Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul İETT ile İlgili Öneri ve Şikayetler
« önceki   123 ... 132133134

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 134
alperen 465

3 ay önce - Pts 18 Mar 2019, 19:37

Alıntı:

92Ş hattına körüklü otobüs koymamanın amacı ne olabilir?
İett ve İBB halka hizmet nazarında ne yazık ki iyiye gitmiyor.
92Ş hattındaki otobüs içi yoğunluğuna dair kaç kez mail, WhatsApp iletişim üzerinden talep ilettimse de ne yazık ki talebimi haklı bulmadılar.
Ben Waptan talep iletirken fotoda çekip atıyorum ama ilgililer ikna olmuyor ne yazık ki

92Ş gibi birçok hat var körüklü çalışması gereken fekat ioaş kurulduğundan beri 92Ş gibi Akbil basımı güçlü olan İETT hatlarında hep solo otobüsler çalışır oldu gerçi İETT seferi de olsa solo otobüs gönderiliyor ordada araç sıkıntısı oluyor çünkü metrobüs var çoğu araç orada İstanbul’da şu an körüklü araçlar;
Başakşehir
Kayaşehir
Sultangazi
Arnavutköy
Sultanbeyli
Gebze
Pendik

İlçelerinde boy gösteriyorlar.Tabiki sadece bu ilçeler değil ama bu ilçeler dışında körüklü otobüs çalışan hat görmeniz çok çok düşük bir ihtimal ama herşeyden önce bunun en büyük sebebi ioaş’tır,girdikleri otobüs hatlarını 10 dakikaya düşürerek açığı kapatacaklarını düşünüyorlar ama yanılıyorlar ioaş olduğu sürece bu sıkıntı bitmez.

~alperen 465~

emrenmert

1 ay önce - Prş 25 Nis 2019, 23:54

Niçin Silivri'den İstanbul Havalimanı'na sefer yoktur ki? Şu güzergahta bir hat düşünülemez mi?

Silivri Otogar
Gazitepe
Elbasan
Çatalca Devlet Hastanesi
Çatalca Kaymakamlığı
Gökçeali
Subaşı
Havalimanı

anlcelik34
1 ay önce - Cum 26 Nis 2019, 20:10

Silivriden yapılırsa bir ihtimal silivri selimpaşa 3.havalimanı yaparlar. Çatalca'ya giden var çünkü

Eray3424
1 ay önce - Cmt 27 Nis 2019, 22:38

Arkadaşlar hiç farkettinizmi 17B 133Ş 133M Yani Gebze bölgesine giden hatlarda Hiç İett durağı yok duraklar ise kocaelinin duraklarını kullanıyorlar yani iettnin durduğunu gösteren bir durak yok bazen şoförler duracağı yeri karıştıyor yanlıs yerlerde duruyor bunu Beyaz masaya iletmeye çalışıcam ama nasıl ileteceğimi bilmiyorum Tabelalı durak bile koysalar razıyım yeterki beni yanlış yerde indirmesinler.Hem şoförler içinde iyi olur yolcular içinde.

erkinalp
1 ay önce - Cmt 27 Nis 2019, 22:51

İstanbul-Kocaeli il sınırına "İETT araçları bu noktadan itibaren Ulaşım Park duraklarını kullanır" tabelası dikilmeli.

Eray3424
1 ay önce - Sal 30 Nis 2019, 00:03

erkinalp bey öyle olursa zaten her Allahın yerine durak koymuş kocaeli belediyesi otobüsler dur kalktan geç kalır son durağına zaten anlattığım sıkıntı bu İettnin durak olarak belirledigi duraklarda durması gerekirken söför karıştırıp her gördügü durakta duruyor.Bunun sebebi ise durduğu yerlerde İettnin durak tabelası olmamasıdır.Sizde şöför olsanız sizde karıştırırsınız.Birde İett sadece zorunlu güzergah tabelaları koymuş sadece o da belirli yerlere söförler onun sayesinde yolu karıştırmıyor.

Misafir 690

1 ay önce - Cum 03 May 2019, 07:52

Allah 146b nin belasını versin kazandıkları her kuruş haram zıkkım olsun bu kadar lanet bir hat olamaz

Misafir 5a9

1 ay önce - Cum 03 May 2019, 07:53

16 c de çalışan şoförümüz tarafından duraktan geçerken beni gördü ama almadı 03 05 2019 sabah 7.50 şikayetçiyim

melihaka8

1 ay önce - Pts 06 May 2019, 15:14

17B de önce sefer sıklıklarını düşürdüler sonra sefer iptalleri çoğalmaya başladı yakında solo otobüse geçerler sonra ÖHO ya olmadı Otobüs A.Ş. devredilir ama kapatılacağını düşünmüyorum bazı saatlerde paket gittiğine şahidim.

mertesat07

3 hafta önce - Sal 21 May 2019, 11:58

İETT nin şu seferi yapılamayacaktır gibi saçma bir aksaklık yaşatmasından sıkıldım. Mesela 133Ş Kartal kalkışı 10:20 sonraki sefer 12:20 ve bu sefer yapılamayacak ee 2 saat zaten arada otobüs geçmedi alternatif hatta yok mahalleye giden onu da iptal edilince 13:40 seferi var tam tamına 1 saat 20 dk daha bekletmeye hakkı yok kimsenin ÖHO geçirin o zaman hattı bu ne ya işletemeyeceksiniz madem

sayfa 134
« önceki   123 ... 132133134
ANA SAYFA -> ULAŞIM