Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
eyup58
4 ay önce - Sal 26 Mar 2019, 23:11

16 derslikli Sivas Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu ile Olgunlaşma Enstitüsü’nün yeni hizmet binasında incelemelerde bulunan Valimiz Salih Ayhan, kompleks yapının bu yıl hizmete gireceğini ifade etti...

(+)

(+)
...Kaynak:Sivas Valiliği Facebook Sayfası...

kürşad58
3 ay önce - Pts 20 May 2019, 13:39

Bugun cektiğim iki fotograf..dış cephe güzel görünüyor

(+)

(+)

[/quote]

sinan5858
2 ay önce - Cmt 25 May 2019, 22:03

Çok güzel bir bina olmuş. Sivas böyle mimarilere alışık değil Yapanı tebrik etmek lazim

(+)

sussan
2 ay önce - Cmt 25 May 2019, 23:35

Kıyı kesimlerindeki yapılara benzemiş görünce
ben de şaşırdım
Osmanlı Selçuklu motifli yapmadıkları için beğendik bence

sebasteia
2 ay önce - Pzr 26 May 2019, 03:03

Bu bina iki tarihi eserin ortasına yapılıyor. Kuzeyinde Selçuk Anadolu Lisesi, güneyinde açık cezaevi, hatta biraz daha aşağısında Arkeoloji müzesi ve daha aşağısında yeni yapılacak merkez camii ve 27 Haziran parkı.

Bu bölgenin tarihi ruhuna uygun, yatay mimariye sahip bir şekilde inşa edilmesi gayet hoş olmuş. Bu şekilde Selçuk Anadolu Lise binasından merkez camiye kadar ve hatta tarihi kent meydanı ile bütünleşen bir bölge düzenlemesine şahit oluyoruz adım adım.

Bu yapılan bilinçli veya değil, yapanın emeği geçenin eline ve emeğine sağlık. Daha güzel olacak inşallah!

M. Akif Ilbeyli

2 ay önce - Pts 27 May 2019, 16:42

Binayi güzel gösteren etrafindaki kaliteli veya kalitesiz yesilin yani Agaclarin korunmus olmasi, Vali bey yari acik ceza evinin etrafindaki agaclarin da korunacagini ve bunlarin yanisira kaliteli ve planli agaclandirma calismalari yapilacak diye aciklama da bulundu.

Merkez Camii meydani ve Parki Sivasimiza daha ayri güzel bir ortam saglamis olacak burdan Kuzey Cevre yoluna baglanti yolu yapilsa muhtesem olur adeta yesil bir koridordan Sehir Merkezine ulasilmis olur.

ikokcuk

1 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 17:54

(+)

genç_osman
1 ay önce - Sal 02 Tem 2019, 10:24

Kütüphane faciasından sonra yapılan bir çok bina estetik anlamda gerçekten çok güzel oldu. Keşke şehrin en önemli caddesine yapılan ucube yerine de bu tarz hoş bir eser yapılsaydı.

sayfa 4
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET