence yaptığı açıklama kendi kalesine gol atmaktı.Bir nevi İstanbul'u Tayyip Erdoğan Belediye Başkanı olmasından dolayı 25 yıldır Ak Parti yönetiyor ve İstanbul için mitinglerde sular bizim sayemizde temiz deniliyordu ama bu açıklama bu söylemlerin insanlar tarafından yalan olduğu düşüncesine sokacak ve özellikle 17 yıldır İstanbul halkı musluktan sağlıksız mı su içiyor diye de düşünmüyor değil.Ayrıca Binali Yıldırım pek çok düşük gelirli dışarıdan satın su alıyor diyor ve bütçeyi etkilediğini belirtiyor.

Bence bu açıklamalar yanlış oldu ve bu açıklamalar 23 Haziran'daki seçimler için kötü puan olabilecekken Binali Yıldırım'ın bu talihsiz açıklamasını unutturacak açıklama Fatih Portakal'dan geldi.

Alıntı:

-Fatih Portakal: Hayır, “it” dedi. Ben gördüm, duydum, inceledim. Izlemesem konuşmazdım. Rtük’ten dolayı yayınlamıyorum.

Şuan Twitter'da Fatih Portakal açık ara farkla enlerde birinci ve sol kesimden Fatih Portakal'a bu açıklamadan dolayı aşırı tepki twittleri atılıyor.

Her iki adaya bakınca açıklamaları ve hareketleri 23 Haziran'da ben nasıl seçimi kazanırım yerine ben bu seçimi nasıl kaybedirime dönüşmüş vaziyette.

Binali'nin konuşma videosu izlerken oy oranı düşer diyordum ama Fatih Portakal'ın İmamoğlu'nun Ordu Valisi'ne ettiği hakaretin videosunu seyrettim ve hakeret etti açıklamasından sonra seçimi kaybedebilir gibi gözüküyor.

16 Haziran'daki canlı yayında ise 23 Haziran'da kimin kazanacağını belli olacağı kanaatindeyim.2 adayda birbirlerini bu açıklarından vurmaya çalışacaklardır ve kim kendini iyi açıklayıp yaptığı talihsiz açıklamaları ve hareketleri tereyağ gibi üste çıkıp hiç olmamış gibi halka inandırırsa seçimide o kazanacaktır.

Twitter'da Fatih Portakal'a tepkilerden dolayı bir video daha dolaşıyor.Chplilere göre o video montaj deyip,gerçek video bu diyorlar.Videoyu seyrettim ve videoya göre İmamoğlu " Söyleyin valiye o gitti deyin" diye söylüyor.Yine tipik bir seçim öncesi rakibi zor durumda bırakma videoları dolaşıyor.

İstanbul halkı bunlara dikkat edip oy vermeleri gerekiyor.İstanbul halkının işi zor gibi.

AhmetB_44
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 08:14

O değil de bu Canan nerelerde?
Ortalıkta görünmüyor
Dağda mı? Yoksa dış mihrak patronlarıyla hainlik toplantıları mı yapıyor?
Sanki bu zillet ittifakı 2. Bir gezi ya da 15 Temmuz peşindeler
Bence denemesinler
Bu millet tüm dünyaya gösterdi Türk halkının iman gücünü ve vatan sevgisini
Gelecekleri varsa görecekleri de vardır!
Bırakın gelsin gel hele gel

ersoy58
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 08:24

Neden zor çünkü halka dayatılan sadece 2 aday var oysa Bi gözlerini açsalar 2 adayın daha olduğunu görecek halk ama maalesef medya kazananı belirliyor iki seçenek bir işe yaramasada

MeteHan!
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 08:32

İşimiz zor değil, kolay
Bir yanda sinir hastası, gergin, ağzı bozuk bir iş bilmez var
Diğer tafarta bilgi, birikim, tecrübe var. Oyumuz Binali Yıldırım'a

MeteHan!
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 09:41

Süper Ali'nin yaptıkları :

alperen4242

1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 09:42

Çok korkuyorlar köpükten balon patlayacak diye. 31 mart öncesi kimse tanımıyordu bunu, bikaç sahte gülücük attı, muhalefet güruhunun da yeni bir İnce'si olması lazımdı, atladılar hemen. Ama göz önünde olmayı, baskıyı kaldıramadı. Geçmiş olsun arkadaşlar, yine adam kazanacak

akin87
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 09:58

Bu kadar zaman harcayıp burda karşı tarafı ikna etmeye çalışmayın. Oy verenlerin yüzde 99'u zaten ideolojik oy veriyor. Mesela CHP seçmeni. Ağızlarına etsen yine de CHP'ye verirler. Kandil bizim arka bahçemiz deseler yine oy alırlar Kemalistlerden.

enginist

1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 10:16

Yazık.

Beyinleri ipotek altına alınmış insanlar yüzünden...

Düşüncelere, projelere, vizyona değil, sırf kendinden olmadığı için kişiye duyduğu nefretle oy veren insanlar yüzünden...

Türk ve Müslüman demenin ne demek olduğunu bilmeyen, dünyaya bıraktığımız etkiyi ve izleri göremeyen, dünyanın kaybettiği adalet ve merhametin bu topraklarda yaşayan insanların genlerinde hala bulunduğunu anlayamayan ve insanlığın belki de tek umut ışığı bu yüce Milletin tarihten gelen misyonunu idrak edemeyenler yüzünden...

Dünyanın dört bir tarafındaki mazlumların sesi ve güveni olan Reisimizin sırtındaki ağır yüke bir el atmak varken, küçük hesaplar peşinde koşup, sırtına yeni yükler bindirenler yüzünden...

Davasını, patates, domates, poşet parası bahanesiyle satan bencil ve küçük insanlar yüzünden...

Maskelere, ambalajlara aldanıp sahte ve yanlış kişilerin peşinden giderek düşmana hizmet ettiğini bilmeyen insanlar yüzünden...

Çok değil, daha 17-18 yıl önce çektiği sıkıntılı yaşam şartlarını unutup, şimdi imkan bolluğu içinde nankörleşen insanlar yüzünden...

Off..Daraldım

Muzdarip olduğum bu konuyu daha da uzatabilirim ama sıkıldım.

Özetle bu topraklarda yaşayan ama kendi olmaktan çıkmış insanlar yüzünden, şöyle birlik beraberlik içinde tek ses tek yürek güçlü bir şekilde dünyaya tam anlamıyla damgamızı vuramıyor, zalimlere dersini veremiyoruz.

İnsanlığın ihtiyaç duyduğu Hak ve Adaleti gerçek manada ancak bizim medeniyetimiz sağlar.

Bunu düşman biliyor ve ayağa kalkmamızı engellemek için tüm şeytani planlarını yapıyor, her yolu deniyor.

Buna bir de bizim içimizdeki bilerek ya da bilmeyerek düşmana hizmet edenleri ekleyin.

Bu çizdiğim karamsar tablo içinizi karartmasın.

Allah'ın planı bütün planların en hayırlısıdır.

Paylaşımımı bu başlık için kel alaka bulabilirsiniz.

Ama İstanbul özelinde de yukarıda saydığım insan tipleri geçerli.

Tüm peşin hükümler, ön yargılar, sabit fikirler bir kenara bırakılarak oy verilse, İstanbula hizmet edeceği garanti olan Binali Yıldırımın yüzde 80 ile seçilmesi lazım.

Neyse Allah'ın dediği olur.

Bizim şer bildiklerimizde hayır, hayır bildiklerimizde şer olabilir.

Milletimiz ve ümmet için hayırlısı olsun.

Allah var gam yok

Lokum cocuk
1 hafta önce - Prş 13 Hzr 2019, 10:17

bir ali değil bin ali feda olsun

sayfa 442
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET