Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1023
cCcenk38
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 14:44

Gece yatamadim moralim hala bozuk.

Resul GUL
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 15:09

Fransa ile oynadığı oyunla Yıllar sonra acaba mı deyip tv karşısında Milli Takımı izledik

O Oyunu diğer Maçlara da yansıtmaya çalışırsa eski günlerdeki gibi zevkli seyri güzel Oyunlar görürüz dedim ama olmadı Umarım Diğer karşılaşmalar da İzlanda Maçı gibi olmaz..

Hakan Sungur
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 15:24

İzlanda bize ters geliyor. 1-0 yenip EURO 2016'ya giderken bile santraforsuz çıkıp, oyunumuzu da rakibi oynatmamak üzerine kurmuştuk.

Ekim ayında durum netleşecek.

11 Ekim / İzlanda - Fransa
14 Ekim / Fransa - Türkiye

Eğer Fransa bu üç günde coşarsa, final yine Kasım'da Konya'da İzlanda maçıyla yaşanır.

14 Kasım / Türkiye - İzlanda

süleymanKS

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 15:57

Fransa maçımız İzlanda'nın da gözünü korkutmuştu. Bizim yapmamız gereken ilk 20 dakikada var gücümüz ile saldırıp 1 hatta 2 gol bulmaktı. Başta golü bulsaydık İzlanda moral olarak çökecekti. Ama bizim yapmamız gerekeni onlar yaptı. Baskı kurup peş peşe 2 gol atıp motivasyon üstünlüğünü ele geçirdi.

Şu gerçek ki Burak ve Ozanın ilk 11 de başlaması çok büyük hata. Hatta kadroda olmaları bile büyük hata. Keşke havaalanında o ikisinin çantalarından yasadışı şeyler çıksaydı da İzlanda'ya sokmasaydılar onları Yusuf ve Abdülkadir girince maçın havası değişti. Maça onlarla başlamalıydık. Genç ve başarıya aç futbolcular kendilerini göstermek için her zaman canla başla oynarlar. Hele hele transfer sezonu içerisinde kendilerini beğendirmek, değerlerini artırmak için extra gayret gösterirler. Bu gençler ile ilk 11 kurmalıyız.

Ugi Öz

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:04

Biz bazen bosuna seviniyoruz. Bizim oyuncular bi mac iyi güzel oynadiginda hemen kendilerini galiba cok güclü iyi saniyorlar ama bi sonraki macta hemen burnunun üstüne düsüyorlar, Kamera karsisina gecip özürdileriz takim olarak cok kötü oynadik felan filon hep ayni sözler.. hele 340.000 nüfuslu bi ülkeye yenilmek daha üzücü. Bi Mugla, Düzce vs. Kadar nüfuslari var, adamlar bizi 4:0, 5:0 yenebilirdi..

En son Ugi Öz tarafından Çrş 12 Hzr 2019, 16:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cCcenk38
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:07

2002 ve 2008 ruhlari bir daha gelmez, ben umidimi kestim

Ugi Öz

3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:11

Alıntı:
2002 ve 2008 ruhlari bir daha gelmez, ben umidimi kestim

Cenk, aslinda atrenörde de 50% suc var. Adam gidip Ozan Tufan gibi oyuncuyu oynatirsa ve takimi iyi hazirlamasa böyle olur. Ömür girdi sag taraf uctu, niye ilk 11´de oynatmiyorsun.. Yazik. 4/4 yapabilirdik..

cCcenk38
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:14

O da dogru.. Ozan gibi kazmayi oynatiyor. Burak’la beraber tum mac dokulduler ama ikisini de cikarmadi!

Yenmeyi gectim, 2’nci yari rahat bir puanla donebilirdik. Elimize firsatlar da gecti ama olmadi

Insallah ders cikarirlar. Onumuzdeki Andorra, Moldova ve Arnavutluk maclarini kayipsiz gecmemiz lazim. Boylece lider olarak Fransa’ya gideriz. Onumuzdeki 3 macin 1’inde puan kaybedersek havlu atariz. Zaten daha once iki farkli elemede Moldova’ya takildik deplasmanda.

Hakan Sungur
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:25

Ozan'lı orta saha ne süpürebildi, ne oyun kurabildi. 30. dakikada, televizyon başında çıkar şunu diye yalvardık ama hoca tınlamadı. Zeki Müren de bizi duymayacakmış meğer, çok acı bir şekilde öğrendik. 90 dakika Ozan gibi genç bir dobişi kaybetmemek için, maçı kaybettik be hocam.

Kipcak
3 ay önce - Çrş 12 Hzr 2019, 16:26

Macin en kötü adami acik ara Hakan Calhanogluydu.

Bu cocuk gercekten topu bilmiyor. Gördügüm en overrated topcu. Sut cekmeyi de becerimiyor artik.

Bu ve Olcay Sahan gibi adamlara 10 numarayi vereni döveceksin.

sayfa 1023
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET