Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 502
Gezgin Zuzu
2 ay önce - Prş 25 Nis 2019, 19:56
YASAKLAR YASAKLAR...

Yakup

2 ay önce - Prş 25 Nis 2019, 20:19

Alıntı:

YASAKLAR YASAKLAR...

Bende polislere gelmeden önce arabamla dursaydim, bende süpheli duruma düserdim..

Ben polis olsaydim, araba bizi gördükten sonra niye durdu diye süphelenirdim..

Video tamamen provokasyon amaçlı yapıldı..

Ustura Faysal
2 ay önce - Prş 25 Nis 2019, 20:26

Bizim Ülkemiz yasaklar Ülkesi zaten.

Videonun sonunda da yazdığı gibi pek çok araçta araç kamerası varken, herkeste 4K video bile çekebilen telefonlar varken girişte çekim yapanı görüp YASSAK hemşerim demek kadar saçma bir şey yok.

Defalarca geçtim tünelden, her seferinde de Araç kamerası kaydetti görüntüyü, şimdi bunların mantığına göre suç mu işlemiş olduk

Neymiş özel mülkmüş çekim yapmak yasakmış. Yahu kamuya açık özel mülkte nasıl engelleyeceksin

halili1984

2 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 09:31

Polislerin koruma noktası önüne gelip sov yapıp takipçi kasmaya çalışmışsınız.Nette binlerce video var.sizde daha geriden kameranızı açarak güvenlik noktasından geçebilisiniz.3 KİŞİ oldular demişsiniz.Özel harekatçı lar olduğu zaman ne yapacaktınız acaba.Silah çektiler falan dersiniz o zamanda.

İSMAİL ÇELİK

2 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 09:42

Bende çekim yaptım burada.Durduran olmadı.Polisi geç öyle yap sende.KAŞİF ADAM-İSMAİL ÇELİK YOUTOBE den bakın var burada çektiğim video.

Ali clarkkent
2 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 09:47

Avrasya tünelinin içinde çekim yapmak neden yasak olsun ki. Youtube'de Avrasya tünelinden geçişi gösteren bir sürü videolar var. Bu mantıkla bu videolara soruşturma açılması gerekir. Ben de defalarca geçtim. Her geçişimde de araç kamerası ile geçişimi kaydettim.

Gökhan Gök

1 ay önce - Sal 21 May 2019, 19:55

Avrasya Tüneli'nde 1 Gün Geçirdim. | Tünelde Kalırsanız Neler Oluyor?

harun82_44
1 ay önce - Sal 21 May 2019, 20:10

Yapılmadan önce çok dalga geçmişlerdi .inanmıyordu bir çok kişi yapılacağına . Vizyon budur . Şimdide insanlar basit bir yatırım gibi görüyor . Türkiye'ye yapılan her yatırım normallesti o kadar büyük yatırımlar oldu ki artık ne yapılsa paklamiyor bizi.

Yakup

1 ay önce - Sal 21 May 2019, 21:26

Alıntı:

Yapılmadan önce çok dalga geçmişlerdi .inanmıyordu bir çok kişi yapılacağına . Vizyon budur . Şimdide insanlar basit bir yatırım gibi görüyor . Türkiye'ye yapılan her yatırım normallesti o kadar büyük yatırımlar oldu ki artık ne yapılsa paklamiyor bizi.

Türkiye de cok nankör var..

sayfa 502
ANA SAYFA -> ULAŞIM