Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
HAVAİST: İstanbul Yeni Havalimanı Yolcu Taşımacılığı
« önceki   123 ... 3233343536   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 33
berkant bayrak
1 ay önce - Cmt 18 May 2019, 20:50

Yanlış demişiniz ancak altına yazdığınız yazıda farklı şeylerden bahsetmişsiniz.Bugün deneyimledim,iett'ye bindiğimde aylık akbil geçti,ama daha öncesinde havaiste binmeye kalktım,aylık akbil geçmedi.

mehmet güngör bağ
1 ay önce - Cmt 18 May 2019, 20:58

Alıntı:
Yanlış demişiniz ancak altına yazdığınız yazıda farklı şeylerden bahsetmişsiniz.Bugün deneyimledim,iett'ye bindiğimde aylık akbil geçti,ama daha öncesinde havaiste binmeye kalktım,aylık akbil geçmedi.

Benim yazdığım mesajı, sizin yazdığınız
Mesajları bir kez daha dikkatli okuyun

Ben İETT ile ilgili hiç bir şey yazmadım.
Havaist ile ilgili bilgiler paylaştım

Aslında siz son yazdığınız mesajda
Hem soru sormuşsunuz
Hemde cevabını vermişsiniz.

Bir kez daha yazayım
Havaist’te aylık Akbil vb... geçmez

igaspotter
1 ay önce - Cmt 18 May 2019, 21:12

Alıntı:
Kredi Kartı ile ödeme yapılması için
Araçlara bu tip tahsil için cihaz takılacağı
Yolunda bilgiler var

Herkes bişeylerden bihaber Havaist’de kredi kartı/banka kartı ile de ödeme yapabiliyorsunuz, bilginiz olsun

mehmet güngör bağ
1 ay önce - Cmt 18 May 2019, 21:25

Alıntı:
Herkes bişeylerden bihaber Havaist’de kredi kartı/banka kartı ile de ödeme yapabiliyorsunuz, bilginiz olsun

Ben Basında geçtiğimiz ay okuduğumu yazdım
Yazdığım şeyde bir yanlışlık yok

kredi kartı ile ödeme uygulaması başlamış olması sevindirici...

http://www.kokpit.aero/havaist-istanbul-havalimani-guzergah

Linkteki haberde kredi kartı ile
ödeme yapıldığına dair bilgiler var
(3 Mayıs 2019 tarihli haber)

En son mehmet güngör bağ tarafından Cmt 18 May 2019, 22:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

kami suyutmaz
1 ay önce - Cmt 18 May 2019, 21:55

Artık Akbil diye bişey kalmadı diye biliyorum
Forumdaşmı uygulamayı yanlış biliyor veya ifade ediyor yoksa benmi yanlış biliyorum??

mafakyanc

1 ay önce - Cmt 18 May 2019, 22:25

Tabi ki; artık sadece İstanbul Kart var!... Hatta bu kart kullanılarak, İstanbul içi ulaşım (ki buna Havaİst de dahil) dışında başka sektörlerdeki ödemler de yapılabilecek...

Havaİst'de kredikartı/banka kartı kullanımı daha çok yeni başlatılan bir yöntem: seferler ilk başladığında kesinlikle uygulanamıyordu (otobüslerdeki POS cihazları buna uygun değildi...). Şimdi bu yeni uygulama güzel ama, POS'tan sorgulama yaparken geçecek süreler nasıl bir gecikme yaşatacak; ya da yaşatacak mı? Bir de Havaİst bu tip ödeme karşılığında bankalara ne tarz/oranda bir komisyon ödeyecek?

GkhanTR
1 ay önce - Cmt 18 May 2019, 23:53

Akbil elbet kalmadı ama halk arasında onun adı Akbil olarak kaldı. İzmir'de de Kentkart yok artık ama herkes hala Kentkart diyor. İlk çıktığında bir şeyin adı neyse ondan sonrasıda odur çok kurcalamamak lazım.

msacikarali

3 hafta önce - Prş 23 May 2019, 01:01

mafakyanc bey mesajında
Alıntı:
Tabi ki; artık sadece İstanbul Kart var!... Hatta bu kart kullanılarak, İstanbul içi ulaşım (ki buna Havaİst de dahil) dışında başka sektörlerdeki ödemler de yapılabilecek...

Havaİst'de kredikartı/banka kartı kullanımı daha çok yeni başlatılan bir yöntem: seferler ilk başladığında kesinlikle uygulanamıyordu (otobüslerdeki POS cihazları buna uygun değildi...). Şimdi bu yeni uygulama güzel ama, POS'tan sorgulama yaparken geçecek süreler nasıl bir gecikme yaşatacak; ya da yaşatacak mı? Bir de Havaİst bu tip ödeme karşılığında bankalara ne tarz/oranda bir komisyon ödeyecek?
demiş

Kredi kartını toplu ulaşımda, Adana, Antalya, Konya ve Sivas kentlerinde kullandım okuma hızının ulaşım kartlarından farkı yok hepsinde hızlı ve sorunsuz biçimde okuttum

igaspotter
2 hafta önce - Çrş 29 May 2019, 18:03

📍 Ayasofya
🚍 İST 1-S (Sultanahmet-İstanbul Havalimanı)

(+)

Ahmet377
2 hafta önce - Çrş 29 May 2019, 20:20

H-012 filonun tek yeni tourlinerimi

sayfa 33
« önceki   123 ... 3233343536   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM