Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 838

Kanal İstanbul Projesi
olumlu düşünüyorum 46.4%  46.4%  [1052]
olumsuz düşünüyorum 47.0%  47.0%  [1064]
fikrim yok / kararsızım 6.6%  6.6%  [150]
Toplam Oy : 2266

Hasan ates
3 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 15:15

Asparagas gibi dandik bi dergide var başka yerde yok.

skuba
Murat Altınay
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 02:16

Kaynaksız kaynaklar ve dedikodudan başka içeriği kalmamış çılgın proce

cevdetpaşa
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 16:33

kaynaksız kaynaklar ve dedikodudan ibaret projenin biz takipçilerinin amma da kafasını ütülüyon.
bi kaybol buradan biz kanal İstanbul meraklıları zevkle takip etmeye devam edelim.
içine ettin güzelim forumun

Aygunnn
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 16:48

Bu proje inşatına niye başlanmıyor kanal parası şöylede cıkarır karşıya geçmek için köprü sistemi geçiş 100 tl yaparız olur biter ayrıca kanal vergisi çıkarılır istanbul su faturalarına 100 tl kanal vergisi koyulur işlem tamam

Realist 34
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 17:15

Murat Altınay

Proje ihalesi açıklandığı zamanda burda ol ve bu şekilde yazmaya devam et her projede olduğu gibi senin gibi hazımsızlık yaşayanların bu projede de kaybetmesinin verdiği dayanılmaz keyfini tatmak istiyoruz arkadaşım.

Semih Yaşar

3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 19:28

Hangi parayla yapılacak bu proje? Ülkenin ekonomisini bu büyük projeler çökertti ama anlayabilmeniz için 100 yıl geçmesi gerekir.

Murat Altınay
3 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 00:37

Alıntı:

biz kanal İstanbul meraklıları zevkle takip etmeye devam edelim.

Zevkle neyi takip ediyorsun anlamadım.
Yükselen binaları mı, uzayan kanalı mı, projeye göre ilerleyen işleri mi, nedir 8 Yıldır takip edilebilen şey?
Söyleyin ben de edeyim de mahrum kalmayalım şu heyecandan..

Alıntı:

Proje ihalesi açıklandığı zamanda burda ol ve bu şekilde yazmaya devam et her projede olduğu gibi senin gibi hazımsızlık yaşayanların bu projede de kaybetmesinin verdiği dayanılmaz keyfini tatmak istiyoruz arkadaşım

Proje ihalesi açıklanması bağlayıcı değil, ilk kazma vurulacak arkadaşım, reel bir iş yapılacak.
Yoksa ihale açıklanır, kimse yanaşmaz, bir daha açıklanır, gene üstlenen çıkmaz.
O zaman da siz ve avaneniz hala yazacak mısınız?
Buradan 8 Yılda kimler geldi geçti, gözüyle görmüş gibi kanal bu sene başlıyor sen ne anlarsın diye yalan yanlış yazılarla dolu bir yığın mesaj var geriye doğru.
Hatta son ateşli savunucumuz da bak sus pus olmuş, artık görünmüyor. İçeriden haber aldığı yalancı çaycıyı kovmuş olabilirler veya artık yazacak yüzü kalmamış olabilir.

Realist 34
3 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 05:47

Alıntı:
Proje ihalesi açıklanması bağlayıcı değil, ilk kazma vurulacak arkadaşım, reel bir iş yapılacak.
Yoksa ihale açıklanır, kimse yanaşmaz, bir daha açıklanır, gene üstlenen çıkmaz.
O zaman da siz ve avaneniz hala yazacak mısınız?

Bu gibi tezleriniz sizin gibiler açısından ancak kendinizi avuttuğunuz boş laf salatasından başka bir şey değil ancak hazımsızlık derim bu zamana kadar bu hükümetin ihale sonrası yaptırdığı projeleri ya görmekten geliyorsunuz buna zihniyet farkı derim yada projelere algı operasyonu yaparak iptal ettirme derdine düşmeniz içinizdeki nefreti dışarıya vurmak benim anladığım bu...

29 Mayıs 2012'de ihalesi yapılan ve 29 Mayıs 2013'te temeli atılan Yavuz Sultan Köprüsü yapıldımı yapıldı.
13 Mayıs 2013 tarihinde ihalesi yapılan İstanbul Havalimanı 7 Haziran 2014 tarihinde temeli atıldı yapıldımı yapıldı.
17 Mayıs 2016 tarihinde ihalesi yapılan Kuzey Marmara otoyolu 18 Mart 2017 tarihinde başlandı yapıldımı yapıldı.
30 Haziran 2008 tahinde ihalesi yapılan Avrasya tüneli 26 Şubat 2011 tarihinde temeli atıldı yapıldımı yapıldı.

Aceleye gerek yok merak etme Kanal İstanbulda yapılacak,Üç katlı tüp geçitte.

süleymanKS

3 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 08:50

Alıntı:
Ülkenin ekonomisini bu büyük projeler çökertti

Hangileri çökertti?

sayfa 838
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET