Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12

Digital Platform Aboneliğiniz varmı ?
Digiturk 34.5%  34.5%  [49]
D-Smart 8.5%  8.5%  [12]
Teledünya 6.3%  6.3%  [9]
Tivibu 7.0%  7.0%  [10]
Diğer 2.1%  2.1%  [3]
Yok 41.5%  41.5%  [59]
Toplam Oy : 142

ads 1940
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 00:18

Beter olsunlar kulüpler de beter olsunlar!!!

http://www.medyafaresi.com/haber/tff-kuru-sabitle ...yor/879822

Dolar 6 TL hatta 7 TL iken bunlar kulüplere 3.26 TL'den ödeme yapıyordu buna rağmen bunlar nasıl zarar ediyorlar?

Önce yabancı sayısı azaltılmalı çünkü paralar hep onlara gidiyor kulüpler bu yüzden borçlandıkça borçlanıyorlar battıkça batıyorlar kapandıkça kapanıyorlar zira üretmeyip sürekli tüketenin dışardan alanın sonu iflastır ama burdakilere bunu anlatamıyoruz.

Sonra maçların bir kısmı hatta geçici bir süreliğine tamamı TRTden şifresiz yayınlanmalı gerekli adımlar atılıp yeni yayıncı kuruluş belli olduktan sonra yayınlar şifreli olabilir fakat yinede haftada 1 maç şifresiz olmalı dar gelirli kesimler + çocuklar da maçları izleyebilmeli.

Yayıncı kuruluş aylık 30 TL gibi cüzi bir ücrete tüm maçları izletebilmeli yoksa fahiş fiyat politikası devam ettikçe adam korsandan izler yine izler.

Kartlı sistem gelmeli yayıncı kuruluşun kartları marketlerde bakkallarda bile satılmalı.

Kart demişken passolig denen zıkkım da kaldırılmalı tribünler boş olunca maçların da seyir zevki olmuyor kısaca futbolda 90ların sonu 2000'lerin başına geri dönüş yapmalıyız..

Ha bu arada yabancı sayısı kısıtlanırsa decoder almayız diyen futbol aşıkları vardı BeİN Sport Türkiye liginden çekilince + üstüne birde yabancı sınırı gelince bakalım ne yapacak bunlar...


kürşad58
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 00:29

Bu yıl dönen dolaplar 1-2 sene daha devam ederse tribunlerde de kimseyi bulamazlar..bu millet aptal değil..sıraya koymuşlar 3 takımı her sene birine kıyak geçiliyor..istediklerini düşürüp istediklerini şampiyon yapıyorlar..suni bir çekişme ortamı ilede bu hileleri zevkli hale getirmeye çalışıyorlar..sonra vay efendim seyredilmiyor..tabi millet enayi !!!

serce27
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 01:22

Fatih Terim ve Hasan haş diger takımın antörenlerini döverse ve bu görüntüleri baskı yapılıp paylaşamassa tabiki olacak olan budur zarar ediyoruz çekiliyoruz derlerZagomago
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 01:35

Eskiden vardi lig tv ama kapattik aptal değiliz ip tv var artik kacak yayin trt alsın aylık 30 tl yapsin izleyelim . Milleti futboldan soğuttular şampiyonlar ligi vs hepsini bunlar aldi ptt bile bir tane özet bile vermiyorlar ondan sonra azaldı diyor azalır tabi eskiden fanatiktik artik umrunda değil maçlar

Özkan_Bayhan

3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 02:00

Süper lig maçları şifresiz kanaldan kolay kolay yayınlanmaz biliyorsunuz bu artık büyük bir pazar. Bizim ligimizde belki İngiltere ya da İspanya ligi kadar heyecanlı olmasa da bir KKTC Ligi de değil yani. İllaki alan olur. BeIN olmazsa başkası alır muhtemelen yabancı bir grup alabilir. Ya da Doğuş-Doğan gibi veya iktidara yakınlığıyla bilinen Demirören-Kalyon ortaklığında kurulacak bir konsorsiyum alabilir ihaleyi. Tabi bunlar hepsi birer varsayım sonuçta Bein grubu biz çekilmek istiyoruz diye resmi bir açıklama yapmadı. Bu arada böyle bir sonuç olması durumunda TRT'nin kesinlikle Birinci Ligin yayın haklarını alması ve maçları canlı yayınlaması gerekir. Çünkü bu sezon 1.Ligde en az Süper Lig kadar heyecanlı geçecek bir lig oldu. Takımların hepsi kaliteli takımlar.salihhr
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 02:17

Alıntı:
Bu arada böyle bir sonuç olması durumunda TRT'nin kesinlikle Birinci Ligin yayın haklarını alması ve maçları canlı yayınlaması gerekir.

Kesinlikle öyle. 1. Lig maçlarını şifresiz izlemeyi özledik.
İlla 1. Ligde şifreli olacaksa o zaman 2. Ligi tek grup yapsınlar 1. Lig gibi onu TRT yayınlasin. 2. Ligde de güzel takımlar var artık şifresiz maç izlemek istiyoruz. Eskiden Şampiyonlar ligi bile şifresiz yayinlanirdi star Tv'de. Ntvde İspanya ligi vardı hatta bir ara Fox İngiltere ligini yayınlıyordu.
Gerçi şimdi diziler filmler bile abonelik istiyor, netfilix Blutv puhutv falan.
Hayatimizda herşey abonelik oldu 50ser 100er sömürüyorlar


GkhanTR
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 02:24

Biraz gerçekçi olmakta fayda var. Ayda 30 TL günümüz şartlarında hayalin ötesinde komik. Bir hamburger menüsü olmuş 20 lira biz bütün ay bütün maçları 30 liraya izleyelim diyoruz.

Başka bir yayıncı çıkar aynen devam eder. Bir sürü yayıncı kuruluş var.

Alıntı:
Eskiden vardi lig tv ama kapattik aptal değiliz ip tv var artik kacak yayin trt alsın aylık 30 tl yapsin izleyelim .


Yasal olmayan, parasının kime gittiğinin belli olmadığı bir platform kullanıp burada marifet gibi bahsediyorsunuz birde.hasan-hüseyin
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 02:46

Bein Grubu Digitürk'ü 2016 yılından aldığından boyuna yaklaşık 750.000 üye kaybettiler.Bunun en büyük nedeni üyelik ücretini çok fazla arttırmaları ve spor içeriklere daha fazla yer verip,diğer içerikleri azaltmıştı.Yaklaşık 10 yıldır Digitürk üyeziyim ve zamanında salon kanalları,film ve dizi paketlerine üyeydim.Daha sonra bazı film şirketleri ile anlaşma yenilemeyince,önce salon kanallarını ve daha sonra dizi ve film paketini iptal ettim.Benim gibi nice insanlar bundan dolayı iptal etti.


Digitürk'ü spor dışında üye olan çok fazla insan var ve bu insanları Bein Grup Digitürk'ü kötü yönetmesinden dolayı küstürdü.


Birkaç ay önce bir haber okumuştum.Bein grup 1.2 milyar dolara aldıklarï Digitürk'ü satarsa yaklaşık 800 milyon dolara satacaklar diye.Bunun nedeni hızlı üye kaybetmeleri ve onun etkisi ile maliyetlerin artması.

Unutmamak lazım Bein Grup Tff ve kulüplere kuru çok düşükten ödüyor ve aslında bir nevi Digitürk zarar etmesin diye herkes elinden geleni yapıyor.


Ama büyük sorun ise Türk futbolunda.Var sistemi ile pek çok kulüp mağdur oldu ve senelerdir 3 büyük takımın kayırılması ve ayrıca var sistemi olmasına rağmen hakem hatalarının hala devam etmesi bir çok insanı rahatsız ediyor.Bunların hepsi birleşince kaçınılmaz durum meydana gelmiştir.


brs7016
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 09:17

Hasan hüseyin bey sadece bu da değil şahsen geçen sene ben de aboneydim spor paketine ama artık işin tadı kaçtı. 1.lig maçı bile izleyemiyoruz artık tvde şampiyonlar ligi avrupa ligi o ligi bu ligi hep digiturk çıkıyor karşımıza. İnsan ister istemez bu ne kardeşim diyor biz para verip izlemeye devam ettikçe dozu artıyor ileride kanal d show gibi kanalları da sadece burada yayınlarsalar şaşırmam. Dolayısıyla hem bahsettiğiniz şey hem benim dediklerim hem de ligimizin tadının tuzunun kalmaması öne çıkan etkenler.

35 gökhann
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 12:52

Arkadaş Konyaspor başkanını mı keklemişler nasıl oluyor bu

sayfa 12
« önceki   123 ... 111213141516   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET