Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Yeni Projeler
« önceki   123 ... 121122123

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 123
bilirkişi Can
1 ay önce - Cum 19 Nis 2019, 08:54

Alinur Aktaş dönel kavşaklardaki orta alanları düzlemek dışında ne yaptı acaba gerçekten merak ediyorum. Benim belediyecilik anlamında bursa'da gözlemleyebildiğim hiçbirşey yok.

utkuaras
1 ay önce - Sal 30 Nis 2019, 18:24

merhaba yb yapının yeni projesi shu ertuğrul ile ilgili bilgi sahibi olan var mı?shu özlüce ve shu altınsehir projelerine baktık cok güzel ama ertugrul ile ilgili örnek daire henüz göremedik. ayrıca shu altınsehir projesinin önünden geciyorum her gün cok yavas gidiyor bitiremediler bir türlü. shu ertuğrul için de aynısı olurmu acaba [/quote]

CoolDesing
1 ay önce - Çrş 01 May 2019, 08:00

Shu Ertuğrul projesi bildiğim kadarıyla Shu Altınsehir projesiyle daire planı olarak eşdeğer. Örnek daire olarak Shu Altınsehir in örnek dairesini gezebilirsiniz içinde kullanılan malzeme aynı olurmu bilmem ama proje olarak daire aynı olacak denildi. Shu Altınsehir için Çalışma güzel bi şekilde devam ediyor sürekli takip ediyorum teslimata 7 8 ay var epey uzun bir süre endişhe edecek bir durum olmadığını düşünüyorum.

lostdark00
1 ay önce - Prş 02 May 2019, 09:00
Beşyol kamulaştırılan alan

Merhaba arkadaşlar

Beşyol bölgesinde belediyenin kamulaştırma yapmış olduğu yola cephe olan bir alanda
bir haftadır bölgede bir hareketlenme var . Bu konuda bilgisi olan varmıdır ?

Misafir 6cd

1 ay önce - Prş 02 May 2019, 09:34

benzin istasyonu ve cocuk parki 5 donumluk arazi diger arazi cevre ve sehircilik bakanligina devredildi

lostdark00
1 ay önce - Cum 03 May 2019, 10:53
Teşekkürler

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim .
Peki plan proje ile alakalı bir bilginiz varmıdır çocuk parkıda dediniz fakat orasını da fuhus yuvasına cevirirler diye düsünüyorum olmasa dahamı iyi olabilir sanki

Recep999
1 ay önce - Cum 03 May 2019, 13:20
Özlüce Mahallesi

Arkadaşlar merhaba. Aranıza yeni katıldım. Özlüce Mahallesinde okyanus koleji yakınlarında bulunan bir daire almayı düşünüyoruz. Fikriniz var mı gelişimi nasıl olur oralarda? Konum olarak şehir hastanesine yol olucakmış kalkınma sağlar mı? Şimdiden teşekkür ederim

Egemen Can Korkmaz
1 ay önce - Cmt 04 May 2019, 11:06

ALTI ÜSTÜ 1 TANE DAİRE ALICAN,NE KADAR DEĞERLENMESİNİ BEKLİYORSUN KARDEŞİM

Soganlı Botanik224
1 ay önce - Cmt 04 May 2019, 14:16

Okyanus Koleji dediğin yerler. 2,5 kat imarlı sırf bina yapmak için yapılmış garip dublex olan yerler var geneli. Demirtaş + gibi bir semt. Alacaksınız site içi otoparkı havuzlu güvenlikli kalabalık bir siteden seçin derim.

Armağan016
3 hafta önce - Cum 24 May 2019, 18:33

shu ertu grul varmi bilgi alan arkadaşlar..

sayfa 123
« önceki   123 ... 121122123
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet