Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri ve Haberler
« önceki   123 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 33
oguzhan23
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 11:34

Harbi harbi yazık günah bari o otobüslerle ilçelere köylere sefer düzenleyin kışı bilmem ama yazın iş yapar nebileyim 4 aracı harput hattına sabitleyin 2 harputta 2 merkezde olmak üzere, yada pertekteki kaplıcalara hazarbabaya Sivrice deki mesire alanlarına sabitleyin şehir içindeki turizmi hareketlendirin ama nerdeeee

GkhanTR
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 12:22

ÖHO olduğu için sahipleri satar diye düşünüyorum. Model yılları nedir bilmiyorum ama bu şekilde bir yol izlenmesi daha olası.

Hazar23
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 13:01

Malesef standartlara uygun değiller. Bildiğim kadarı ile engelli kullanamıyor ve klimasızlar.

vehbiwow
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 13:21

Standarta uygun değil derken şaka mı yaptınız? Mevcut yeni otobüslerin hiçbirinde doğru düzgün klima çalışmıyor. Elazığ toplu taşıma yükünün %75 ini çeken minibülerin hiçbirine engelli binemiyor, klima çalışmıyor, ayaktaki yolcu dışarıyı göremiyor. Bu durum ortadayken eski otobüsler gayet iyi. Takılacak bir klima ile elazığ toplu taşımasına çok faydalı olurlar.Zamanında da söyledik ama otobüslerin fabrikaya iade edildiği söylendi.

kaanzng23
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 13:23

Garajda ki tüm araçlar 2009 model ve toplama araçlar. Araçların klimaları yok ve engelliye uygun değiller. Araçlardan bir kaç tanesi beldelere satıldı veya hibe edildi. Araçları sadece istenirse köylere kullanılabilir. Şehir içindeki hatlara uygun değiller.

alper23

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 14:58

Alıntı:
Şehir içindeki hatlara uygun değiller.

Niye aldılar elese????

vehbiwow
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 15:11

Şehirdeki hangi minibüse engelli binebiliyor?

Hazar23
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 15:32

Alıntı:
Standarta uygun değil derken şaka mı yaptınız?

Vehbi herşeyi ters anlamak zorunda değilsin klimasız araç yüksek araç toplu taşıma için standart dışıdır bu kadar net. Yok sonradan klima takılır yok aracı alçaltırsın onu ben bilemem. Bildiğim bir konuda yorum yaptı.

kaanzng23
3 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 13:29

Birde şunuda belirtmek isterim haber yapan gazetecinin evinin önünde durduğu için araçlar kendisi rahatsız olduğu için haber yaptı. Yoksa otobüsler umrunda değil.

vehbiwow
2 hafta önce - Cum 06 Eyl 2019, 17:31

Bu şaka mı? Belediye Mücahit yanılmaz dönenimde milyonlarca lira verip hatları ve otobüsleri aldı. Şimdi tekrar satıyor. Konun ayrıntısını bilen var mı? Ben yanlış mı anladım acaba?

Belediyemiz sınırları içerisinde toplu ulaşım ihtiyacını yürütmesi amacıyla 52 adet otobüs hattının 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun hükümlerine göre Rotasyon usulü ile çalıştırılmak üzere 10 yıl müddetle kiraya verilmesi ve bu hatlarda hizmet gören araçların ise satışı için Belediye Başkanına ve Belediye Encümenine yetki verilmesi hususunda gerekli meclis kararın alınması ile ilgili Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün başkanlık onaylı 21/08/2019 tarih ve 1420 sayılı teklif yazısı görüşüldü.

Belediyemiz sınırları içerisinde toplu ulaşım ihtiyacını yürütmesi amacıyla 52 adet otobüs hattının 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunun hükümlerine göre Rotasyon usulü ile çalıştırılmak üzere 10 yıl müddetle kiraya verilmesi ve bu hatlarda hizmet gören araçların ise satışı için Belediye Başkanına ve Belediye Encümenine yetki verilmesi hususunda, belediyemiz meclis üyelerince yapılan müzakere neticesinde;

Konunun detaylı şekilde incelenerek bir rapor halinde yeniden meclise sunulmak üzere “Ulaşım İhtisas Komisyonu”na havalesine, bu hususta gerekli işlemin yapılması için kararın bir örneğinin Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne tevdiine, oybirliğiyle karar verildi.

sayfa 33
« önceki   123 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM