Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul M4 Tavşantepe-Tuzla Uzatma Hattı İnşaatı
« önceki   123 ... 808182838485   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 81
simsiyah 1 23
4 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 15:36
iyi günler.

Alıntı:
cribtiger
sitedeyim!
2 dakika önce - 15:32 (bugün)

yeni yönetimi görelim bakalım nasıl olcek belkide 1 yılda şiiiimşek hızıyla tamamlarlar tuzla uzatmasını

bakalım devlet yönetimi çalıştırcakmı?

cribtiger
4 ay önce - Çrş 24 Nis 2019, 14:41

Alıntı:
bakalım devlet yönetimi çalıştırcakmı?

devlet her türlü çalıştırır dostum da ittifak yaptığın bölücü örgüte diyet ödemekten iş yapabilecekmisin bakalım

hamucera
4 ay önce - Prş 02 May 2019, 17:45

Olayı siyaset meydanına çevirmeyin, vatandaşa hizmet asıl olandır.
İhalelerin neden iptal edilip tekrar yağıldığını da hala anlamış değilim

erkankehya

4 ay önce - Pzr 05 May 2019, 11:56

Bu bölgede yaşayan insanlarız. Bizim verilen sözlerin tutulmasını beklememizden daha doğal birşey var mı.

Günlük siyasete bulaşmadan sormak istiyorum; hükümet in, büyükşehir belediye başkanlığı gittikten sonra, projeye bakışları nasıl olacak.

En son erkankehya tarafından Pts 06 May 2019, 09:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir 844

4 ay önce - Pts 06 May 2019, 04:00

Arkadaşlar,
Metronun Kaynarca dan sonra E5ten ayrılıp yukarıdaki mahallelerde geçmesinden şikayetçi oluyorsunuz. Ya hiç oraları bilmiyor (muhtemelen orada yaşıyorsunuz) yada evimin yanında bir banliyö hattı, bir E5, birde metro olsun istiyorsunuz. Metro E5 üzerinden gitse, çıkışın birini banliyonun Tersane çıkışına vermeleri gerekiyor. Zaten öyle olursa bende İBB ye teklif göndereceğim. E6 yıda Güzelyalının altından geçirin. Oradaki insanlar otobana çıkmak için zorlanıyorlar diye. Nede olsa biz banliyö ve E5 için alışığız o kadar yola. Arkadaşlar zorlanmasın

warscript
4 ay önce - Sal 07 May 2019, 17:59

bu yeniden seçim işi çıktığı için bu tarihler daha da uzar 2020+ diyebiliriz bence
metro işini siyasetten bağımsız düşünemeyiz çünkü kilometre başına çok pahalı bir ulaşım aracı

simsiyah 1 23
4 ay önce - Çrş 15 May 2019, 13:16
iyi günler.

warscript rumuzlu kişiye hitaben

bu yeniden seçim durumuna çok üzüldüm halbuki ekrem imamoğlundan boş kağıda imza atması istenip bizim dediklerimizi yapmassan görevden alırız demeleri mantıklı olabilirdi. (aklımdan geçen senaryo;)

en büyük madur benim benim kararıma saygı duymadılar ne yazıkki.

erdall erdall
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 23:39

(+)

Pendik belediyesi hazırlamış kaynarca 2 istasyon gibi galiba bilen arkadaşlar yazabilir

Kemal2914

3 ay önce - Cmt 15 Hzr 2019, 04:10

Avrupa yakası metro dolu,tramvay dolu.İstanbul sadece Avrupa yakasından ibaret sanki ve neden anadolu yakasının ulaşım problemine çözüm geç geliyor niye bizlerde dolmuşa tıka basa binmektense,ki metro dolmuştan daha kısa aralıklarla geliyor ya metroya binip rahat rahat ferah ferah işimize gidebilsek kavakpınardan.Bir metro çalışması vardı oda geçici olarak iptal oldu ne diyim ki geçici ki ne geçici 1.5 sene oldu iptal olalı...ne komik değil mi örneğin kocaman tabela dikmişler xxx metro durağı yakında burada ama bitmesine 5 sene var

lxtr
2 ay önce - Pzr 23 Hzr 2019, 23:12

Kesin olarak proje tamamen iptal demek yanlış mı olur? Kimse oraya buraya çekmesin, yeni yönetim farklı şeylerle meşgul olacak gibime geliyor. Ekrem beyin bir sonraki seçim için çalışması olacak gibi. Bu da demek oluyor ki 2030'da anca...

sayfa 81
« önceki   123 ... 808182838485   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM