Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Samsun - Şehirlerarası Otobüs Terminali
« önceki   123 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 34
umitizm
1 ay önce - Prş 16 May 2019, 04:24

Alıntı:
Otogarin yeri bnce iyi hatta turkiyenin en iyi otogarlari arasindadir ulasim konusuna gelirsekde toplu tasima o bolgede cok yogun degil ama taksi vs ozel aracla ulasim zor degil.

Bunu yazan insanın Türkiyede kaç otogara gitiğini merak ediyorum. Keşke misafir olmasaydı da kendisine sorabilseydim. Taksiyle Türkiyenin hiçbir yerine ulaşım zor değil. Cumhuriyet Meydanında bir taksiye el kaldırın "Tunceli Nazımiye'ye gideceğim" deyin hemen götürür. Yeterki paradan haber verin.
Şu 2 tabloyu kıyaslayanlar Samsun Otogarının ulaşım konusundaki eksiğini rahatlıkla kavrarlar, diye tahmin ediyorum: http://samulas.com.tr/t2-cumhuriyet-meydani/ https://www.burulas.com.tr/otobus-hareket-saatler ...amp;hat=38

Atakum Mehmet
1 ay önce - Cmt 25 May 2019, 11:22

gurbet55

3 hafta önce - Prş 30 May 2019, 13:31
BERBAT

GÖREVİM DOLAYISIYLA TÜRKİYE'NİN BİRÇOK İLİNİ GEZDİM. SAMSUN OTOGARI TÜRKİYE'DE EN KÖTÜ 5 OTOGAR İÇİNE GİRER. ÇEVRE TEMİZLİĞİ SIFIR. ULAŞIM ÇOKTA İYİ SAYILMAZ. OTOGARIN DIŞINA RESMEN MARKET AÇMIŞLAR,ONLAR AYRI Bİ SIKINTI. BİRDE ÇATISINDA MASONİK İŞRETLER OLDUĞU SÖYLENİYOR( BU NE DERECE DOĞRU BİLMİYORUM)

Atakum Mehmet
3 hafta önce - Prş 30 May 2019, 14:02

Birçok şehire gittim.
Otogar kötü değil, çoğu ildeki otogarlardan kat be kat daha iyi.
Sadece iyi bir çevre düzenlemesi yapılabilir. 10 günlük işçilik demek.
Otogar dışında ki marketten kasıt Makro alışveriş merkezi mi? Eğer onu diyorsanız, bunun otogarla ne alakası var?? Kaldı ki o AVM artık kapandı.
Bir ara Samsun gazetelerinden biri çatısı niye sarı yapıldı diye eleştirmişdi, haha!
Yazmak için yazmayın.

nio55
3 hafta önce - Prş 30 May 2019, 17:45

Otogarın içi gayet derli-toplu ve geniş bence, gayet iyi. Dış tarafının kesinlikle düzenlenmesi gerekiyor, 1 yıldır görmüyorum fakat otogara giriş yollarında ki asfaltlar hala aynıysa, kesinlikle yeni asfalt yapılması gerekiyor.. Ulaşım konusunda biraz sıkıntılı, ücretsiz servislerin kalkması kötü oldu bence. Mevki olarakta bence gayet güzel bir yerde otogar.

sayfa 34
« önceki   123 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler