Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
salihhr

5 ay önce - Çrş 06 Mar 2019, 19:28

Menemen Belediyespor 3-0 Sivas Belediyespor (2. Lig Kırmızı Grup 25. Hafta)

Karakas Mehmet

5 ay önce - Pzr 10 Mar 2019, 17:10

SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1 TUZLASPOR A.Ş.

Karakas Mehmet

5 ay önce - Pzr 24 Mar 2019, 21:07

SİVAS BELEDİYE SPOR 4-2 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

talha58
4 ay önce - Pzr 07 Nis 2019, 17:19

Sivas Belediyespor yine farklı mağlup oldu : 4- 1

Son dört haftada alttaki takımlar bütün maçlarını kazanamaz diye tahmin ediyorum ama yine de matematiksel olarak puan alıp rahatlamak gerekir. Ve gelecek senenin hazırlığı şimdiden başlamalı. Bakalım yeni dönemde bu takıma nasıl bir hedef konulacak. Bence çok üstünde durulmalı. Ligin gediklilerinden birisi oldu artık. Ekonomik zorluklarla düşenler ve bu lige yeni çıkanlar arasında devamlı zirve hedefi konulmalı. Artık şehirler iki takımı kaldırmaz falan bu dönemde doğru tezler değil. Birbirinden bağımsız ve ekonomik istikrarla gidilirse Sivas Belediyespor'un 1. ligde olması Sivasspor için de iyi olur.

MUAMMER TÜRK
2 ay önce - Cum 31 May 2019, 04:31

Sivas belediyesporun ,yeni yönetimine başarılar dilerim,bu sezon birçok oyuncuyla yollar ayrılacak,mevcut hocaylada devam edilmeyecek,yeni teknik direktör NAMIK altınsoy oldu,şahsen bu hocanın adını alt liglerde çok duydum klasik 3.lig hocası,sivas belediyespora bana göre 1 beden küçük gelir,çokda öyle büyük başarısı yok,hocamı hoca işte,belediye sporda tıpkı sivasspor gibi yeniden yapılanmaya gidecek,güçlü takımların olduğu bu ligde bu yapılanmayı düzgün yapamazsa geçmiş olsun,belediyesporun hedefi ligde kalmak olmamalı,hedef playoflara kalmadan direkt şampiyonluk olmalı,bu çok zor değil,doğru futbolcu ve hocayı bulduğunuzda olay bitiyor,belediyespor maalesef lige bu hocayla 1-0 yenik başlıyor,geçmişte sivassporda oynamış eski oyunculardan birini hoca yapsalardı daha iyi olurdu,serdar bozkurt gibi hocanın beğenilmediği ortamda bu hocanın başarılı olacağını düşünmüyorum ,inşallah başarılı olurda yanılırım..belediye sporu şampiyon yapacaksa ya yusuf tokuştur,yada mustafa çapanoğlu.

talha58
2 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 21:31

Bir ara Adem Sarı, Atilla gibi oyuncular gelmişti Sivas Belediyespor'a. O zaman iyi bir heyecan oldu. Bence öyle bir heyecan da gerekiyor. Hedefsiz kalmamak önemli. Bu takım çoğunlukla Play-off sıralamasında yer aldı. Bence daha önceki yıllarda Sivasspor'da oynamış Süper Lig tecrübeli oyunculara da kapı açılabilir. Aydın Karabulut, Adem Koçak, Kadir Bekmezci, Burhan Eşer gibi isimler aklıma geliyor ilk etapta. Takımda bir iki tecrübeli isim yer alsa ve birkaç tane de Sivasspor'dan genç oyuncu katılsa güzel bir uyum yakalanabilir belki de.

talha58
1 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 14:00

Sosyal medyada Sivas Belediyespor'un yeni sezon formalarına dair paylaşımlar gördüm. Yanılmıyorsam Diadora markaydı. Sivasspor da o markayla çok iyi çıkış yapmıştı zamanında. Eğer paylaşılan görseller gerçekten Sivas Belediyespor'un yeni sezon formaları ise çok başarılı buldum.

Karakas Mehmet

5 gün önce - Cmt 17 Ağu 2019, 14:48

Sivas Belediyespor Fenerbahçe’den Alper Uğuz’u Transfer Etti

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren yeşil-beyazlı kulüp, son olarak Fenerbahçe U21 takımında forma giyen başarılı orta saha Alper Uğuz ile anlaşmaya vararak 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Teknik Direktör Namık Altunsoy’un raporu doğrultusunda transfer edilen 20 yaşındaki orta saha oyuncusu, önceki gün Sivas kampına katılarak çalışmalara start verdi.

Karakas Mehmet

2 gün önce - Sal 20 Ağu 2019, 10:36

Lig takımlarından Sivas Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig ekibi Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Karşılaşma 1-1 eşitlikle sona erdi.

Sivas Belediyespor Teknik Direktörü Namık Altunsoy, ilk ve ikinci yarıya farklı kadrolarla çıkarak futbolcularının performansını izledi. Çekişmeli geçen müsabakada ilk devre Yozgatspor 1959'un 1-0 üstünlüğü ile tamamlandı. Yozgat ekibinin golü Hamdi Tayfun Yıldırım'dan geldi. Sivas Belediyespor ise 2. yarıda Ömer Faruk Ermeç ile golü buldu. Karşılaşma 1-1 beraberlikle sona ererken, her iki takım da futbolcularının ve takımlarının durumunu değerlendirme fırsatı buldu.

sayfa 19
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET