Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 9
Birol Ezertaş

3 yıl önce - Çrş 14 Ekm 2015, 18:44

(+)

(+)

nurgül bilen
3 yıl önce - Prş 15 Ekm 2015, 14:50

Mogan Park gibi 2 tane daha yapılsa yeridir, yeterli olmuyor 7 milyon başkentliye ,yalnız seçenekler geliştirilmeli, her yerde luna park olması gerekmez , bazı yerler sadece kırlık , akarsu kenarı , ya da ormanlık yapılabilir ,ama en büyük ihtiyaç su sporlarına uygun yerler ,denize gidemeyen dar gelirli aileler, çocuklar gençler için koskoca başkentte hiç bir yer , alan yok,berlinde ,leipzig de ,münih de yapay göller var, yüzülebiliyor , her çeşit su sporu yapılabiliyor, en azından gölün içinde olmasada , kenarında eskişehirdeki gibi büyük yapay nehir -havuzlar yapılabilir , mogan gölü güney kısmından genişletilirse , kumsal bile olabilir , batıda bu şeyler 19 yüzyılda yapılmaya başlanmış !

Birol Ezertaş

1 yıl önce - Pzr 22 Tem 2018, 00:13

(+)

(+)

Ksmrmvi
3 ay önce - Sal 04 Hzr 2019, 19:07

Zamanında video paylaşmıştım. Parkla ilgli Türkçe ve inglizce bilgi notu şeklinde altyazı ekleyip yenisini yaptım. Eski videoyu kaldırdım kullanım dışıdır. Buyurun sizler için gidip çektim. Üşenmeden Kanala abone olursanız sevinirim. Bu işten kazancım yok aksine fazlasıyla maddi manevi emeğim var. Amacım memleketi tanıtmak. Sizlerden abonelik geldikçe daha da yürekleniyor insan. Kanalda başka videoları da izleyebilirsiniz.

sayfa 9
ANA SAYFA -> ANKARA