Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Konyaaltı Plajı ve Beachpark
« önceki   123 ... 65666768   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
sayfa 66
BeyDaglari
3 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 00:22

Herkese iyi geceler, bugün Konyaltı Plajına denize girmeye gittim ve gördüğüm görüntü felaketti. Önceki yılların aksine "beach" işletmeleri kanser hücresi gibi yayılmışlar ve neredeyse güzelim bütün plaj hattını işgal etmişler. Halka serbest mendil kadar alan bırakmışlar. Kıyı kanununa göre plajlar kimsenin mülkiyetine tahsis edilemez ve halka her daim açıktır fakat yan yana özel işletme şezlongların olduğu yerde de kimse havlu serip denize giremez. Bu Türel döneminden kalan bir kazık mı yoksa Böcek'in yaptığı bir işgüzarlık mı bilmiyorum ama ne olursa olsun bunun biran önce düzeltilmesi gerekiyor. Türkiye'deki en nadide plajlardan biri olan Konyaaltı halkındır ve özel işletmelerin tahakkümü altına alınamaz. Forum kullanıcılarını duyarlı olmaya davet ediyorum.

narses

3 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 18:16

Aynen çok haklısın...Muratpaşa-falezlerdeki yerler de öyle..Geçen yıl Eski Dedeman yanındaki plajların vatandaş için ayrılmış yerleri vardı . Bu yıl işletmeler tamamını kaplamış ücretli

BeyDaglari
3 ay önce - Pzr 09 Hzr 2019, 13:46

Herkesi CIMER'den bildirimde bulunmaya davet ediyorum bu konuda. Genelde bu kanal aracılığı ile bir sonuca ulaşılabiliyor. Şikayetimizi bu kanal ile Kültür ve Turizm Bakanlığı'na iletebiliyoruz, ben de cevap bekliyorum.

mba1907
3 ay önce - Pzr 09 Hzr 2019, 14:22

Dün ben sealife tarafında girdim denize. Sistem eskisi gibi yani bir özel işletme bir serbest alan şeklinde. Serbest bölgede insanlar havlu serip girebiliyor. İsteyen de özel işletme tarafında şezlong kiralayabiliyor. Bayram nedeniyle yoğunluk var bu doğru. Ayrıca Konyaaltı nin araç trafiğine büyük oranda kapatılması bir üst bulvarda trafik yoğunluğuna sebep olmuş. Tabi sadece bu alanda değil Antalya genelinde ciddi bir trafik sıkıntısı var.

maroz
2 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 11:32

Liman tarafında iki özel işletme var ve playın büyük kısmı halka açık. Ailecek olduğumuzda şezlonga gidiyoruz, aile dostları ile kalabalık gittiğimizda açık kısımda oturuyoruz. Herkes halinden memnun gözüküyor.

sayfa 66
« önceki   123 ... 65666768   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA