Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 248
dereköylü
3 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 23:13

diyanetin cuma hutbesi gibi olmuş
Cuma namazlarını hiç kaçırmam böyle bir hutbe hiç duymadım. İşkembeden sallamayın.O arazi mafyası dediğiniz kişiler koca koca holding sahipleri.Açık açık söyleyin bu iktidar iyi işler yapsada karşısınız.Muhalefetteki malum partinin bu ülkeye hizmet etmek gibi bir amacı yok.Neyse KMO'nun kesim-5'i en kısa sürede biterde E5 ve TEM'deki sıkışıklığı gidermeye katkısı olur.

Sehlen
3 ay önce - Sal 11 Hzr 2019, 19:51
KMO BAĞLANTI yollari

aydın bahadır
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 04:45

Allah kuranda derki,onların gözleri vardır,görmezler.kulakları vardır duymazlar
Ormanların güzeliklerini göremeyip bizi ağaca oduna takılmakla itham edenler,yollar arabalar villalar medeniyet değildir.İstanbulun her yeri beton yığını oldu.Bu hırs bu açgözlülük nereye kadar sürecek.Hisarüstünde eylem yapıp üçüncü köprüye karşı olduğunu onbeş yirmi sene önce söyleyenler şimdi istanbula ihanet ettiklerini söylüyorlar.Millete hizmet için yapılan metroları,avrasya tünelini destekliyorum.Bu kmo adeta özalın bütün yaptığı iyi icraatların içine eden izmir çeşme otoyolu gibi

Sehlen
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 10:07
Atı olan üsküdarı GECIYOR ...😁 anlatmaya gerek yok

Sehlen
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 10:19
KMO 6 KESIM ÇALIŞMALARI Hk.da

KMO 6 kesim çalışmaları Sakarya " Dagdibi ve camova" mevkilerinde ayrı bir inşaa koluyla Hummalı harfiyat çalışmaları sürmekte
Bu iki mevkinin birleşme noktası 6 kesim Korucuk eğitim hastanesinin alt kisminda kalan
yolun STABILESI Dökülmüş AKMESE ANA kavsakta birlesecek.
6 kesimde sapakpinar sonrasi yolun süleymaniden tünelle AKMESE KAVŞAĞINA INECEGI kesinlik kazandı
Ancak tünelle ilgili çalışmalar HIZLI degil
Ayrıca özellikle
AKMESE KAVŞAĞI , KANDIRA ÇIKIŞIDIR.!!!!
Bu sebeple AKMESE KANDIRA ARASINA agir tonajli araçlara hitap edecek (kartepe yolu dişinda)

KANDIRA GIDA OSB ye giriş cikisi kolaylaştıracak BAGLANTI YOL IHALESIDE
30 haziran da yapılacak...!!!!
Konuyla ilgili belge daha önceki yazımda paylaşıldı!!!
( Tekrar tekrar sormayalım komik duruma dusmeyelim ltf.sormak yerine eski mesajları okuyalım,)
Bilmeyenler icin,
KANDIRA GOSB temeli 26 mart 2019 atıldı yürütmeyi durdurma karari iptal edildi.
Muadil inşaa suresi 3 yıl AKMESE CIKISININ ANLAMI zaten KANDIRA BAĞLANTI YOLU ILE KANDIRA OGS ye ulasilmasiydi
KMO tüm kesimlerde "AGIRLIKLI TICARI OLARAK HAREKET EDECEK" buna mukabil baglanti yol giriş çıkışlar ANA KAVSAKLAR çok önem arz etmektedir

Cikis ve baglanti YOLU hedefine ulasiyor

En son Sehlen tarafından Çrş 12 Hzr 2019, 17:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Mustafa ahmet2
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 14:39

Alıntı:
Bu kmo adeta özalın bütün yaptığı iyi icraatların içine eden izmir çeşme otoyolu gibi

bayramın 3. günü Sapanca'dan İstanbul a 4 saate geldim. Eğer kmo bağlantısı olsa evimize 1,5 saatte ulaşacaktık. Çoluk çocuk perişan olmayacaktık. Trafikte kalmadığımız için İzmit in havasını kirletmeyecektik. Acil hastası cenazesi olan bizimle trafikte aynı işkenceyi çekmeyecekti. İnsanlar yolun kenarına tuvalet yapmayacaktı. ve saire...
Allah hepimize insaf, muvazene ve muhakeme versin.
Kardeşim pahalı de, rant de, her şeyi de de Çeşme deme bari...

Feridun341
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 20:11

Alıntı:
aydın bahadır

Allah kuranda derki,onların gözleri vardır,görmezler.kulakları vardır duymazlar
Ormanların güzeliklerini göremeyip bizi ağaca oduna takılmakla itham edenler,yollar arabalar villalar medeniyet değildir.İstanbulun her yeri beton yığını oldu.Bu hırs bu açgözlülük nereye kadar sürecek.Hisarüstünde eylem yapıp üçüncü köprüye karşı olduğunu onbeş yirmi sene önce söyleyenler şimdi istanbula ihanet ettiklerini söylüyorlar.Millete hizmet için yapılan metroları,avrasya tünelini destekliyorum.Bu kmo adeta özalın bütün yaptığı iyi icraatların içine eden izmir çeşme otoyolu gibi

Bu forumu bilgi için takip ediyorum. Ama öyle salakça, hiç bir dayanağı olmayan, fikir içermeyen ve sırf tutarsız ideolojik hastalıkları dolayısıyla yazanları görunce ülkemiz adına kahroluyorum.
Bir detayı belirtmem gerekiyor: İktidar partisiyle bir bağlantım olmadığı gibi, yaptığı bir sürü yanlışı da eleştiriyorum.
Gelelim konuya, yukarıda ne denilmiş: "yollar, arabalar, villalar medeniyet değildir."
Bunlar, Avrupa ülkelerinde, ABD'de Japonya'da var. Afrika ülkelerinde ve bazı uzakdoğu ülkelerinde yok.
Peki hangisi gelişmiş ve refah içinde, medenice yaşıyor? Hangisinde doğan çocukların yarısı küçük yaşta ölüyor? vs. vs.
Bu kadar açık ve net olan bir konuyu yazmak zorunda kalmaktan utanıyorum.
Başka ne demiş: "Hisarüstünde eylem yapıp üçüncü köprüye karşı olduğunu onbeş yirmi sene önce söyleyenler şimdi istanbula ihanet ettiklerini söylüyorlar." Birinci ve ikinci köprü düşmanlarını da biliyoruz. Ülkenin ilerlemesinden kahrolanları da biliyoruz.
Sonra da kmo'yu diline dolamış. Ne denir? Neredeyse herkesin bir an önce açılmasını beklediği, trafik sorununun çözümüne katkı sağlayacak bir yola düşmanlık eden birinin aklından şüphe etmek tabii değil midir.

Mustafa ahmet2
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 21:11

Yıllar evvel bir arkadaşla yatırımlar üzerine konustugumuzda; o zaman ki hükümete yatırımlar neden yapılıyor diye kızıyordu. çünkü o ekol yatırımların yapılmamasını, halkın mahrum bırakılmasını, bu nedenle halkın isyan ederek hükümeti devireceklerini varsayiyorlardi, hala öyle mi bilmiyorum

jeremias88
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 10:05

Herşey çok güzel ve yolundaysa neden bu kadar işsizlik ve yoksulluk var arkadaş?
Sorgulamayan bir beyin için sorun olmaması normal bir durum tabiki herşey süper.

kerimhalit
3 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 14:40

şimdi ben geçmiş yorumları okumadan soru sordum diye kızacak bazıları pusudalar biliyorum. Ama 2480 mesaj var nasıl okuyim. Soru geliyor.
Kınalıya kadar olan kısım ne zaman bitecek?

10-20 sayfada bir biten ve bitecek kısımlarla ilgili periyodik bir güncelleme mesajı yazılsa hemen buluruz.

sayfa 248
ANA SAYFA -> ULAŞIM