Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Deniz EFE

1 yıl önce - Prş 24 May 2018, 10:12

Haberler ve Sohbet başlığı kilitli olduğu için buraya yazayım istedim, Kent Estetiği daire başkanlığı binasının yıkıldığını gördüm, bu alana ne yapılacak bilen ya da fikri olan var mı?

Erdal Düven

1 yıl önce - Prş 24 May 2018, 13:51

Gerçekten süper olur deniz bey ama bizde uygulamaya koymak çok sıkıntılı oluyor nedense çözecek başkanlar ya seçilemiyor yada görevden alınıyor yada bazılarıda anketten öte geçemiyor...

sedat1010
1 yıl önce - Prş 24 May 2018, 16:46

edremit caddesi kent estetiği binası boşaltılırken önünde bir kaç hafta önce bir inşaat firmasından satılık daire tabelaları görmüştüm

Erdal Düven

1 yıl önce - Prş 24 May 2018, 18:52

Alıntı:

edremit caddesi kent estetiği binası boşaltılırken önünde bir kaç hafta önce bir inşaat firmasından satılık daire tabelaları görmüştüm

Evet eski yıkılan kent estetiği yani park bahçeler müdürlüğü net inşaata satılmış net bir bilgi olmamakla birlikte 18 milyona satılmış büyük şehir tarafından yıkılan alanada konut yapılacak.

ahmet sert

1 yıl önce - Prş 24 May 2018, 21:09

Alıntı:
Evet eski yıkılan kent estetiği yani park bahçeler müdürlüğü net inşaata satılmış net bir bilgi olmamakla birlikte 18 milyona satılmış büyük şehir tarafından yıkılan alanada konut yapılacak.

Artık şehrimizde inşaat şirketleri eskiye göre büyük oynamaya başladı.Erdal'ın verdiği bilgideki 18 Milyon çok büyük bir para, bir de üstüne milyonlarca lira yapım maliyeti binecek.Yine Baynet inşaat ile Acarlar İnşaat eski özel idare binasının arazisinde bir proje yapıyorlar, bildiğim kadarıyla orada da yaklaşık 15 milyon liralık bir arazi yatırımı üzerine bir elli milyonluk bir ticaret merkezi yapılıyor.Yine Çamlık tepesi arkasında Akakar inşaatın ortak yapacağı site inşaatı var.Günil İnşaat şehrimizde yerleşik olmamakla birlikte işte eski Sgk binası yerine bir proje inşaatına başlayacak.Yani kısacası şehrimizde artık inşaat şirketleri daha büyük ve maliyetli inşaat projeleri gerçekleştirmeye başladılar.İnşallah burada da güzel bir proje hayata geçirilir.

Erdal Düven

2 ay önce - Sal 28 May 2019, 10:35
Altıeylül kavşağı

(+)

(+)

Afacan Bartu
2 ay önce - Sal 28 May 2019, 13:45

Bunlar görebilceğimiz son kavşaklar
Bu borçta ne Valilik nede İstasyon kavşağı yapılır

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET