Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3523
Serkan99
3 ay önce - Sal 14 May 2019, 15:41

-ilginç bir teklif mi ?

-Muhalefet bu teklifi benden almıştır..

-Bakın eski sayfalara defalarca yazdım stadı devletin satın alması gerektiğini...

Berktuğ
site denetçisi

3 ay önce - Prş 16 May 2019, 23:50

(+)

emreasni
3 ay önce - Cum 17 May 2019, 22:40

Timsah Arena da ilk defa bir maçın biletleri tükendi.

demir77
2 ay önce - Pts 27 May 2019, 19:18

ptt 1. ligin en modern stadır.

gökhan gülşin

2 ay önce - Pts 27 May 2019, 19:27

İlginç değil mi? Timsah arenaya 4 büyükler falan geldi ama bütün biletler Göztepe maçında satıldı.
Ben herzaman derim.
Süperlig tüm Anadolu kulüpleri için taraftar erezyonuna neden olur.
Ama kümede kalma mücadelesi veren kulüplerin taraftar sayısı artar.

emreasni
2 ay önce - Sal 28 May 2019, 22:50

Seneye PTT de tribunumuzde eski günlerine dönecek inşaallah. Sakarya Eskişehir maçları çok ateşli geçecek gibi. Ayrıca şu tellere pankart asmayı bırakalım artık pankart olmayınca kale arkası daha büyük görünüyor

Berktuğ
site denetçisi

2 ay önce - Prş 30 May 2019, 11:38

TİMSAH ARENA’DA HASAR BÜYÜK! BURSASPOR STADYUMU’NDA EN AZ 1.5 MİLYON TL’LİK ZARAR
Alıntı:
Sakaryaspor ile Fatih Karagümrük arasında dün oynanan TFF 2. Lig Play-Off Final maçının ardından Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda 1 buçuk milyon TL'lik zarar oluştu.

Dün Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda Sakaryaspor ile Fatih Karagümrük takımları karşı karşıya geldi. Müsabakanın ardından her iki takımın taraftarlarının stadyuma verdiği zarar gün yüzüne çıktı.

Bursaspor Kulübü yetkilileri, TFF Gözlemcisi ile birlikte yaptıkları değerlendirmede, Fatih Karagümrük taraftarlarının yer aldığı Bursaspor 1963 tribünün koltukları, televizyon ekranları, VİP tribünündeki koltukların büyük bir bölümü, Sakaryaspor taraftarlarının yer aldığı tribünlerdeki koltukların büyük bölümü kırıldı.

Ayrıca soyunma odasındaki duşların büyük bir bölümünün sökülerek götürüldüğü ve çimlerin meşale ile patlayıcı maddeler sebebiyle zarar gördüğü tespit edildi. Kulüp yetkililerinden edinilen bilgiye göre, zararın 1 buçuk milyon TL olduğu öğrenildi.

Kaynak: https://linehaber.com.tr/timsah-arenada-hasar-buy ...lik-zarar/

Bunu yapanlara ben insan dememekle beraber, Kişiler tek tek tespit edilip cezaları neyse kesilmeli.

sdgr

2 ay önce - Cum 31 May 2019, 16:14

stadyum kafasında halaaaaa çalışma yok. belediye bu kadar mı fakir? ne istanbul yolu metro da inşaat var ne stadyumda?

yazıklar olsun nereye gidiyor vergilerimiz

jasius2006
2 ay önce - Cum 31 May 2019, 18:44

[url=]

Bursaspor:Siyasilerin gelir kapısı

sinan_ada
2 ay önce - Cmt 01 Hzr 2019, 01:34

Belediyede para yok mevcut borçları ödeyebilecek şekilde yeni kredi çekerek kapatmak için uğraşıyorlar bana göre vadettiği projelerin yarısını bile yapamazlar stada gelince stad kimin umrunda maç oynaniyomu oynanıyor nasıl olsa taraftar 5 km yürüyüp stada geliyorya onlar ona bakiyor

sayfa 3523
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet