Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
salihhr

3 ay önce - Çrş 06 Mar 2019, 19:28

Menemen Belediyespor 3-0 Sivas Belediyespor (2. Lig Kırmızı Grup 25. Hafta)

Karakas Mehmet

3 ay önce - Pzr 10 Mar 2019, 17:10

SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1 TUZLASPOR A.Ş.

Karakas Mehmet

2 ay önce - Pzr 24 Mar 2019, 21:07

SİVAS BELEDİYE SPOR 4-2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.talha58
2 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 17:19

Sivas Belediyespor yine farklı mağlup oldu : 4- 1

Son dört haftada alttaki takımlar bütün maçlarını kazanamaz diye tahmin ediyorum ama yine de matematiksel olarak puan alıp rahatlamak gerekir. Ve gelecek senenin hazırlığı şimdiden başlamalı. Bakalım yeni dönemde bu takıma nasıl bir hedef konulacak. Bence çok üstünde durulmalı. Ligin gediklilerinden birisi oldu artık. Ekonomik zorluklarla düşenler ve bu lige yeni çıkanlar arasında devamlı zirve hedefi konulmalı. Artık şehirler iki takımı kaldırmaz falan bu dönemde doğru tezler değil. Birbirinden bağımsız ve ekonomik istikrarla gidilirse Sivas Belediyespor'un 1. ligde olması Sivasspor için de iyi olur.


MUAMMER TÜRK
2 hafta önce - Cum 31 May 2019, 04:31

Sivas belediyesporun ,yeni yönetimine başarılar dilerim,bu sezon birçok oyuncuyla yollar ayrılacak,mevcut hocaylada devam edilmeyecek,yeni teknik direktör NAMIK altınsoy oldu,şahsen bu hocanın adını alt liglerde çok duydum klasik 3.lig hocası,sivas belediyespora bana göre 1 beden küçük gelir,çokda öyle büyük başarısı yok,hocamı hoca işte,belediye sporda tıpkı sivasspor gibi yeniden yapılanmaya gidecek,güçlü takımların olduğu bu ligde bu yapılanmayı düzgün yapamazsa geçmiş olsun,belediyesporun hedefi ligde kalmak olmamalı,hedef playoflara kalmadan direkt şampiyonluk olmalı,bu çok zor değil,doğru futbolcu ve hocayı bulduğunuzda olay bitiyor,belediyespor maalesef lige bu hocayla 1-0 yenik başlıyor,geçmişte sivassporda oynamış eski oyunculardan birini hoca yapsalardı daha iyi olurdu,serdar bozkurt gibi hocanın beğenilmediği ortamda bu hocanın başarılı olacağını düşünmüyorum ,inşallah başarılı olurda yanılırım..belediye sporu şampiyon yapacaksa ya yusuf tokuştur,yada mustafa çapanoğlu.

talha58
1 hafta önce - Cmt 08 Hzr 2019, 21:31

Bir ara Adem Sarı, Atilla gibi oyuncular gelmişti Sivas Belediyespor'a. O zaman iyi bir heyecan oldu. Bence öyle bir heyecan da gerekiyor. Hedefsiz kalmamak önemli. Bu takım çoğunlukla Play-off sıralamasında yer aldı. Bence daha önceki yıllarda Sivasspor'da oynamış Süper Lig tecrübeli oyunculara da kapı açılabilir. Aydın Karabulut, Adem Koçak, Kadir Bekmezci, Burhan Eşer gibi isimler aklıma geliyor ilk etapta. Takımda bir iki tecrübeli isim yer alsa ve birkaç tane de Sivasspor'dan genç oyuncu katılsa güzel bir uyum yakalanabilir belki de.sayfa 19
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET