Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir - Merkez Havalimanı
« önceki   123 ... 515253 ... 606162   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 52
Beykaresi
3 ay önce - Çrş 05 Hzr 2019, 17:54

Ahmet bey anlaşamadık galiba neyse çok mühim değil sonuçta ortak bir yerde buluştuk ben de içindekilerden memnun değilim. Balıkesir halkı ile Kayseri halkını yer değiştirelim.

İnsallah Papua yeni gine uçuşları da başlar.

bahattin10

3 ay önce - Çrş 05 Hzr 2019, 17:55

Ahmet abi bir onceki mesajimda Karesi beyine ironi ile yaklastim ama anlamadi. Sehri kucuk gorup aklinca dalga geciyor.bunlara ragmen buyuyecek balikesir

ahmet sert

3 ay önce - Çrş 05 Hzr 2019, 18:27

Anlamamakta da direnmeye devam ediyor, olsun varsın.Ben Kayseri, Konya vb.şehirlerde de az da olsa bulundum.Orada görev yapanların da yaka silktiğini, aman aman dediklerini gözlerimle gördüm. İçindekilerin değil kafalarının içinin değişiminden bahsediyorum ben.Adam gibi saatlerde Ankara'ya, İstanbul'a ve uygun görülecek yerlere sefer olsun yeter.İlerleyen zamanda Avrupa'dan da seferler olur neden olmasın...

Beykaresi
3 ay önce - Çrş 05 Hzr 2019, 19:21

Ahmet bey havaalanı ile ilgili yaşadığınız tatsız bir anı falan mı var ? Burada insanlar sevindikleri için mizah yaptılar. Siz olayı nereye getirdiniz bence kafaların içi değişiminden kendinizden başlayabilirsiniz. Saygılar.

ahmet sert

3 ay önce - Çrş 05 Hzr 2019, 20:08

Hayır ne alaka, yazdığın bu başlığı ben 10 sene önce açtım.Biz burada birşeylerin mücadelesini vermeye çalışıyoruz.Burasını takip edenler var, şöyle bir geriye doğru attığınız meajların içeriğine bir bakın bakalım...

bahattin10

3 ay önce - Çrş 05 Hzr 2019, 21:01

Bey karesi ahmet sert abim bu forumun en gediklisi. Yıllardır burada balıkesir mücadelesi veriyor. Saygıda kusur etmeyelim.herkesi itidale davet ediyorum. elâ inne ahsene'l-kelâmu ve eblağa'n-nizâm. kelâmullâhi'l-melîki'l-'azîzi'l-'allâm. kemâ kâlellâhu tebârake ve te'âlâ fi'l-kelâm. fe izâ kurie'l-kur'ânu festemi'û lehû ve ansitû le'alleküm turhamûn

alper10_
2 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 16:59

Balıkesir Merkez Havalimanı ile ilgili bilgisi olan yada yakın zamanlarda herhangi bir haber okuyan varmıdır ? Yaz sezonunun başladığı şu günlerde keşke havalimanımızın açılışı ile ilgili güzel haberler alsak ne güzel olur. Çok merkezi bir yerde olmadığından gidip inceleme fırsatım olmuyor ama Balıkesir için son derece önemli olan bu hizmetin bir an önce tamamlanmasını çok önemli buluyorum.

osb 1012
2 ay önce - Sal 25 Hzr 2019, 11:01

ALPER 10 KARDEŞİM KISACA şöyle bir bilgi vereyim sanırım çok birşeyi kalmadı ama şöylede bir husus var; Belediye öyle bir borç yaptı ki ye şimdi vakit nakit zaman ayırılamıyor belediyeyi arasak geçiştirme cevağplar veriliyor seçimde meydanlarda olanlar şimdi ortalarda gözükmüyor MONOTONLUK HALİ hakim şehirde belediyecilik artık yapamıyorlar eskiden di onlar borç gırtlağı aştı çözüm yok bu durumlarda sanmıyorum ben hemen yapılıp açılacağını tahminimce aralığı bulacak kasım-aralık

ahmet sert

2 ay önce - Sal 25 Hzr 2019, 11:49

Osb kardeşim havalimanını devlet dhmi eliyle yaptırır, havalimanını da belediyeye bağladın ya, iyice bir haller olmuş sana...

Profesör
2 ay önce - Sal 25 Hzr 2019, 12:09

Ahmet beye katılıyorum

sayfa 52
« önceki   123 ... 515253 ... 606162   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara