Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yeni Belediye Başkanı Mansur YAVAŞ projeleri ve sorunların çözümleri?
« önceki   123 ... 878889 ... 121122123   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 88
Mehmetbk
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 14:28

O değilde Gökçekti Tunaydı Yavaştı derken olan Ankaraya bizlere oldu ve olmayada devam edecek gibi.
İstanbulda denizin altından metro geçer Ankarada Havaalanına metro yok her seçim etüt çalışması proje aşaması denilerek kandırıldık . Ankara gelişsin diyoruz ama bu şartlarda zor. Hükümet ve belediye farklı olduğu için büyük ihtimal sadece küçük rutüşlar ile 5 yıl geçecek gibi. Belediyenin metro ve büyük proje yapma şansı çok zor gerçekci olalım ama en azından çabalayıp halkın talebini karşılasa çok iyi olur.

Benim takip ettiğim Fuar alanı konusu vardı Mansur Yavaş seçimden önce her yerde seçilirsek ilk işimiz fuarın bitmesi için çabalayıp fuar civarını canlandırıp ekonomiye katkı sağlayacağız demişti . Mavi masaya mail attım bölge ile alakalı projemiz çalışmamız yoktur diye cevap geldi inşallah her iş her söz bu şekilde olmaz.

Aslan Sevda
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 14:31

Mansur Bey ilk iş diye 100 tane işe dedi ☺ Acaba ilk iş ne olacak ? Metro falan imkansiz. Devlet destegi olmadan ne metrosu ? Belediyenin maddiyatini aşar

serdar72
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 14:38

Artık sizi keyifle okuyacağım...

bakalım ağlama duvarınızda ne kadar ağlayacaksınız..

ne yazarsanız yazın. Mansur Benim babamın oğlu değil.. iftira atanlara da teşekkür ediyorum. Günahlarımdan beni hafiflettiğiniz için...

taktım sepetimi koluma işim var giderim yoluma..

Musa Ardıç
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 15:11

Alıntı:
O değilde Gökçekti Tunaydı Yavaştı derken olan Ankaraya bizlere oldu ve olmayada devam edecek gibi.
İstanbulda denizin altından metro geçer Ankarada Havaalanına metro yok her seçim etüt çalışması proje aşaması denilerek kandırıldık . Ankara gelişsin diyoruz ama bu şartlarda zor. Hükümet ve belediye farklı olduğu için büyük ihtimal sadece küçük rutüşlar ile 5 yıl geçecek gibi. Belediyenin metro ve büyük proje yapma şansı çok zor gerçekci olalım ama en azından çabalayıp halkın talebini karşılasa çok iyi olur.

6 milyon insanın yaşadıgı, Türkiye Cumhuriyetinin başkentinde, aynı partiden olmasına ragmen, gökcegin yarım bıraktıgı iki metro haricinde, İstanbul hep vitrin olarak sunuldu ve Ankara geri planda kaldı.
Bu durumun seçimin kaybedilmesindede etkili oldugu gözardı edilmeden, iktidar desteginin olması gerektigi durumlarda yavaşın bunu kamuoyu ile paylaşması gerekir.

Geçen haftasonu yogun yagış sonrası yaşananlar ve alt yapının yanında yanlış yapılaşmanının bir örnegini paylaşmak istiyorum.

Görselde " istasyon caddesi "başkentraya paralel ve arasında 50 metre bir boşluk var, 2 gidiş 2 geliş olan çift şeritli yolun yetersiz kaldıgı bir zaman diliminde, Ankara çayınada yakın olan bu 50 metrelik boşlugun gerekli altyapı çalışması yapılmış olsaydı ve gereksiz gecekondudan bozma işyerleri ile donatılmasaydı en azından o bölgede biri bogulmasına digerinin kalp krizi geçirerek iki kişi hayatını kaybetmesine ve maddi hasara yol açmazdı.
Ayrıca trafigin yetersiz kaldıgı bu bölge çift şeritli gidiş geliş yerine çok rahat 4 şeritli gidiş geliş şeklinde yapılır ve boşa harcanan zaman ve yakıtdan tasarruf edilirdi.
En önemli nokta ise bir dönem haricinde yıllardır aynı yerde görev yapan enver demirelin hiç bir başarısı olmamasına ragmen tekrar tekrar halkın teveccühüne mazhar olması, sanmıyorum ama aynı gökçek gibi yavaşada sirayet etmez.

aybars1910
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:12

Yapracık tarafından meşe dağı ve yükseltilerinden geliyor yoğun su kütleleri.

Ankara Belediyesine geçen ay verdiğim dilekçede konuyu belirttim önlem alınmasını istedim. Önlem aldıklarını ifade etmişlerdi.

Hatta Bağlıca başlığında paylaşmıştım.

Aslan Sevda
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:20

Alıntı:
KEÇİÖREN GENELİNE 50 BİN 694 ÇİÇEK DİKİMİ YAPILDI

Keçiören Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü yeşillendirme ve ağaçlandırma faaliyetlerinin yanı sıra Keçiören’de bulunan parklarda çiçeklendirme çalışmasını tamamladı. Keçiören Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğün yürüttüğü çiçeklendirme çalışmasında, Fatih Sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim ve Kanuni Parkları başta olmak üzere Keçiören’deki birçok parkta çiçek dikimi gerçekleştirildi.

Begonya türünden 40 bin 800, Kadife türünden 6 bin 384, Petunya türünden 3 bin 360, Şarkıcı Petunya türünden ise 150 adet olmak üzere toplamda 50 bin 694 çiçek dikiminin yapıldığı çalışmalarla Keçiören çiçek bahçesi görünümüne kavuştu.

Keçiören Belediyesi bu kadar ağaç ve çiçek dikerken Büyükşehir Belediyesinin yaza hiçbir hazırlık yapmaması tuhaf

(+)

(+)

(+)

mertgil
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:25

Ne zaman ki kamu çalışanlarının ücretleri,
bilgileri yetenekleri yeterlilikleri vasıfları nispetinde özel sektör çalışanların ücret, hak ve şartlarına yakınsar işte o zaman gömleğin ilk düğmesi doğru iliklenmiş olur.
Kamular arpalık olmaktan çıkarıldığında da gerçek yapısal reform yapılmış olur.

Aslan Sevda
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:26

Devlette ve belediyelerde avantadan para alan o kadar çok çalışan var ki ...
Yenimahalle Belediyesinde eline süpürge değmemiş belediye işçileri biliyorum. Yeşil elbiseyi giyip parkta oturup sigara içiyorlar

mertgil
2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:35

Kamudakiler özel sektör çalışma şartlarına zorlanmadan avanta,rant,üretmeden tuketmek,sebepsiz zenginlesmeler, hak etmeden yaşantılar, komisyonculuk düzeni devam eder.Senin adamın benim adamım ilkelligini oynarız.
Bir bölüm hak etmeden hayal ötesi zenginlesirken totalede devasa borç yükü kalır.

Ankaralı Halil

2 hafta önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:35
Mansur Yavaş hizmet etmeyecek

Siz ne zaman gördünüz chp belediyelerinin doğru düzgün iş yaptığını?Adamlar belediye deposundaki paraları hem heykele hem de farklı farklı gereksiz işlere harcıyor.İşleri güçleri israf.[/quote]

sayfa 88
« önceki   123 ... 878889 ... 121122123   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet