Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 910
selver33
2 ay önce - Prş 06 Hzr 2019, 18:22
Daire temizliği

...3 . son aşamada ise genel temizlik sonrası tekrar detay temizliğinin en ince ayrıntısuna kadar yapılması aşamalarından oluşmaktadır, lütfen rezarvasyon için 2 gün önceden aeamayı unutmayınız.05392039575 mesaj ve whatsapp mesajlarınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Hsyn123
2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 00:11

Saat 00:06 ve hala site icerisinde parkta cocuk sesleri var camlar kapilar acik oldugu icin ses direk evin icinde benimde cocugum var 9 10 gibi uyuyor ve sesleri duydukca uykusu dagiliyor biraz dikkat etmek gerekmiyormu acaba mesela saat 10dan sonra cok ses yapilmamasi konusunda?

ozgurfantastik
2 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 13:44

07.09.2019 / BAKYAPI - Prestij Optimum

(+)

(+)

Rennat
2 ay önce - Pzr 09 Hzr 2019, 17:49

Günün sorusu? 4 ay opsiyon süresi geçtikten sonra tüketici mahkemesine veya avukata gidip kira bedeli alan site sakini var mıdır?

GDOO
2 ay önce - Pzr 09 Hzr 2019, 17:54

Bak yapıya elini veren kolunu kaptırıyor .. onlarda bişi alabilmek ne mümkün ... gecikme oldu kira ödemediler .. abonelik ücretlerini fazla fazla aldılar geri iadesini yapacaklarını söylediler yapmadılar .. tapu degişirken ödenen tutarı firma ödemesi gerekiyordu bize ödettiler ... şuan sitenin bu haliyle yüksek ve bişi yapılmadıgı halde aidat alıyorlar .. demem o ki sadece alıyorlar verme konusunda hiç yoklar ..

Prusa
2 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 17:41

Arkadaşlar whatsapp grubunda evlerimiz neden 250 bin lira diye günlerdir süren bir muhabbet var. Ben dairemi 200 bin tl ye aldım. Fiyatların uçmasını bekleyen bazı komşularımız var. Ama gerçekleri görmezden geliyorlar. Burası demirtaş kimse bu yönden bakmıyor. Hava kirliliğini düşünmüyor. Evim neden bu fiyat tek konumuz bu. Kimse oturmaya almamış dairesini yada çok mutsuz. Ben daireye taşındım ancak 1200 tl ye kiraya vericem. Gruptan ayrıldım ve bu insanların tek derdi neden evimizin fiyatı düşük. Bütün gün bunu konuşuyoruz. Yok 3+1 daha pahalı aslında 2+1 bu kadar ucuz olmamalı. Sitede yaşamayı düşünen yok herkes zengin olmanın hesaplarını yapıyor.

selver33
2 ay önce - Prş 13 Hzr 2019, 21:08
Satılık

Evlerini 250 bine satanlar iş karşılığında mütaittetteb almış kişiler, piyasalar kötü adam kaç verirsem vereyim kardır diye düşünüyor, onların elindeki daireler bitince fiyatlar yükselir.bu arada kiraların 1500 gittiğini duydum bu da iyi bir fiyat

Trajanus
2 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 11:18
Prusa

Kapalı otoparkı olan kapalı bay bayan yüzme havuzu olan avmsi olan okulllara yakın olan bir site burası sizin algılarınız ne yönde bilmiyorum. 1200 tl gibi komik bir rakama kiraya veriyorum demeniz ve siteyi karalar yazınızın mantıklı tek izahı var siz manüplasyon yapıyorsunuz

Sozenc
2 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 11:26

Sevgili Prusa bir optimum sakini olarak kendi adıma cevap vermek istedim.

"Arkadaşlar whatsapp grubunda evlerimiz neden 250 bin lira diye günlerdir süren bir muhabbet var."
-Günlerdir böyle bir muhabbet dönmüyor arada bir konuşulan konulardan biri... hatta en arka sıralarda yer alan bir konu..

"Ben dairemi 200 bin tl ye aldım. Fiyatların uçmasını bekleyen bazı komşularımız var."
-Ben 290'a 2 yıl önce aldım, değerine ulaşmasını beklemenin neresi sakıncalı?

"Ama gerçekleri görmezden geliyorlar. Burası demirtaş kimse bu yönden bakmıyor. Hava kirliliğini düşünmüyor."
Demirtaş'ın neyi var neyi kast ediyorsunuz... Hava kirliliği Bursa değerlerinin çok mu üzerinde bizi aydınlatır mısınız? nedir ortalama değerleri?

"Evim neden bu fiyat tek konumuz bu."
Gerçekten tek konumuz bu değil doğru bilgi vermiyorsunuz.

"Kimse oturmaya almamış dairesini yada çok mutsuz."
Ben gerçekten oturmak için aldım, oturmak için alan çok komşum var ve mutluyum nereden vardınız bu kanıya?

"Ben daireye taşındım ancak 1200 tl ye kiraya vericem."
Ee demirtaş ama burası çok kirli bence en fazla 700 TL eder. Anlaşabilirsek bu fiyata kiralayabilirim..

"Gruptan ayrıldım ve bu insanların tek derdi neden evimizin fiyatı düşük. Bütün gün bunu konuşuyoruz.
Yok 3+1 daha pahalı aslında 2+1 bu kadar ucuz olmamalı."
Kendinizi tekrarlamışsınız kusura bakmayın ben de tekrar edicem bu doğru bir bilgi değil! Bütün gün bu konuşulmuyor, dün biraz beyin jimnastiği yapıldı.

Sizin yaptığınız gibi niyet okuma yerine kafamdaki soruyu size sorucam müsade ederseniz, siz bu şekilde bir paylaşımı neden burada yapma ihtiyacı hissettiniz paylaşabilir misiniz?

selver33
2 ay önce - Cum 14 Hzr 2019, 18:12
Kira

Daire boş dursun ama 1500 tl den aşağı vermem herkes bu şekilde yaparsa uzun vadede inanın kazanan biz olcağız çünkü bizim siteni artısı çok fazla ve bölgede fiyat performans olarak rakipsiz.

sayfa 910
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet